| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Seria | GeForce GTX 6xx |
| Model | GeForce GT 630 |
| Producent | Gigabyte |
| Kod producenta | GV-N630-2GI |
| EAN (GTIN) | 4719331316235 |
| Interfejs złącza karty | PCI Express |
| Chipset | geforce gt 630 |
| Złącza karty | D-Sub, DVI-I (Dual Link), HDMI |
| Producent chipsetu | Nvidia |
| Pamięć | 2 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR3 |
| Typ złącza | PCI-E x16 |
| Częstotliwość taktowania pamięci | 1600 MHz |
| Bazowe taktowanie rdzenia | 700 MHz |
| Maksymalne taktowanie rdzenia | 700 MHz |
| Szyna pamięci | 128-bit |
| Chłodzenie | powietrzem |
| Łączenie kart | SLI |
| Obsługiwane standardy | DirectX 11.1, OpenGL 4.3 |
| Zastosowane technologie | CUDA, HDCP, PhysX |
| Zalecana moc zasilacza | 350 W |
| Szerokość | 150 mm |
| Wysokość | 100 mm |
| Głębokość | 50 mm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.560 kg |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: bb706313-1406-4870-a646-5c8f979cc691
Podobne wyszukiwania
Karty graficzne Warszawa
 
(581)
Karty graficzne Mościska
 
(77)
Karty graficzne Lublin
 
(62)
Karty graficzne Bydgoszcz
 
(58)
Karty graficzne Kielce
 
(52)
Karty graficzne Opole
 
(37)
Karty graficzne Gliwice
 
(31)
Karty graficzne Parczew
 
(30)
Karty graficzne Sosnowiec
 
(25)
Karty graficzne Olszewnica Stara
 
(25)
Karty graficzne Jelenia Góra
 
(23)
Karty graficzne Janów Lubelski
 
(20)
Karty graficzne Turostowo
 
(17)
Karty graficzne Elbląg
 
(17)
Karty graficzne Piaseczno
 
(15)
Karty graficzne Gołków
 
(15)
Karty graficzne Jarosław
 
(14)
Karty graficzne Libertów
 
(14)
Karty graficzne Pruszków
 
(14)
Karty graficzne Ostrów Mazowiecka
 
(13)
Karty graficzne Siemianowice Śląskie
 
(13)
Karty graficzne Starachowice
 
(12)
Karty graficzne Cielądz
 
(12)
Karty graficzne Ostrów Wielkopolski
 
(12)
Karty graficzne Przemyśl
 
(12)
Karty graficzne Piotrków Trybunalski
 
(12)
Karty graficzne Zamość
 
(12)
Karty graficzne Bochnia
 
(12)
Karty graficzne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(10)
Karty graficzne Legionowo
 
(10)
Karty graficzne Jabłonna
 
(10)
Karty graficzne Mysłowice
 
(10)
Karty graficzne Bolesławiec
 
(9)
Karty graficzne Racibórz
 
(9)
Karty graficzne Ełk
 
(9)
Karty graficzne Myślenice
 
(9)
Karty graficzne Otwock
 
(9)
Karty graficzne Nowa Dęba
 
(9)
Karty graficzne Mikołów
 
(9)
Karty graficzne Grodzisk Mazowiecki
 
(8)
Karty graficzne Kluczbork
 
(8)
Karty graficzne Brzeziny
 
(8)
Karty graficzne Czarnocin
 
(8)
Karty graficzne Stężyca
 
(7)
Karty graficzne Tczew
 
(7)
Karty graficzne Wielki Klincz
 
(7)
Karty graficzne Będzin
 
(7)
Karty graficzne Wągrowiec
 
(7)
Karty graficzne Łęczna
 
(7)
Karty graficzne Lututów
 
(6)
Karty graficzne Zambrów
 
(6)
Karty graficzne Leszno
 
(6)
Karty graficzne Rozwadza
 
(6)
Karty graficzne Myszków
 
(6)
Karty graficzne Poraj
 
(6)
Karty graficzne Środa Śląska
 
(6)
Karty graficzne Nowy Targ
 
(6)
Karty graficzne Łęczyca
 
(6)
Karty graficzne Zawiercie
 
(6)
Karty graficzne Warka
 
(5)
Karty graficzne Świnoujście
 
(5)
Karty graficzne Tuliszków
 
(5)
Karty graficzne Ustroń
 
(5)
Karty graficzne Iłowa
 
(5)
Karty graficzne Płońsk
 
(5)
Karty graficzne Lubań
 
(5)
Karty graficzne Ząbkowice Śląskie
 
(5)
Karty graficzne Śrem
 
(5)
Karty graficzne Grodków
 
(5)
Karty graficzne Stargard
 
(5)
Karty graficzne Sanniki
 
(4)
Karty graficzne Dębica
 
(4)
Karty graficzne Pszów
 
(4)
Karty graficzne Karczew
 
(4)
Karty graficzne Kończyce-Kolonia
 
(4)
Karty graficzne Białogard
 
(4)
Karty graficzne Zakroczym
 
(4)
Karty graficzne Jarocin
 
(4)
Karty graficzne Wodzisław Śląski
 
(4)
Karty graficzne Wojkowice
 
(4)
Karty graficzne Wałcz
 
(4)
Karty graficzne Rąbień
 
(4)
Karty graficzne Wytowno
 
(4)
Karty graficzne Blachownia
 
(4)
Karty graficzne Radzyń Podlaski
 
(4)
Karty graficzne Tarnowo Podgórne
 
(4)
Karty graficzne Radzanowo
 
(4)
Karty graficzne Hajnówka
 
(4)
Karty graficzne Marcinowice
 
(4)
Karty graficzne Turek
 
(4)
Karty graficzne Jodłówka Tuchowska
 
(4)
Karty graficzne Ropa
 
(4)
Karty graficzne Niemodlin
 
(4)
Karty graficzne Brwinów
 
(4)
Karty graficzne Skierniewice
 
(4)
Karty graficzne Pudliszki
 
(4)