| Stan | Bardzo dobry |
| Seria | Radeon RX 5xx |
| Model | Radeon RX 580 |
| Producent | Gigabyte |
| Kod producenta | gv-rx580aorus-8gd |
| Interfejs złącza karty | PCI Express |
| Chipset | radeon rx 580 |
| Złącza karty | DisplayPort, DVI-D, HDMI |
| Producent chipsetu | AMD |
| Pamięć | 8 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Typ złącza | PCI-E x16 |
| Zasilanie | 8 PIN |
| Częstotliwość taktowania pamięci | 8000 MHz |
| Bazowe taktowanie rdzenia | 1340 MHz |
| Maksymalne taktowanie rdzenia | 1380 MHz |
| Szyna pamięci | 256-bit |
| Chłodzenie | powietrzem |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12, OpenGL 4.5 |
| Zastosowane technologie | FreeSync, VR Ready |
| Zalecana moc zasilacza | 500 W |
| Cechy dodatkowe | wersja Box |
| Szerokość | 121 mm |
| Wysokość | 36 mm |
| Głębokość | 232 mm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.200 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: b10180b4-9f5a-4bbb-a1b2-3de502576827
Podobne wyszukiwania
Karty graficzne Warszawa
 
(591)
Karty graficzne Mościska
 
(76)
Karty graficzne Lublin
 
(63)
Karty graficzne Bydgoszcz
 
(62)
Karty graficzne Kielce
 
(50)
Karty graficzne Olszewnica Stara
 
(34)
Karty graficzne Gliwice
 
(33)
Karty graficzne Opole
 
(32)
Karty graficzne Parczew
 
(30)
Karty graficzne Sosnowiec
 
(28)
Karty graficzne Siedlce
 
(25)
Karty graficzne Jelenia Góra
 
(20)
Karty graficzne Elbląg
 
(20)
Karty graficzne Janów Lubelski
 
(20)
Karty graficzne Turostowo
 
(17)
Karty graficzne Gołków
 
(15)
Karty graficzne Cielądz
 
(14)
Karty graficzne Pruszków
 
(14)
Karty graficzne Przemyśl
 
(13)
Karty graficzne Libertów
 
(13)
Karty graficzne Jarosław
 
(13)
Karty graficzne Siemianowice Śląskie
 
(13)
Karty graficzne Ostrów Mazowiecka
 
(13)
Karty graficzne Piaseczno
 
(13)
Karty graficzne Piotrków Trybunalski
 
(12)
Karty graficzne Zamość
 
(12)
Karty graficzne Ostrów Wielkopolski
 
(12)
Karty graficzne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(11)
Karty graficzne Bochnia
 
(11)
Karty graficzne Mysłowice
 
(10)
Karty graficzne Nowa Dęba
 
(10)
Karty graficzne Legionowo
 
(10)
Karty graficzne Jabłonna
 
(10)
Karty graficzne Bolesławiec
 
(9)
Karty graficzne Ełk
 
(9)
Karty graficzne Otwock
 
(9)
Karty graficzne Czarnocin
 
(8)
Karty graficzne Nysa
 
(8)
Karty graficzne Starachowice
 
(8)
Karty graficzne Myślenice
 
(8)
Karty graficzne Kluczbork
 
(8)
Karty graficzne Mikołów
 
(8)
Karty graficzne Łęczna
 
(7)
Karty graficzne Łęczyca
 
(7)
Karty graficzne Racibórz
 
(7)
Karty graficzne Wągrowiec
 
(7)
Karty graficzne Brzeziny
 
(7)
Karty graficzne Będzin
 
(6)
Karty graficzne Nowy Targ
 
(6)
Karty graficzne Zambrów
 
(6)
Karty graficzne Płońsk
 
(6)
Karty graficzne Tczew
 
(6)
Karty graficzne Środa Śląska
 
(6)
Karty graficzne Turek
 
(6)
Karty graficzne Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Karty graficzne Poraj
 
(6)
Karty graficzne Rozwadza
 
(6)
Karty graficzne Myszków
 
(6)
Karty graficzne Lututów
 
(6)
Karty graficzne Grodków
 
(6)
Karty graficzne Zawiercie
 
(6)
Karty graficzne Wielki Klincz
 
(5)
Karty graficzne Blachownia
 
(5)
Karty graficzne Iłowa
 
(5)
Karty graficzne Lubań
 
(5)
Karty graficzne Śrem
 
(5)
Karty graficzne Leszno
 
(5)
Karty graficzne Hajnówka
 
(5)
Karty graficzne Warka
 
(5)
Karty graficzne Tuliszków
 
(5)
Karty graficzne Ustroń
 
(5)
Karty graficzne Skierniewice
 
(5)
Karty graficzne Brwinów
 
(5)
Karty graficzne Ropa
 
(4)
Karty graficzne Nawojowa Góra
 
(4)
Karty graficzne Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Karty graficzne Wojkowice
 
(4)
Karty graficzne Zakroczym
 
(4)
Karty graficzne Pszów
 
(4)
Karty graficzne Rąbień
 
(4)
Karty graficzne Niemodlin
 
(4)
Karty graficzne Ładzice
 
(4)
Karty graficzne Wytowno
 
(4)
Karty graficzne Kończyce-Kolonia
 
(4)
Karty graficzne Dzierżoniów
 
(4)
Karty graficzne Sanniki
 
(4)
Karty graficzne Sobótka
 
(4)
Karty graficzne Jarocin
 
(4)
Karty graficzne Świnoujście
 
(4)
Karty graficzne Radzanowo
 
(4)
Karty graficzne Świdnik
 
(4)
Karty graficzne Stargard
 
(4)
Karty graficzne Wałcz
 
(4)
Karty graficzne Wodzisław Śląski
 
(4)
Karty graficzne Rydułtowy
 
(4)
Karty graficzne Jodłówka Tuchowska
 
(4)