| Stan | Bardzo dobry |
| Seria | GeForce - inne |
| Model | EN9800GT/HTDP/512MD3/A |
| Producent | ASUS |
| Kod producenta | 5906765906043 |
| EAN (GTIN) | 5906765906043 |
| Interfejs złącza karty | PCI Express |
| Złącza karty | DVI |
| Producent chipsetu | Nvidia |
| Pamięć | 512 MB |
| Rodzaj pamięci | GDDR3 |
| Typ złącza | PCI-E x16 |
| Szyna pamięci | 256-bit |
| Chłodzenie | powietrzem |
| Zalecana moc zasilacza | 400 W |
| Szerokość | 1 mm |
| Wysokość | 1 mm |
| Głębokość | 1 mm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: d0ed178d-dd86-455a-b1b0-b294ae1aed6c
Podobne wyszukiwania
Karty graficzne Warszawa
 
(582)
Karty graficzne Mościska
 
(77)
Karty graficzne Bydgoszcz
 
(61)
Karty graficzne Lublin
 
(57)
Karty graficzne Kielce
 
(47)
Karty graficzne Opole
 
(38)
Karty graficzne Sosnowiec
 
(30)
Karty graficzne Olszewnica Stara
 
(30)
Karty graficzne Parczew
 
(30)
Karty graficzne Gliwice
 
(30)
Karty graficzne Jelenia Góra
 
(23)
Karty graficzne Janów Lubelski
 
(20)
Karty graficzne Turostowo
 
(17)
Karty graficzne Elbląg
 
(17)
Karty graficzne Libertów
 
(15)
Karty graficzne Gołków
 
(15)
Karty graficzne Piaseczno
 
(15)
Karty graficzne Jarosław
 
(14)
Karty graficzne Pruszków
 
(14)
Karty graficzne Ostrów Mazowiecka
 
(13)
Karty graficzne Siemianowice Śląskie
 
(13)
Karty graficzne Przemyśl
 
(12)
Karty graficzne Cielądz
 
(12)
Karty graficzne Bochnia
 
(12)
Karty graficzne Piotrków Trybunalski
 
(11)
Karty graficzne Ostrów Wielkopolski
 
(11)
Karty graficzne Mysłowice
 
(10)
Karty graficzne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(10)
Karty graficzne Jabłonna
 
(10)
Karty graficzne Wielki Klincz
 
(10)
Karty graficzne Starachowice
 
(10)
Karty graficzne Zamość
 
(10)
Karty graficzne Ełk
 
(9)
Karty graficzne Nysa
 
(9)
Karty graficzne Legionowo
 
(9)
Karty graficzne Mikołów
 
(9)
Karty graficzne Nowa Dęba
 
(9)
Karty graficzne Bolesławiec
 
(9)
Karty graficzne Myślenice
 
(9)
Karty graficzne Otwock
 
(9)
Karty graficzne Racibórz
 
(9)
Karty graficzne Czarnocin
 
(8)
Karty graficzne Brzeziny
 
(8)
Karty graficzne Kluczbork
 
(8)
Karty graficzne Grodzisk Mazowiecki
 
(8)
Karty graficzne Wągrowiec
 
(7)
Karty graficzne Nowy Targ
 
(7)
Karty graficzne Tczew
 
(7)
Karty graficzne Będzin
 
(7)
Karty graficzne Łęczna
 
(7)
Karty graficzne Skierniewice
 
(6)
Karty graficzne Lututów
 
(6)
Karty graficzne Zawiercie
 
(6)
Karty graficzne Leszno
 
(6)
Karty graficzne Rozwadza
 
(6)
Karty graficzne Myszków
 
(6)
Karty graficzne Poraj
 
(6)
Karty graficzne Środa Śląska
 
(6)
Karty graficzne Zambrów
 
(6)
Karty graficzne Łęczyca
 
(6)
Karty graficzne Ustroń
 
(5)
Karty graficzne Ząbkowice Śląskie
 
(5)
Karty graficzne Śrem
 
(5)
Karty graficzne Dzierżoniów
 
(5)
Karty graficzne Marcinowice
 
(5)
Karty graficzne Lubań
 
(5)
Karty graficzne Grodków
 
(5)
Karty graficzne Warka
 
(5)
Karty graficzne Iłowa
 
(5)
Karty graficzne Tuliszków
 
(5)
Karty graficzne Stargard
 
(5)
Karty graficzne Świnoujście
 
(5)
Karty graficzne Płońsk
 
(5)
Karty graficzne Niemodlin
 
(4)
Karty graficzne Wojkowice
 
(4)
Karty graficzne Wytowno
 
(4)
Karty graficzne Blachownia
 
(4)
Karty graficzne Wodzisław Śląski
 
(4)
Karty graficzne Pudliszki
 
(4)
Karty graficzne Turek
 
(4)
Karty graficzne Pszów
 
(4)
Karty graficzne Rąbień
 
(4)
Karty graficzne Kończyce-Kolonia
 
(4)
Karty graficzne Karczew
 
(4)
Karty graficzne Białogard
 
(4)
Karty graficzne Dębica
 
(4)
Karty graficzne Wałcz
 
(4)
Karty graficzne Sanniki
 
(4)
Karty graficzne Radzyń Podlaski
 
(4)
Karty graficzne Radzanowo
 
(4)
Karty graficzne Hajnówka
 
(4)
Karty graficzne Jarocin
 
(4)
Karty graficzne Brwinów
 
(4)
Karty graficzne Zakroczym
 
(4)
Karty graficzne Jodłówka Tuchowska
 
(4)
Karty graficzne Ropa
 
(4)