O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | Gigabyte |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Maksymalne taktowanie rdzenia | 2550 MHz |
| Załączone wyposażenie | Śledzie Low-profile w zestawie |
| Głębokość | 272 mm |
| Częstotliwość taktowania pamięci | 6008 MHz |
| Szyna pamięci | 128-bit |
| Kod producenta | GV-N406TEAGLE OC-8GD |
| Chłodzenie | powietrzem |
| Złącza karty | DisplayPort, HDMI |
| Zalecana moc zasilacza | 500 W |
| Typ złącza | PCI-E x16 |
| Seria | GeForce RTX 4xxx |
| Szerokość | 115 mm |
| Zasilanie | 8 PIN |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.150 kg |
| Rodzaj pamięci | GDDR6 |
| Model | GeForce RTX 4060 Ti EAGLE OC |
| Łączenie kart | nie obsługuje |
| Bazowe taktowanie rdzenia | 1252 MHz |
| Chipset | Quadro P1000 |
| Producent chipsetu | Nvidia |
| Interfejs złącza karty | PCI Express |
| Wysokość | 41 mm |
| Pamięć | 8 GB |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Zastosowane technologie | HDCP, CUDA |
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: bac661fb-5827-4c61-8b4d-abb15f349f95
Podobne wyszukiwania
Karty graficzne Warszawa
 
(589)
Karty graficzne Mościska
 
(76)
Karty graficzne Lublin
 
(63)
Karty graficzne Bydgoszcz
 
(62)
Karty graficzne Kielce
 
(49)
Karty graficzne Olszewnica Stara
 
(34)
Karty graficzne Gliwice
 
(33)
Karty graficzne Opole
 
(31)
Karty graficzne Parczew
 
(30)
Karty graficzne Sosnowiec
 
(28)
Karty graficzne Jelenia Góra
 
(20)
Karty graficzne Elbląg
 
(20)
Karty graficzne Janów Lubelski
 
(20)
Karty graficzne Turostowo
 
(17)
Karty graficzne Gołków
 
(15)
Karty graficzne Cielądz
 
(14)
Karty graficzne Pruszków
 
(14)
Karty graficzne Libertów
 
(13)
Karty graficzne Piaseczno
 
(13)
Karty graficzne Ostrów Mazowiecka
 
(13)
Karty graficzne Jarosław
 
(13)
Karty graficzne Przemyśl
 
(13)
Karty graficzne Siemianowice Śląskie
 
(13)
Karty graficzne Ostrów Wielkopolski
 
(12)
Karty graficzne Zamość
 
(12)
Karty graficzne Bochnia
 
(12)
Karty graficzne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(11)
Karty graficzne Legionowo
 
(10)
Karty graficzne Piotrków Trybunalski
 
(10)
Karty graficzne Nowa Dęba
 
(10)
Karty graficzne Jabłonna
 
(10)
Karty graficzne Mysłowice
 
(10)
Karty graficzne Bolesławiec
 
(9)
Karty graficzne Ełk
 
(9)
Karty graficzne Otwock
 
(9)
Karty graficzne Czarnocin
 
(8)
Karty graficzne Starachowice
 
(8)
Karty graficzne Myślenice
 
(8)
Karty graficzne Mikołów
 
(8)
Karty graficzne Nysa
 
(8)
Karty graficzne Kluczbork
 
(8)
Karty graficzne Łęczyca
 
(7)
Karty graficzne Brzeziny
 
(7)
Karty graficzne Myszków
 
(7)
Karty graficzne Racibórz
 
(7)
Karty graficzne Wągrowiec
 
(7)
Karty graficzne Łęczna
 
(7)
Karty graficzne Będzin
 
(6)
Karty graficzne Rozwadza
 
(6)
Karty graficzne Środa Śląska
 
(6)
Karty graficzne Lututów
 
(6)
Karty graficzne Tczew
 
(6)
Karty graficzne Zambrów
 
(6)
Karty graficzne Płońsk
 
(6)
Karty graficzne Poraj
 
(6)
Karty graficzne Nowy Targ
 
(6)
Karty graficzne Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Karty graficzne Grodków
 
(6)
Karty graficzne Turek
 
(6)
Karty graficzne Zawiercie
 
(6)
Karty graficzne Leszno
 
(6)
Karty graficzne Rydułtowy
 
(5)
Karty graficzne Dzierżoniów
 
(5)
Karty graficzne Warka
 
(5)
Karty graficzne Ustroń
 
(5)
Karty graficzne Blachownia
 
(5)
Karty graficzne Śrem
 
(5)
Karty graficzne Tuliszków
 
(5)
Karty graficzne Hajnówka
 
(5)
Karty graficzne Iłowa
 
(5)
Karty graficzne Lubań
 
(5)
Karty graficzne Brwinów
 
(5)
Karty graficzne Skierniewice
 
(5)
Karty graficzne Marcinowice
 
(4)
Karty graficzne Wielki Klincz
 
(4)
Karty graficzne Wojkowice
 
(4)
Karty graficzne Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Karty graficzne Nawojowa Góra
 
(4)
Karty graficzne Sanniki
 
(4)
Karty graficzne Wodzisław Śląski
 
(4)
Karty graficzne Świnoujście
 
(4)
Karty graficzne Wałcz
 
(4)
Karty graficzne Stargard
 
(4)
Karty graficzne Radzanowo
 
(4)
Karty graficzne Zakroczym
 
(4)
Karty graficzne Jodłówka Tuchowska
 
(4)
Karty graficzne Ropa
 
(4)
Karty graficzne Pszów
 
(4)
Karty graficzne Kończyce-Kolonia
 
(4)
Karty graficzne Sobótka
 
(4)
Karty graficzne Jarocin
 
(4)
Karty graficzne Niemodlin
 
(4)
Karty graficzne Świdnik
 
(4)
Karty graficzne Wytowno
 
(4)
Karty graficzne Ładzice
 
(4)
Karty graficzne Rąbień
 
(4)