| Stan | Bardzo dobry |
| Częstotliwość taktowania pamięci | 30000 MHz |
| Szyna pamięci | 256-bit |
| Chipset | RTX 5080 |
| EAN (GTIN) | 4711387837917 |
| Bazowe taktowanie rdzenia | 2790 MHz |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 4.300 kg |
| Złącza karty | DisplayPort, HDMI |
| Producent | ASUS |
| Producent chipsetu | Nvidia |
| Pamięć | 16 GB |
| Zastosowane technologie | CUDA, G-Sync |
| Kod producenta | 90YV0LV0-M0NA00 |
| Zalecana moc zasilacza | 850 W |
| Model | GeForce RTX 5080 ROG Astral OC |
| Szerokość | 357 mm |
| Interfejs złącza karty | PCI Express |
| Seria | GeForce RTX 5xxx |
| Głębokość | 76 mm |
| Maksymalne taktowanie rdzenia | 2760 MHz |
| Wysokość | 150 mm |
| Chłodzenie | aktywne |
| Typ złącza | PCI-E x16 |
| Rodzaj pamięci | GDDR7 |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 581ef6eb-5a20-45bf-b16b-b4352009bfac
Podobne wyszukiwania
Karty graficzne Warszawa
 
(591)
Karty graficzne Mościska
 
(76)
Karty graficzne Lublin
 
(64)
Karty graficzne Bydgoszcz
 
(62)
Karty graficzne Kielce
 
(49)
Karty graficzne Olszewnica Stara
 
(34)
Karty graficzne Gliwice
 
(33)
Karty graficzne Opole
 
(32)
Karty graficzne Parczew
 
(30)
Karty graficzne Sosnowiec
 
(28)
Karty graficzne Siedlce
 
(25)
Karty graficzne Janów Lubelski
 
(20)
Karty graficzne Jelenia Góra
 
(20)
Karty graficzne Elbląg
 
(20)
Karty graficzne Turostowo
 
(17)
Karty graficzne Gołków
 
(15)
Karty graficzne Pruszków
 
(14)
Karty graficzne Cielądz
 
(14)
Karty graficzne Siemianowice Śląskie
 
(13)
Karty graficzne Ostrów Mazowiecka
 
(13)
Karty graficzne Libertów
 
(13)
Karty graficzne Jarosław
 
(13)
Karty graficzne Przemyśl
 
(13)
Karty graficzne Piaseczno
 
(13)
Karty graficzne Ostrów Wielkopolski
 
(12)
Karty graficzne Bochnia
 
(12)
Karty graficzne Zamość
 
(12)
Karty graficzne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(11)
Karty graficzne Nowa Dęba
 
(10)
Karty graficzne Mysłowice
 
(10)
Karty graficzne Jabłonna
 
(10)
Karty graficzne Piotrków Trybunalski
 
(10)
Karty graficzne Legionowo
 
(10)
Karty graficzne Otwock
 
(9)
Karty graficzne Bolesławiec
 
(9)
Karty graficzne Ełk
 
(9)
Karty graficzne Myślenice
 
(8)
Karty graficzne Kluczbork
 
(8)
Karty graficzne Starachowice
 
(8)
Karty graficzne Mikołów
 
(8)
Karty graficzne Nysa
 
(8)
Karty graficzne Czarnocin
 
(8)
Karty graficzne Łęczna
 
(7)
Karty graficzne Racibórz
 
(7)
Karty graficzne Wągrowiec
 
(7)
Karty graficzne Brzeziny
 
(7)
Karty graficzne Myszków
 
(7)
Karty graficzne Łęczyca
 
(7)
Karty graficzne Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Karty graficzne Rozwadza
 
(6)
Karty graficzne Płońsk
 
(6)
Karty graficzne Tczew
 
(6)
Karty graficzne Zawiercie
 
(6)
Karty graficzne Środa Śląska
 
(6)
Karty graficzne Lututów
 
(6)
Karty graficzne Nowy Targ
 
(6)
Karty graficzne Będzin
 
(6)
Karty graficzne Zambrów
 
(6)
Karty graficzne Grodków
 
(6)
Karty graficzne Turek
 
(6)
Karty graficzne Poraj
 
(6)
Karty graficzne Lubań
 
(5)
Karty graficzne Warka
 
(5)
Karty graficzne Wielki Klincz
 
(5)
Karty graficzne Tuliszków
 
(5)
Karty graficzne Brwinów
 
(5)
Karty graficzne Skierniewice
 
(5)
Karty graficzne Blachownia
 
(5)
Karty graficzne Śrem
 
(5)
Karty graficzne Iłowa
 
(5)
Karty graficzne Rydułtowy
 
(5)
Karty graficzne Leszno
 
(5)
Karty graficzne Ustroń
 
(5)
Karty graficzne Hajnówka
 
(5)
Karty graficzne Dzierżoniów
 
(5)
Karty graficzne Niemodlin
 
(4)
Karty graficzne Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Karty graficzne Wytowno
 
(4)
Karty graficzne Nawojowa Góra
 
(4)
Karty graficzne Wodzisław Śląski
 
(4)
Karty graficzne Wałcz
 
(4)
Karty graficzne Stargard
 
(4)
Karty graficzne Sanniki
 
(4)
Karty graficzne Radzanowo
 
(4)
Karty graficzne Świnoujście
 
(4)
Karty graficzne Jodłówka Tuchowska
 
(4)
Karty graficzne Ropa
 
(4)
Karty graficzne Zakroczym
 
(4)
Karty graficzne Pszów
 
(4)
Karty graficzne Kończyce-Kolonia
 
(4)
Karty graficzne Sobótka
 
(4)
Karty graficzne Jarocin
 
(4)
Karty graficzne Świdnik
 
(4)
Karty graficzne Rąbień
 
(4)
Karty graficzne Wojkowice
 
(4)
Karty graficzne Ładzice
 
(4)