| Stan | Bardzo dobry |
| Szerokość | 151 mm |
| Łączenie kart | nie obsługuje |
| Model | GeForce GT 710 |
| Szyna pamięci | 64-bit |
| Kod producenta | gv-n710sl-1gl |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12, OpenGL 4.5 |
| Typ złącza | PCI-E x16 |
| Załączone wyposażenie | - Instrukcja; - Płyta CD; |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.560 kg |
| Producent chipsetu | Nvidia |
| Pamięć | 1 GB |
| Wysokość | 35 mm |
| Interfejs złącza karty | PCI Express |
| Bazowe taktowanie rdzenia | 954 MHz |
| Zalecana moc zasilacza | 300 W |
| Zastosowane technologie | CUDA |
| Producent | Gigabyte |
| Seria | GeForce GT 7xx |
| Chłodzenie | pasywne |
| Częstotliwość taktowania pamięci | 1800 MHz |
| Złącza karty | D-Sub, DVI-D, HDMI |
| Głębokość | 69 mm |
| Chipset | GeForce GT 710 |
| Rodzaj pamięci | DDR3 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: debf13b8-21fb-4e70-83dd-88ebfc5400c6
Podobne wyszukiwania
Karty graficzne Warszawa
 
(584)
Karty graficzne Mościska
 
(77)
Karty graficzne Bydgoszcz
 
(61)
Karty graficzne Lublin
 
(57)
Karty graficzne Kielce
 
(47)
Karty graficzne Opole
 
(32)
Karty graficzne Olszewnica Stara
 
(31)
Karty graficzne Sosnowiec
 
(30)
Karty graficzne Gliwice
 
(30)
Karty graficzne Parczew
 
(30)
Karty graficzne Jelenia Góra
 
(23)
Karty graficzne Janów Lubelski
 
(20)
Karty graficzne Turostowo
 
(17)
Karty graficzne Elbląg
 
(17)
Karty graficzne Gołków
 
(15)
Karty graficzne Libertów
 
(15)
Karty graficzne Piaseczno
 
(15)
Karty graficzne Jarosław
 
(14)
Karty graficzne Pruszków
 
(14)
Karty graficzne Ostrów Mazowiecka
 
(13)
Karty graficzne Siemianowice Śląskie
 
(13)
Karty graficzne Bochnia
 
(12)
Karty graficzne Cielądz
 
(12)
Karty graficzne Piotrków Trybunalski
 
(12)
Karty graficzne Przemyśl
 
(12)
Karty graficzne Ostrów Wielkopolski
 
(11)
Karty graficzne Zamość
 
(10)
Karty graficzne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(10)
Karty graficzne Starachowice
 
(10)
Karty graficzne Mysłowice
 
(10)
Karty graficzne Wielki Klincz
 
(10)
Karty graficzne Jabłonna
 
(10)
Karty graficzne Myślenice
 
(9)
Karty graficzne Otwock
 
(9)
Karty graficzne Legionowo
 
(9)
Karty graficzne Nysa
 
(9)
Karty graficzne Mikołów
 
(9)
Karty graficzne Nowa Dęba
 
(9)
Karty graficzne Racibórz
 
(9)
Karty graficzne Bolesławiec
 
(9)
Karty graficzne Ełk
 
(9)
Karty graficzne Czarnocin
 
(8)
Karty graficzne Brzeziny
 
(8)
Karty graficzne Kluczbork
 
(8)
Karty graficzne Grodzisk Mazowiecki
 
(8)
Karty graficzne Wągrowiec
 
(7)
Karty graficzne Nowy Targ
 
(7)
Karty graficzne Tczew
 
(7)
Karty graficzne Łęczna
 
(7)
Karty graficzne Będzin
 
(7)
Karty graficzne Turek
 
(6)
Karty graficzne Skierniewice
 
(6)
Karty graficzne Lututów
 
(6)
Karty graficzne Zawiercie
 
(6)
Karty graficzne Leszno
 
(6)
Karty graficzne Rozwadza
 
(6)
Karty graficzne Myszków
 
(6)
Karty graficzne Poraj
 
(6)
Karty graficzne Środa Śląska
 
(6)
Karty graficzne Zambrów
 
(6)
Karty graficzne Łęczyca
 
(6)
Karty graficzne Lubań
 
(5)
Karty graficzne Śrem
 
(5)
Karty graficzne Dzierżoniów
 
(5)
Karty graficzne Marcinowice
 
(5)
Karty graficzne Ząbkowice Śląskie
 
(5)
Karty graficzne Grodków
 
(5)
Karty graficzne Warka
 
(5)
Karty graficzne Płońsk
 
(5)
Karty graficzne Tuliszków
 
(5)
Karty graficzne Iłowa
 
(5)
Karty graficzne Stargard
 
(5)
Karty graficzne Świnoujście
 
(5)
Karty graficzne Ustroń
 
(5)
Karty graficzne Wytowno
 
(4)
Karty graficzne Wojkowice
 
(4)
Karty graficzne Pudliszki
 
(4)
Karty graficzne Jarocin
 
(4)
Karty graficzne Wałcz
 
(4)
Karty graficzne Pszów
 
(4)
Karty graficzne Blachownia
 
(4)
Karty graficzne Rąbień
 
(4)
Karty graficzne Karczew
 
(4)
Karty graficzne Kończyce-Kolonia
 
(4)
Karty graficzne Sanniki
 
(4)
Karty graficzne Białogard
 
(4)
Karty graficzne Dębica
 
(4)
Karty graficzne Radzyń Podlaski
 
(4)
Karty graficzne Radzanowo
 
(4)
Karty graficzne Brwinów
 
(4)
Karty graficzne Hajnówka
 
(4)
Karty graficzne Niemodlin
 
(4)
Karty graficzne Wodzisław Śląski
 
(4)
Karty graficzne Jodłówka Tuchowska
 
(4)
Karty graficzne Zakroczym
 
(4)
Karty graficzne Ropa
 
(4)