O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Seria | Radeon RX 6xxx |
| Model | TUF Gaming Radeon RX 6700 XT OC |
| Producent | ASUS |
| Kod producenta | 5906379058411 |
| EAN (GTIN) | 5906379058411 |
| Interfejs złącza karty | PCI Express |
| Pamięć | 12 GB |
| Rodzaj pamięci | GDDR6 |
| Częstotliwość taktowania pamięci | 16000 MHz |
| Szyna pamięci | 192-bit |
| Chłodzenie | aktywne |
| Zalecana moc zasilacza | 650 W |
| Szerokość | 152 mm |
| Wysokość | 58 mm |
| Głębokość | 322 mm |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: b126d8c9-1957-4570-804a-9db897352844
Podobne wyszukiwania
Karty graficzne Warszawa
 
(583)
Karty graficzne Mościska
 
(77)
Karty graficzne Bydgoszcz
 
(61)
Karty graficzne Lublin
 
(58)
Karty graficzne Kielce
 
(48)
Karty graficzne Opole
 
(33)
Karty graficzne Sosnowiec
 
(31)
Karty graficzne Parczew
 
(30)
Karty graficzne Gliwice
 
(27)
Karty graficzne Jelenia Góra
 
(23)
Karty graficzne Olszewnica Stara
 
(22)
Karty graficzne Janów Lubelski
 
(20)
Karty graficzne Elbląg
 
(17)
Karty graficzne Turostowo
 
(17)
Karty graficzne Gołków
 
(15)
Karty graficzne Piaseczno
 
(15)
Karty graficzne Libertów
 
(14)
Karty graficzne Jarosław
 
(14)
Karty graficzne Pruszków
 
(14)
Karty graficzne Ostrów Mazowiecka
 
(13)
Karty graficzne Siemianowice Śląskie
 
(13)
Karty graficzne Cielądz
 
(12)
Karty graficzne Przemyśl
 
(12)
Karty graficzne Bochnia
 
(12)
Karty graficzne Piotrków Trybunalski
 
(12)
Karty graficzne Ostrów Wielkopolski
 
(11)
Karty graficzne Zamość
 
(10)
Karty graficzne Jabłonna
 
(10)
Karty graficzne Starachowice
 
(10)
Karty graficzne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(10)
Karty graficzne Wielki Klincz
 
(10)
Karty graficzne Nowa Dęba
 
(9)
Karty graficzne Legionowo
 
(9)
Karty graficzne Mikołów
 
(9)
Karty graficzne Mysłowice
 
(9)
Karty graficzne Bolesławiec
 
(9)
Karty graficzne Otwock
 
(9)
Karty graficzne Myślenice
 
(9)
Karty graficzne Racibórz
 
(9)
Karty graficzne Grodzisk Mazowiecki
 
(8)
Karty graficzne Kluczbork
 
(8)
Karty graficzne Brzeziny
 
(8)
Karty graficzne Czarnocin
 
(8)
Karty graficzne Łęczna
 
(7)
Karty graficzne Ełk
 
(7)
Karty graficzne Będzin
 
(7)
Karty graficzne Nowy Targ
 
(7)
Karty graficzne Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Karty graficzne Skierniewice
 
(6)
Karty graficzne Zambrów
 
(6)
Karty graficzne Turek
 
(6)
Karty graficzne Wojkowice
 
(6)
Karty graficzne Lututów
 
(6)
Karty graficzne Leszno
 
(6)
Karty graficzne Rozwadza
 
(6)
Karty graficzne Myszków
 
(6)
Karty graficzne Poraj
 
(6)
Karty graficzne Środa Śląska
 
(6)
Karty graficzne Tczew
 
(6)
Karty graficzne Nysa
 
(6)
Karty graficzne Łęczyca
 
(6)
Karty graficzne Zawiercie
 
(6)
Karty graficzne Tuliszków
 
(5)
Karty graficzne Marcinowice
 
(5)
Karty graficzne Płońsk
 
(5)
Karty graficzne Świnoujście
 
(5)
Karty graficzne Warka
 
(5)
Karty graficzne Blachownia
 
(5)
Karty graficzne Dzierżoniów
 
(5)
Karty graficzne Ustroń
 
(5)
Karty graficzne Śrem
 
(5)
Karty graficzne Iłowa
 
(5)
Karty graficzne Wągrowiec
 
(5)
Karty graficzne Grodków
 
(5)
Karty graficzne Stargard
 
(5)
Karty graficzne Lubań
 
(5)
Karty graficzne Pszów
 
(4)
Karty graficzne Karczew
 
(4)
Karty graficzne Zakroczym
 
(4)
Karty graficzne Kończyce-Kolonia
 
(4)
Karty graficzne Białogard
 
(4)
Karty graficzne Jarocin
 
(4)
Karty graficzne Wytowno
 
(4)
Karty graficzne Wałcz
 
(4)
Karty graficzne Kłodzko
 
(4)
Karty graficzne Rąbień
 
(4)
Karty graficzne Radzyń Podlaski
 
(4)
Karty graficzne Radzanowo
 
(4)
Karty graficzne Hajnówka
 
(4)
Karty graficzne Jodłówka Tuchowska
 
(4)
Karty graficzne Ropa
 
(4)
Karty graficzne Brwinów
 
(4)
Karty graficzne Sanniki
 
(4)
Karty graficzne Niemodlin
 
(4)
Karty graficzne Pudliszki
 
(4)
Karty graficzne Dębica
 
(4)