| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | Gigabyte |
| Pamięć | 8 GB |
| Seria | GeForce RTX 5xxx |
| Interfejs złącza karty | PCI Express |
| Złącza karty | DisplayPort |
| Producent chipsetu | Nvidia |
| Rodzaj pamięci | GDDR7 |
| Zasilanie | 8 PIN |
| Szyna pamięci | 128-bit |
| Chłodzenie | aktywne |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Zastosowane technologie | CUDA, G-Sync |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| EAN (GTIN) | 4719331356729 |
| Model | GeForce RTX 5060 EAGLE |
| Kod producenta | GV-N5060EAGLEMAX OC-8GD |
| Chipset | GeForce RTX 5060 |
| Częstotliwość taktowania pamięci | 28000 MHz |
| Bazowe taktowanie rdzenia | 2280 MHz |
| Maksymalne taktowanie rdzenia | 2550 MHz |
| Zalecana moc zasilacza | 550 W |
| Cechy dodatkowe | RTX 5060 OC;8GB |
| Szerokość | 11 mm |
| Wysokość | 4 mm |
| Głębokość | 28 mm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.180 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: f86b65a1-5373-49a3-ab6b-70b3bfdc1ef6
Podobne wyszukiwania
Karty graficzne Warszawa
 
(583)
Karty graficzne Mościska
 
(77)
Karty graficzne Bydgoszcz
 
(61)
Karty graficzne Lublin
 
(58)
Karty graficzne Kielce
 
(48)
Karty graficzne Opole
 
(33)
Karty graficzne Sosnowiec
 
(31)
Karty graficzne Parczew
 
(30)
Karty graficzne Gliwice
 
(27)
Karty graficzne Jelenia Góra
 
(23)
Karty graficzne Olszewnica Stara
 
(22)
Karty graficzne Janów Lubelski
 
(20)
Karty graficzne Elbląg
 
(17)
Karty graficzne Turostowo
 
(17)
Karty graficzne Gołków
 
(15)
Karty graficzne Piaseczno
 
(15)
Karty graficzne Jarosław
 
(14)
Karty graficzne Libertów
 
(14)
Karty graficzne Pruszków
 
(14)
Karty graficzne Ostrów Mazowiecka
 
(13)
Karty graficzne Siemianowice Śląskie
 
(13)
Karty graficzne Bochnia
 
(12)
Karty graficzne Cielądz
 
(12)
Karty graficzne Przemyśl
 
(12)
Karty graficzne Ostrów Wielkopolski
 
(11)
Karty graficzne Jabłonna
 
(10)
Karty graficzne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(10)
Karty graficzne Zamość
 
(10)
Karty graficzne Starachowice
 
(10)
Karty graficzne Wielki Klincz
 
(10)
Karty graficzne Legionowo
 
(9)
Karty graficzne Mysłowice
 
(9)
Karty graficzne Myślenice
 
(9)
Karty graficzne Nowa Dęba
 
(9)
Karty graficzne Bolesławiec
 
(9)
Karty graficzne Piotrków Trybunalski
 
(9)
Karty graficzne Otwock
 
(9)
Karty graficzne Mikołów
 
(9)
Karty graficzne Racibórz
 
(9)
Karty graficzne Kluczbork
 
(8)
Karty graficzne Czarnocin
 
(8)
Karty graficzne Brzeziny
 
(8)
Karty graficzne Grodzisk Mazowiecki
 
(8)
Karty graficzne Będzin
 
(7)
Karty graficzne Łęczna
 
(7)
Karty graficzne Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Karty graficzne Ełk
 
(7)
Karty graficzne Nowy Targ
 
(7)
Karty graficzne Zambrów
 
(6)
Karty graficzne Nysa
 
(6)
Karty graficzne Skierniewice
 
(6)
Karty graficzne Tczew
 
(6)
Karty graficzne Środa Śląska
 
(6)
Karty graficzne Zawiercie
 
(6)
Karty graficzne Leszno
 
(6)
Karty graficzne Poraj
 
(6)
Karty graficzne Rozwadza
 
(6)
Karty graficzne Myszków
 
(6)
Karty graficzne Wojkowice
 
(6)
Karty graficzne Turek
 
(6)
Karty graficzne Lututów
 
(6)
Karty graficzne Łęczyca
 
(6)
Karty graficzne Iłowa
 
(5)
Karty graficzne Blachownia
 
(5)
Karty graficzne Wągrowiec
 
(5)
Karty graficzne Dzierżoniów
 
(5)
Karty graficzne Stargard
 
(5)
Karty graficzne Tuliszków
 
(5)
Karty graficzne Śrem
 
(5)
Karty graficzne Marcinowice
 
(5)
Karty graficzne Lubań
 
(5)
Karty graficzne Świnoujście
 
(5)
Karty graficzne Warka
 
(5)
Karty graficzne Grodków
 
(5)
Karty graficzne Ustroń
 
(5)
Karty graficzne Płońsk
 
(5)
Karty graficzne Dębica
 
(4)
Karty graficzne Radzyń Podlaski
 
(4)
Karty graficzne Pudliszki
 
(4)
Karty graficzne Zakroczym
 
(4)
Karty graficzne Brwinów
 
(4)
Karty graficzne Pszów
 
(4)
Karty graficzne Niemodlin
 
(4)
Karty graficzne Kończyce-Kolonia
 
(4)
Karty graficzne Karczew
 
(4)
Karty graficzne Wałcz
 
(4)
Karty graficzne Białogard
 
(4)
Karty graficzne Sobótka
 
(4)
Karty graficzne Jarocin
 
(4)
Karty graficzne Rąbień
 
(4)
Karty graficzne Wytowno
 
(4)
Karty graficzne Sanniki
 
(4)
Karty graficzne Jodłówka Tuchowska
 
(4)
Karty graficzne Ropa
 
(4)
Karty graficzne Hajnówka
 
(4)
Karty graficzne Radzanowo
 
(4)