| Stan | Bardzo dobry |
| Model | ROG STRIX-GTX1070-8G-GAMING |
| Seria | GeForce GTX 1xxx |
| Producent | Asus |
| Kod producenta | 90YV09N2-M0NA00 |
| EAN (GTIN) | 4712900455052 |
| Interfejs złącza karty | PCI Express |
| Chipset | GeForce GTX 1070 |
| Złącza karty | DisplayPort, DVI-D, HDMI |
| Producent chipsetu | Nvidia |
| Pamięć | 8 GB |
| Rodzaj pamięci | GDDR5 |
| Typ złącza | PCI-E x16 |
| Zasilanie | 8 PIN |
| Częstotliwość taktowania pamięci | 8008 MHz |
| Bazowe taktowanie rdzenia | 1506 MHz |
| Maksymalne taktowanie rdzenia | 1885 MHz |
| Szyna pamięci | 256-bit |
| Chłodzenie | powietrzem |
| Łączenie kart | SLI |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.5 |
| Zastosowane technologie | 3D Vision, CUDA, G-Sync, HDCP, PhysX |
| Zalecana moc zasilacza | 500 W |
| Szerokość | 298 mm |
| Wysokość | 40 mm |
| Głębokość | 134 mm |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: b85f9fc4-87e7-4d51-8738-2e72ebbb0c87
Podobne wyszukiwania
Karty graficzne Warszawa
 
(591)
Karty graficzne Mościska
 
(76)
Karty graficzne Lublin
 
(66)
Karty graficzne Bydgoszcz
 
(62)
Karty graficzne Kielce
 
(49)
Karty graficzne Olszewnica Stara
 
(34)
Karty graficzne Gliwice
 
(32)
Karty graficzne Parczew
 
(30)
Karty graficzne Opole
 
(30)
Karty graficzne Sosnowiec
 
(28)
Karty graficzne Janów Lubelski
 
(20)
Karty graficzne Jelenia Góra
 
(20)
Karty graficzne Elbląg
 
(19)
Karty graficzne Turostowo
 
(17)
Karty graficzne Gołków
 
(15)
Karty graficzne Pruszków
 
(14)
Karty graficzne Cielądz
 
(14)
Karty graficzne Ostrów Mazowiecka
 
(13)
Karty graficzne Libertów
 
(13)
Karty graficzne Piaseczno
 
(13)
Karty graficzne Przemyśl
 
(13)
Karty graficzne Siemianowice Śląskie
 
(13)
Karty graficzne Ostrów Wielkopolski
 
(12)
Karty graficzne Zamość
 
(12)
Karty graficzne Bochnia
 
(12)
Karty graficzne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(11)
Karty graficzne Jarosław
 
(11)
Karty graficzne Legionowo
 
(10)
Karty graficzne Nowa Dęba
 
(10)
Karty graficzne Mysłowice
 
(10)
Karty graficzne Jabłonna
 
(10)
Karty graficzne Piotrków Trybunalski
 
(10)
Karty graficzne Ełk
 
(9)
Karty graficzne Otwock
 
(9)
Karty graficzne Bolesławiec
 
(9)
Karty graficzne Starachowice
 
(8)
Karty graficzne Kluczbork
 
(8)
Karty graficzne Myślenice
 
(8)
Karty graficzne Mikołów
 
(8)
Karty graficzne Czarnocin
 
(8)
Karty graficzne Wągrowiec
 
(7)
Karty graficzne Łęczna
 
(7)
Karty graficzne Łęczyca
 
(7)
Karty graficzne Myszków
 
(7)
Karty graficzne Racibórz
 
(7)
Karty graficzne Brzeziny
 
(7)
Karty graficzne Poraj
 
(6)
Karty graficzne Zambrów
 
(6)
Karty graficzne Grodków
 
(6)
Karty graficzne Turek
 
(6)
Karty graficzne Lututów
 
(6)
Karty graficzne Leszno
 
(6)
Karty graficzne Rozwadza
 
(6)
Karty graficzne Będzin
 
(6)
Karty graficzne Środa Śląska
 
(6)
Karty graficzne Nowy Targ
 
(6)
Karty graficzne Płońsk
 
(6)
Karty graficzne Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Karty graficzne Zawiercie
 
(6)
Karty graficzne Warka
 
(5)
Karty graficzne Śrem
 
(5)
Karty graficzne Dzierżoniów
 
(5)
Karty graficzne Rydułtowy
 
(5)
Karty graficzne Hajnówka
 
(5)
Karty graficzne Tczew
 
(5)
Karty graficzne Tuliszków
 
(5)
Karty graficzne Blachownia
 
(5)
Karty graficzne Lubań
 
(5)
Karty graficzne Ustroń
 
(5)
Karty graficzne Nysa
 
(5)
Karty graficzne Iłowa
 
(5)
Karty graficzne Brwinów
 
(5)
Karty graficzne Skierniewice
 
(5)
Karty graficzne Kończyce-Kolonia
 
(4)
Karty graficzne Niemodlin
 
(4)
Karty graficzne Sobótka
 
(4)
Karty graficzne Jarocin
 
(4)
Karty graficzne Nawojowa Góra
 
(4)
Karty graficzne Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Karty graficzne Wojkowice
 
(4)
Karty graficzne Wodzisław Śląski
 
(4)
Karty graficzne Rąbień
 
(4)
Karty graficzne Ładzice
 
(4)
Karty graficzne Wałcz
 
(4)
Karty graficzne Wytowno
 
(4)
Karty graficzne Stargard
 
(4)
Karty graficzne Wielki Klincz
 
(4)
Karty graficzne Radzanowo
 
(4)
Karty graficzne Marcinowice
 
(4)
Karty graficzne Jodłówka Tuchowska
 
(4)
Karty graficzne Sanniki
 
(4)
Karty graficzne Ropa
 
(4)
Karty graficzne Świnoujście
 
(4)
Karty graficzne Dębica
 
(4)
Karty graficzne Zakroczym
 
(4)
Karty graficzne Pszów
 
(4)