O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Seria | GeForce - inne |
| Model | GeForce GT610 Silent |
| Producent | ASUS |
| Kod producenta | GT610-SL-1GD3-L |
| EAN (GTIN) | 4716659208587 |
| Interfejs złącza karty | PCI Express |
| Chipset | GF119 |
| Złącza karty | D-Sub, DVI, HDMI |
| Producent chipsetu | Nvidia |
| Pamięć | 1 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR3 |
| Typ złącza | PCI-E x16 |
| Częstotliwość taktowania pamięci | 1200 MHz |
| Bazowe taktowanie rdzenia | 810 MHz |
| Maksymalne taktowanie rdzenia | 810 MHz |
| Szyna pamięci | 64-bit |
| Chłodzenie | pasywne |
| Łączenie kart | nie obsługuje |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12, OpenCL, OpenGL 4.6 |
| Zastosowane technologie | CUDA, HDCP, PhysX |
| Zalecana moc zasilacza | 300 W |
| Szerokość | 35 mm |
| Wysokość | 112 mm |
| Głębokość | 180 mm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.000 kg |
| Certyfikaty zgodności | CE |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 04125a6e-bff3-4348-a5e8-20abe2a04ab8
Podobne wyszukiwania
Karty graficzne Warszawa
 
(582)
Karty graficzne Mościska
 
(76)
Karty graficzne Lublin
 
(62)
Karty graficzne Bydgoszcz
 
(59)
Karty graficzne Kielce
 
(48)
Karty graficzne Gliwice
 
(35)
Karty graficzne Olszewnica Stara
 
(34)
Karty graficzne Parczew
 
(30)
Karty graficzne Sosnowiec
 
(29)
Karty graficzne Opole
 
(28)
Karty graficzne Jelenia Góra
 
(22)
Karty graficzne Janów Lubelski
 
(20)
Karty graficzne Elbląg
 
(19)
Karty graficzne Turostowo
 
(17)
Karty graficzne Gołków
 
(15)
Karty graficzne Cielądz
 
(15)
Karty graficzne Pruszków
 
(14)
Karty graficzne Siemianowice Śląskie
 
(13)
Karty graficzne Ostrów Mazowiecka
 
(13)
Karty graficzne Libertów
 
(13)
Karty graficzne Piaseczno
 
(13)
Karty graficzne Bochnia
 
(13)
Karty graficzne Przemyśl
 
(13)
Karty graficzne Ostrów Wielkopolski
 
(12)
Karty graficzne Zamość
 
(12)
Karty graficzne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(11)
Karty graficzne Jarosław
 
(11)
Karty graficzne Piotrków Trybunalski
 
(11)
Karty graficzne Legionowo
 
(10)
Karty graficzne Mysłowice
 
(10)
Karty graficzne Jabłonna
 
(10)
Karty graficzne Nowa Dęba
 
(10)
Karty graficzne Otwock
 
(9)
Karty graficzne Nysa
 
(9)
Karty graficzne Bolesławiec
 
(9)
Karty graficzne Starachowice
 
(8)
Karty graficzne Ełk
 
(8)
Karty graficzne Kluczbork
 
(8)
Karty graficzne Mikołów
 
(8)
Karty graficzne Czarnocin
 
(8)
Karty graficzne Wągrowiec
 
(7)
Karty graficzne Myszków
 
(7)
Karty graficzne Myślenice
 
(7)
Karty graficzne Łęczyca
 
(7)
Karty graficzne Łęczna
 
(7)
Karty graficzne Brzeziny
 
(7)
Karty graficzne Będzin
 
(6)
Karty graficzne Zambrów
 
(6)
Karty graficzne Grodków
 
(6)
Karty graficzne Wielki Klincz
 
(6)
Karty graficzne Racibórz
 
(6)
Karty graficzne Lututów
 
(6)
Karty graficzne Leszno
 
(6)
Karty graficzne Rozwadza
 
(6)
Karty graficzne Poraj
 
(6)
Karty graficzne Środa Śląska
 
(6)
Karty graficzne Tczew
 
(6)
Karty graficzne Nowy Targ
 
(6)
Karty graficzne Płońsk
 
(6)
Karty graficzne Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Karty graficzne Zawiercie
 
(6)
Karty graficzne Blachownia
 
(5)
Karty graficzne Śrem
 
(5)
Karty graficzne Hajnówka
 
(5)
Karty graficzne Dzierżoniów
 
(5)
Karty graficzne Turek
 
(5)
Karty graficzne Warka
 
(5)
Karty graficzne Tuliszków
 
(5)
Karty graficzne Brwinów
 
(5)
Karty graficzne Rydułtowy
 
(5)
Karty graficzne Skierniewice
 
(5)
Karty graficzne Lubań
 
(5)
Karty graficzne Ustroń
 
(5)
Karty graficzne Iłowa
 
(5)
Karty graficzne Ładzice
 
(4)
Karty graficzne Sanniki
 
(4)
Karty graficzne Świnoujście
 
(4)
Karty graficzne Pszów
 
(4)
Karty graficzne Niemodlin
 
(4)
Karty graficzne Karczew
 
(4)
Karty graficzne Zakroczym
 
(4)
Karty graficzne Wodzisław Śląski
 
(4)
Karty graficzne Wytowno
 
(4)
Karty graficzne Kończyce-Kolonia
 
(4)
Karty graficzne Radzanowo
 
(4)
Karty graficzne Białogard
 
(4)
Karty graficzne Marcinowice
 
(4)
Karty graficzne Jodłówka Tuchowska
 
(4)
Karty graficzne Rąbień
 
(4)
Karty graficzne Ropa
 
(4)
Karty graficzne Sobótka
 
(4)
Karty graficzne Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Karty graficzne Jarocin
 
(4)
Karty graficzne Wojkowice
 
(4)
Karty graficzne Stargard
 
(4)
Karty graficzne Świdnik
 
(4)