| Stan | Bardzo dobry |
| Model | Gigabyte NVIDIA GeForce GTX 970 G1 Gaming 4GB |
| Seria | GeForce GTX 9xx |
| Producent | Gigabyte |
| Kod producenta | GV-N970G1 GAMING-4GD |
| Interfejs złącza karty | PCI Express |
| Chipset | GeForce GTX 970 |
| Złącza karty | HDMI, DisplayPort, DVI-I (Dual Link), DVI-D (Dual Link) |
| Producent chipsetu | Nvidia |
| Pamięć | 4 GB |
| Rodzaj pamięci | GDDR5 |
| Typ złącza | PCI-E x16 |
| Zasilanie | 8 + 6 PIN |
| Częstotliwość taktowania pamięci | 7000 MHz |
| Szyna pamięci | 256-bit |
| Chłodzenie | powietrzem |
| Łączenie kart | SLI |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 |
| Cechy dodatkowe | Chłodzenie Windforce |
| Szerokość produktu | 114 mm |
| Wysokość produktu | 39 mm |
| Głębokość produktu | 299 mm |
| Stan opakowania | uszkodzone |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 1920dda0-6fba-40b7-a489-1959058825a6
Podobne wyszukiwania
Karty graficzne Warszawa
 
(579)
Karty graficzne Mościska
 
(76)
Karty graficzne Lublin
 
(69)
Karty graficzne Bydgoszcz
 
(59)
Karty graficzne Kielce
 
(49)
Karty graficzne Parczew
 
(33)
Karty graficzne Gliwice
 
(33)
Karty graficzne Opole
 
(30)
Karty graficzne Sosnowiec
 
(29)
Karty graficzne Siedlce
 
(25)
Karty graficzne Olszewnica Stara
 
(24)
Karty graficzne Jelenia Góra
 
(21)
Karty graficzne Janów Lubelski
 
(20)
Karty graficzne Elbląg
 
(18)
Karty graficzne Turostowo
 
(18)
Karty graficzne Zamość
 
(16)
Karty graficzne Cielądz
 
(15)
Karty graficzne Przemyśl
 
(15)
Karty graficzne Pruszków
 
(15)
Karty graficzne Jaworzno
 
(15)
Karty graficzne Gołków
 
(15)
Karty graficzne Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Karty graficzne Bochnia
 
(13)
Karty graficzne Piaseczno
 
(13)
Karty graficzne Libertów
 
(13)
Karty graficzne Siemianowice Śląskie
 
(13)
Karty graficzne Piotrków Trybunalski
 
(12)
Karty graficzne Ostrów Wielkopolski
 
(12)
Karty graficzne Jarosław
 
(11)
Karty graficzne Legionowo
 
(11)
Karty graficzne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(11)
Karty graficzne Mysłowice
 
(11)
Karty graficzne Jabłonna
 
(10)
Karty graficzne Nowa Dęba
 
(9)
Karty graficzne Mikołów
 
(9)
Karty graficzne Bolesławiec
 
(9)
Karty graficzne Starachowice
 
(8)
Karty graficzne Czarnocin
 
(8)
Karty graficzne Otwock
 
(8)
Karty graficzne Kluczbork
 
(8)
Karty graficzne Będzin
 
(7)
Karty graficzne Łęczna
 
(7)
Karty graficzne Brzeziny
 
(7)
Karty graficzne Myślenice
 
(7)
Karty graficzne Leszno
 
(7)
Karty graficzne Warka
 
(7)
Karty graficzne Nysa
 
(7)
Karty graficzne Łęczyca
 
(7)
Karty graficzne Płońsk
 
(6)
Karty graficzne Ełk
 
(6)
Karty graficzne Nowy Targ
 
(6)
Karty graficzne Tczew
 
(6)
Karty graficzne Środa Śląska
 
(6)
Karty graficzne Wielki Klincz
 
(6)
Karty graficzne Poraj
 
(6)
Karty graficzne Rozwadza
 
(6)
Karty graficzne Zawiercie
 
(6)
Karty graficzne Wągrowiec
 
(6)
Karty graficzne Racibórz
 
(6)
Karty graficzne Zambrów
 
(6)
Karty graficzne Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Karty graficzne Grodków
 
(6)
Karty graficzne Lututów
 
(6)
Karty graficzne Turek
 
(6)
Karty graficzne Blachownia
 
(5)
Karty graficzne Wodzisław Śląski
 
(5)
Karty graficzne Stargard
 
(5)
Karty graficzne Dzierżoniów
 
(5)
Karty graficzne Tuliszków
 
(5)
Karty graficzne Brwinów
 
(5)
Karty graficzne Skierniewice
 
(5)
Karty graficzne Śrem
 
(5)
Karty graficzne Hajnówka
 
(5)
Karty graficzne Lubań
 
(5)
Karty graficzne Myszków
 
(5)
Karty graficzne Ustroń
 
(5)
Karty graficzne Rydułtowy
 
(5)
Karty graficzne Wytowno
 
(4)
Karty graficzne Zakroczym
 
(4)
Karty graficzne Niemodlin
 
(4)
Karty graficzne Pszów
 
(4)
Karty graficzne Wałcz
 
(4)
Karty graficzne Rąbień
 
(4)
Karty graficzne Białogard
 
(4)
Karty graficzne Sobótka
 
(4)
Karty graficzne Sanniki
 
(4)
Karty graficzne Świdnik
 
(4)
Karty graficzne Świnoujście
 
(4)
Karty graficzne Trzcianka
 
(4)
Karty graficzne Ładzice
 
(4)
Karty graficzne Radzanowo
 
(4)
Karty graficzne Dębica
 
(4)
Karty graficzne Jodłówka Tuchowska
 
(4)
Karty graficzne Ropa
 
(4)
Karty graficzne Wojkowice
 
(4)
Karty graficzne Biała Podlaska
 
(4)