| Stan | Bardzo dobry |
| Płeć | mężczyzna |
| Marka | G. GERLACH |
| Typ | naręczny |
| Rodzaj | analogowe |
| Mechanizm | automatyczny |
| Styl | klasyczny |
| Rodzaj paska | Pasek |
| Materiał paska | silikon |
| Kształt koperty | okrągła |
| Materiał koperty | stal |
| Funkcje | Wodoszczelny |
| Wodoszczelność | 50m = WR50 |
| Szkiełko | szafirowe |
| Kolor | wielokolorowy |
| Wzór dominujący | logo |
| Szerokość paska | 22.00 mm |
| Szerokość koperty | 44.00 mm |
| Wysokość koperty | 13.00 mm |
| Kolor koperty | srebrny |
| Kolor tarczy | szary |
| Model | BATHYSCAPHE GRAFITOWY |
| EAN (GTIN) | 5905191900564 |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: d543d947-96e8-43f4-bc59-56ccdc0e32ca
Podobne wyszukiwania
Męskie Warszawa
 
(1472)
Męskie Lublin
 
(215)
Męskie Jarosław
 
(183)
Męskie Milicz
 
(125)
Męskie Kielce
 
(90)
Męskie Starachowice
 
(90)
Męskie Brzozów
 
(89)
Męskie Opole
 
(63)
Męskie Krotoszyce
 
(59)
Męskie Ełk
 
(59)
Męskie Sosnowiec
 
(57)
Męskie Gliwice
 
(56)
Męskie Elbląg
 
(34)
Męskie Będzin
 
(33)
Męskie Piaseczno
 
(30)
Męskie Nowy Targ
 
(30)
Męskie Suchożebry
 
(30)
Męskie Kuźnica Masłońska
 
(29)
Męskie Tczew
 
(26)
Męskie Bolesławiec
 
(26)
Męskie Mikołów
 
(23)
Męskie Przemyśl
 
(23)
Męskie Siemianowice Śląskie
 
(22)
Męskie Puławy
 
(22)
Męskie Kostrzyn nad Odrą
 
(21)
Męskie Zamość
 
(19)
Męskie Ostrów Wielkopolski
 
(18)
Męskie Jelenia Góra
 
(17)
Męskie Stara Łubianka
 
(16)
Męskie Zgierz
 
(16)
Męskie Mysłowice
 
(16)
Męskie Stargard
 
(16)
Męskie Bochnia
 
(14)
Męskie Krotoszyn
 
(13)
Męskie Łuków
 
(12)
Męskie Grodzisk Mazowiecki
 
(11)
Męskie Legionowo
 
(11)
Męskie Skierniewice
 
(11)
Męskie Poniatowa
 
(10)
Męskie Zelów
 
(10)
Męskie Widuchowa
 
(10)
Męskie Hrubieszów
 
(9)
Męskie Parczew
 
(9)
Męskie Myślenice
 
(9)
Męskie Sierpc
 
(9)
Męskie Kobyłka
 
(9)
Męskie Zbąszynek
 
(8)
Męskie Osielsko
 
(8)
Męskie Brwinów
 
(8)
Męskie Koło
 
(7)
Męskie Lubsko
 
(7)
Męskie Rydułtowy
 
(7)
Męskie Rozprza
 
(7)
Męskie Łęczna
 
(7)
Męskie Niwiska
 
(7)
Męskie Dobczyce
 
(6)
Męskie Kluczbork
 
(6)
Męskie Kramarzówka
 
(6)
Męskie Chrzanów Mały
 
(6)
Męskie Zambrów
 
(6)
Męskie Stobrawa
 
(6)
Męskie Myszków
 
(6)
Męskie Rychwałdek
 
(6)
Męskie Wągrowiec
 
(6)
Męskie Nowe Aleksandrowo
 
(6)
Męskie Łęczyca
 
(6)
Męskie Szczucin
 
(5)
Męskie Skic
 
(5)
Męskie Brzeziny
 
(5)
Męskie Klęczany
 
(5)
Męskie Gryfice
 
(5)
Męskie Piątek
 
(5)
Męskie Strzelin
 
(5)
Męskie Szczerców
 
(4)
Męskie Słupca
 
(4)
Męskie Mosaki-Rukle
 
(4)
Męskie Ropczyce
 
(4)
Męskie Żywiec
 
(4)
Męskie Grodziec
 
(4)
Męskie Gorzyce
 
(4)
Męskie Siemiatycze
 
(4)
Męskie Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Męskie Ozimek
 
(4)
Męskie Ładzice
 
(4)
Męskie Kłodzko
 
(4)
Męskie Grodków
 
(4)
Męskie Płońsk
 
(4)
Męskie Chełmno
 
(4)
Męskie Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Męskie Limanowa
 
(4)
Męskie Tułowice
 
(4)
Męskie Prochowice
 
(4)
Męskie Wadowice
 
(4)
Męskie Nieszawa
 
(4)
Męskie Parszów
 
(4)
Męskie Chudów
 
(4)