Promowane Unikat Katalog Dom Sprzedazy Wysylkowej Lodz Wiosna Lato 1979 rzadkosc do negocjacji Kup teraz 145 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Balin
Promowane Houseboat, domek na wodzie, barka mieszkalna 8.30x3.00 Rodzaj: brak informacji -11% 44000,00 zł Kup teraz 39 000 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Warszawa
Dom, Łódź, Górna, Ruda, 246 m² Cena za m²: 4200 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 895 m² Ogrzewanie: węglowe Ogłoszenie 1 033 452 zł Sprzedający: firma Łódź
Pocztówka PRL Łódź Dom Technika 63-420 Region: Łódź i okolice Data: po 1945 Obieg: bez obiegu Znaczek: nie aukcja z allegro 5 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Łódź
12 V Moduł odtwarzacz bluetooth MP3 AUX radio akcesorium do łodzi morskiej Kup teraz 299 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Piaseczno
Dom, Łódź, Śródmieście, 450 m² Cena za m²: 2777.78 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2000 Powierzchnia działki: 530 m² Ogłoszenie 1 250 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Dom, Łódź, 150 m² Cena za m²: 4333.33 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1962 Powierzchnia działki: 591 m² Ogłoszenie 650 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Dom, Łódź, Bałuty, 113 m² Cena za m²: 7624.11 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 170 m² Ogłoszenie 860 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Dom, Łódź, 390 m² Cena za m²: 3051.28 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 1114 m² Ogrodzenie: inne Ogłoszenie 1 190 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Dom, Łódź, Polesie, Złotno, 216 m² Cena za m²: 6250 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2001 Powierzchnia działki: 1434 m² Ogłoszenie 1 350 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Dom, Łódź, Widzew, Nowosolna, 119 m² Cena za m²: 7996.63 zł Rynek: pierwotny Powierzchnia działki: 232 m² Liczba pokoi: 5 Ogłoszenie 950 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Dom, Łódź, Widzew, 159 m² Cena za m²: 11333.59 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2003 Powierzchnia działki: 1708 m² Ogłoszenie 1 800 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Dom, Łódź, Górna, Ruda, 259 m² Cena za m²: 5029.01 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2004 Powierzchnia działki: 895 m² Ogłoszenie 1 300 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Dom, Łódź, 351 m² Cena za m²: 9943 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1997 Powierzchnia działki: 3760 m² Ogłoszenie 3 490 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Dom, Łódź, 381 m² Cena za m²: 3543 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2007 Powierzchnia działki: 1770 m² Ogłoszenie 1 350 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Dom, Łódź, Górna, 147 m² Cena za m²: 8113.45 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2010 Powierzchnia działki: 216 m² Ogłoszenie 1 190 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Dom, Łódź, Widzew, 321 m² Cena za m²: 14953.27 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2024 Powierzchnia działki: 1321 m² Ogłoszenie 4 800 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Zegar z herbem Widzew Łódź Materiał dominujący: drewno Kształt: okrągły Średnica: 25 cm -14% 70,00 zł Kup teraz 60 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Grudziądz
ŻYRARDÓW DOM PUBLICZNY - BRZESZCZE POLICJA - ŁÓDŹ JUDAICA - CIESZYN BANK aukcja z allegro 25 zł Sprzedający: osoba prywatna Kraków
Dom, Łódź, Górna, 50 m² Cena za m²: 13000 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1956 Powierzchnia działki: 635 m² Ogłoszenie 650 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Dom, Łódź, Widzew, Olechów Janów, 84 m² Cena za m²: 8095.24 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 502 m² Ogłoszenie 680 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Dom, Łódź, 200 m² Cena za m²: 4996 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 857 m² Ogłoszenie 998 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Dom, Łódź, Górna, 81 m² Cena za m²: 8839.44 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 85 m² Ogłoszenie 719 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Dom, Łódź, Górna, 90 m² Cena za m²: 5502.23 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 200 m² Ogrzewanie: elektryczne Ogłoszenie 493 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Dom, Łódź, 125 m² Cena za m²: 7600 zł Powierzchnia działki: 188 m² Liczba pokoi: 5 Powierzchnia mieszkalna: 125 m² Ogłoszenie 950 684 zł Sprzedający: firma Łódź
Dom, Łódź, Widzew, Stoki, 217 m² Cena za m²: 10438.8 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2015 Powierzchnia działki: 1015 m² Ogłoszenie 2 260 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Dom, Łódź, 136 m² Cena za m²: 8419.12 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 341 m² Ogłoszenie 1 145 000 zł Sprzedający: firma Łódź
DOM FILATELISTYCZNY LEON KNAPPE Łódź - koperta Rodzaj: mieszany Stan opakowania: oryginalne Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 1 kg aukcja z allegro 37 zł Sprzedający: osoba prywatna Tarnowskie Góry
Gotowy drewniany model Łodzi wikingów - drakkar Kod producenta: Amati Producent: nieznany producent Wysokość produktu: 44 cm oferta z allegro 500 zł Sprzedający: osoba prywatna Kalisz
Dom, Łódź, Bałuty, 167 m² Cena za m²: 7183.94 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 320 m² Ogłoszenie 1 199 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Dom, Łódź, Bałuty, 112 m² Cena za m²: 8640.21 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 260 m² Ogłoszenie 969 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Dom, Łódź, Widzew, 135 m² Cena za m²: 8370.37 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2027 Powierzchnia działki: 320 m² Ogłoszenie 1 130 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Dom, Łódź, Widzew, 108 m² Cena za m²: 7434.86 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 500 m² Ogłoszenie 799 991 zł Sprzedający: firma Łódź
Dom, Łódź, Widzew, 129 m² Cena za m²: 8863.81 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 300 m² Ogłoszenie 1 139 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Dom, Łódź, Bałuty, Radogoszcz, 298 m² Cena za m²: 9395.03 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 395 m² Ogrodzenie: inne Ogłoszenie 2 800 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Dom, Łódź, 117 m² Cena za m²: 9350.43 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2022 Powierzchnia działki: 1335 m² Ogłoszenie 1 094 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Dom, Łódź, Bałuty, 320 m² Cena za m²: 3593.75 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1960 Powierzchnia działki: 650 m² Ogłoszenie 1 150 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Dom, Łódź, Widzew, Nowosolna, 146 m² Powierzchnia działki: 477 m² Ogrzewanie: gazowe Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 7 900 zł Sprzedający: firma Łódź
Dom, Łódź, Polesie, Złotno, 140 m² Cena za m²: 4642.86 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1963 Powierzchnia działki: 488 m² Ogłoszenie 650 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Dom, Łódź, Górna, 110 m² Cena za m²: 7727.27 zł Rok budowy: 1974 Powierzchnia działki: 69500 m² Ogrzewanie: węglowe Ogłoszenie 850 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Dom, Łódź, 103 m² Cena za m²: 8383.7 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 88 m² Ogłoszenie 860 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Dom, Łódź, Bałuty, 301 m² Cena za m²: 2654.49 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1991 Powierzchnia działki: 208 m² Ogłoszenie 799 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Dom, Łódź, 220 m² Cena za m²: 5727.27 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2009 Powierzchnia działki: 708 m² Ogłoszenie 1 260 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Dom, Łódź, Bałuty, Julianów Marysin Rogi, 153 m² Cena za m²: 9389.67 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 423 m² Ogłoszenie 1 440 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Dom, Łódź, Górna, 85 m² Cena za m²: 7700 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 85 m² Ogrodzenie: metalowe/kute Ogłoszenie 657 580 zł Sprzedający: firma Łódź
Dom, Łódź, Bałuty, Julianów Marysin Rogi, 153 m² Cena za m²: 9585.29 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 502 m² Ogłoszenie 1 470 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Dom, Łódź, Widzew, 268 m² Cena za m²: 3467.76 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1988 Powierzchnia działki: 1473 m² Ogłoszenie 929 360 zł Sprzedający: firma Łódź
Dom, Łódź, Widzew, Widzew Wschód, 150 m² Cena za m²: 4666.66 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 1088 m² Ogłoszenie 699 999 zł Sprzedający: firma Łódź
Dom, Łódź, Polesie, 900 m² Cena za m²: 3088.89 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Powierzchnia działki: 1875 m² Ogłoszenie 2 780 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Dom, Łódź, Bałuty, Julianów Marysin Rogi, 650 m² Cena za m²: 3000 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2006 Powierzchnia działki: 815 m² Ogłoszenie 1 950 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Dom, Łódź, 162 m² Cena za m²: 6043.21 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1979 Powierzchnia działki: 252 m² Ogłoszenie 979 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Dom, Łódź, 100 m² Cena za m²: 8912.48 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 1040 m² Ogłoszenie 890 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Dom, Łódź, Górna, 318 m² Cena za m²: 3458.81 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2000 Powierzchnia działki: 665 m² Ogłoszenie 1 099 900 zł Sprzedający: firma Łódź
Dom, Łódź, Górna, Ruda, 84 m² Cena za m²: 9500 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 225 m² Ogłoszenie 798 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Dom, Łódź, Widzew, 208 m² Cena za m²: 9086.54 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2022 Powierzchnia działki: 1271 m² Ogłoszenie 1 890 000 zł Sprzedający: firma Łódź
ZIMNY DOM W ŁODZI - CIEKAWY OBRAZ OLEJNY NA PŁÓTNIE Technika wykonania: olej Rodzaj podłoża: na płótnie Oryginalność: oryginał Oprawa: rama klasyczna bez szyby -10% 500,00 zł Kup teraz 450 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Łódź
Dom, Łódź, Bałuty, Julianów Marysin Rogi, 195 m² Cena za m²: 10512.82 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2002 Powierzchnia działki: 550 m² Ogłoszenie 2 050 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Dom, Łódź, Bałuty, 201 m² Cena za m²: 2985.07 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1948 Powierzchnia działki: 943 m² Ogłoszenie 600 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Dom, Łódź, Bałuty, Julianów Marysin Rogi, 366 m² Cena za m²: 5874.32 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1990 Powierzchnia działki: 1117 m² Ogłoszenie 2 150 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Dom, Łódź, Górna, 305 m² Cena za m²: 1934.43 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2000 Powierzchnia działki: 1100 m² Ogłoszenie 590 000 zł Sprzedający: firma Łódź