| Stan | Uszkodzony |
| Seria | Radeon R7 2xx |
| Model | GTX 770 WINDFORCE |
| Producent | Gigabyte |
| Kod producenta | D5865 |
| EAN (GTIN) | 6975980872593 |
| Interfejs złącza karty | PCI Express |
| Producent chipsetu | AMD |
| Pamięć | 2 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Typ złącza | PCI-E x16 |
| Szyna pamięci | 256-bit |
| Zalecana moc zasilacza | 600 W |
| Szerokość | 1 mm |
| Wysokość | 1 mm |
| Głębokość | 1 mm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 65098962-c723-466f-b42e-028f38818918
Podobne wyszukiwania
Karty graficzne Warszawa
 
(578)
Karty graficzne Mościska
 
(76)
Karty graficzne Bydgoszcz
 
(61)
Karty graficzne Lublin
 
(60)
Karty graficzne Kielce
 
(46)
Karty graficzne Sosnowiec
 
(33)
Karty graficzne Parczew
 
(30)
Karty graficzne Opole
 
(30)
Karty graficzne Gliwice
 
(28)
Karty graficzne Siedlce
 
(25)
Karty graficzne Jelenia Góra
 
(24)
Karty graficzne Janów Lubelski
 
(20)
Karty graficzne Elbląg
 
(19)
Karty graficzne Jaworzno
 
(17)
Karty graficzne Turostowo
 
(17)
Karty graficzne Olszewnica Stara
 
(16)
Karty graficzne Gołków
 
(15)
Karty graficzne Pruszków
 
(15)
Karty graficzne Bochnia
 
(14)
Karty graficzne Piaseczno
 
(14)
Karty graficzne Siemianowice Śląskie
 
(14)
Karty graficzne Przemyśl
 
(13)
Karty graficzne Cielądz
 
(13)
Karty graficzne Ostrów Mazowiecka
 
(13)
Karty graficzne Ostrów Wielkopolski
 
(12)
Karty graficzne Jarosław
 
(12)
Karty graficzne Zamość
 
(11)
Karty graficzne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(10)
Karty graficzne Legionowo
 
(10)
Karty graficzne Starachowice
 
(10)
Karty graficzne Wielki Klincz
 
(10)
Karty graficzne Mysłowice
 
(10)
Karty graficzne Racibórz
 
(9)
Karty graficzne Kluczbork
 
(9)
Karty graficzne Libertów
 
(9)
Karty graficzne Otwock
 
(9)
Karty graficzne Bolesławiec
 
(9)
Karty graficzne Grodzisk Mazowiecki
 
(9)
Karty graficzne Piotrków Trybunalski
 
(8)
Karty graficzne Czarnocin
 
(8)
Karty graficzne Będzin
 
(8)
Karty graficzne Brzeziny
 
(8)
Karty graficzne Skierniewice
 
(7)
Karty graficzne Zambrów
 
(7)
Karty graficzne Tczew
 
(7)
Karty graficzne Ełk
 
(7)
Karty graficzne Łęczna
 
(7)
Karty graficzne Mikołów
 
(7)
Karty graficzne Płońsk
 
(7)
Karty graficzne Lututów
 
(6)
Karty graficzne Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Karty graficzne Myślenice
 
(6)
Karty graficzne Śrem
 
(6)
Karty graficzne Leszno
 
(6)
Karty graficzne Rozwadza
 
(6)
Karty graficzne Marcinowice
 
(6)
Karty graficzne Myszków
 
(6)
Karty graficzne Poraj
 
(6)
Karty graficzne Środa Śląska
 
(6)
Karty graficzne Jabłonna
 
(6)
Karty graficzne Nysa
 
(6)
Karty graficzne Łęczyca
 
(6)
Karty graficzne Blachownia
 
(5)
Karty graficzne Warka
 
(5)
Karty graficzne Tuliszków
 
(5)
Karty graficzne Nowy Targ
 
(5)
Karty graficzne Świnoujście
 
(5)
Karty graficzne Grodków
 
(5)
Karty graficzne Zawiercie
 
(5)
Karty graficzne Lubań
 
(5)
Karty graficzne Ustroń
 
(5)
Karty graficzne Iłowa
 
(5)
Karty graficzne Wojkowice
 
(5)
Karty graficzne Stargard
 
(5)
Karty graficzne Sobótka
 
(4)
Karty graficzne Jarocin
 
(4)
Karty graficzne Szubin
 
(4)
Karty graficzne Wągrowiec
 
(4)
Karty graficzne Pudliszki
 
(4)
Karty graficzne Sanniki
 
(4)
Karty graficzne Dębica
 
(4)
Karty graficzne Pszów
 
(4)
Karty graficzne Świdnik
 
(4)
Karty graficzne Nowa Dęba
 
(4)
Karty graficzne Rąbień
 
(4)
Karty graficzne Wytowno
 
(4)
Karty graficzne Dębe Wielkie
 
(4)
Karty graficzne Nowa Ruda
 
(4)
Karty graficzne Kończyce-Kolonia
 
(4)
Karty graficzne Radzanowo
 
(4)
Karty graficzne Hajnówka
 
(4)
Karty graficzne Dzierżoniów
 
(4)
Karty graficzne Jodłówka Tuchowska
 
(4)
Karty graficzne Ropa
 
(4)
Karty graficzne Zakroczym
 
(4)
Karty graficzne Wodzisław Śląski
 
(4)