| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | Gigabyte |
| Interfejs złącza karty | PCI Express |
| Producent chipsetu | AMD |
| Seria | Radeon RX 6xxx |
| Pamięć | 8 GB |
| Rodzaj pamięci | GDDR6 |
| Częstotliwość taktowania pamięci | 16000 MHz |
| Szyna pamięci | 128-bit |
| Łączenie kart | nie obsługuje |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Zalecana moc zasilacza | 500 W |
| Głębokość | 50 mm |
| Szerokość | 282 mm |
| Chipset | Radeon RX 6600 XT |
| Kod producenta | GV-R66XTGAMING_OC-8GD |
| Wysokość | 410 mm |
| Model | GV-R66XTGAMING_OC-8GD |
| Chłodzenie | powietrzem |
| Złącza karty | DisplayPort, HDMI |
| Bazowe taktowanie rdzenia | 16000 MHz |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Oferta: 86f69df7-1cb3-41be-99fb-6a043d269d70
Podobne wyszukiwania
Karty graficzne Warszawa
 
(589)
Karty graficzne Mościska
 
(76)
Karty graficzne Lublin
 
(65)
Karty graficzne Bydgoszcz
 
(63)
Karty graficzne Kielce
 
(51)
Karty graficzne Olszewnica Stara
 
(34)
Karty graficzne Gliwice
 
(33)
Karty graficzne Opole
 
(33)
Karty graficzne Parczew
 
(30)
Karty graficzne Sosnowiec
 
(29)
Karty graficzne Janów Lubelski
 
(20)
Karty graficzne Jelenia Góra
 
(20)
Karty graficzne Elbląg
 
(19)
Karty graficzne Turostowo
 
(17)
Karty graficzne Gołków
 
(15)
Karty graficzne Cielądz
 
(14)
Karty graficzne Pruszków
 
(14)
Karty graficzne Jarosław
 
(13)
Karty graficzne Libertów
 
(13)
Karty graficzne Piaseczno
 
(13)
Karty graficzne Przemyśl
 
(13)
Karty graficzne Siemianowice Śląskie
 
(13)
Karty graficzne Ostrów Mazowiecka
 
(13)
Karty graficzne Piotrków Trybunalski
 
(12)
Karty graficzne Zamość
 
(12)
Karty graficzne Ostrów Wielkopolski
 
(12)
Karty graficzne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(11)
Karty graficzne Nowa Dęba
 
(11)
Karty graficzne Bochnia
 
(11)
Karty graficzne Legionowo
 
(10)
Karty graficzne Jabłonna
 
(10)
Karty graficzne Mysłowice
 
(10)
Karty graficzne Ełk
 
(9)
Karty graficzne Otwock
 
(9)
Karty graficzne Bolesławiec
 
(9)
Karty graficzne Mikołów
 
(8)
Karty graficzne Czarnocin
 
(8)
Karty graficzne Kluczbork
 
(8)
Karty graficzne Starachowice
 
(8)
Karty graficzne Myślenice
 
(8)
Karty graficzne Nysa
 
(8)
Karty graficzne Łęczna
 
(7)
Karty graficzne Racibórz
 
(7)
Karty graficzne Wągrowiec
 
(7)
Karty graficzne Brzeziny
 
(7)
Karty graficzne Łęczyca
 
(7)
Karty graficzne Rozwadza
 
(6)
Karty graficzne Środa Śląska
 
(6)
Karty graficzne Turek
 
(6)
Karty graficzne Grodków
 
(6)
Karty graficzne Tczew
 
(6)
Karty graficzne Nowy Targ
 
(6)
Karty graficzne Lututów
 
(6)
Karty graficzne Zambrów
 
(6)
Karty graficzne Będzin
 
(6)
Karty graficzne Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Karty graficzne Płońsk
 
(6)
Karty graficzne Poraj
 
(6)
Karty graficzne Zawiercie
 
(6)
Karty graficzne Myszków
 
(6)
Karty graficzne Wielki Klincz
 
(6)
Karty graficzne Warka
 
(5)
Karty graficzne Wodzisław Śląski
 
(5)
Karty graficzne Śrem
 
(5)
Karty graficzne Blachownia
 
(5)
Karty graficzne Tuliszków
 
(5)
Karty graficzne Ustroń
 
(5)
Karty graficzne Iłowa
 
(5)
Karty graficzne Lubań
 
(5)
Karty graficzne Brwinów
 
(5)
Karty graficzne Leszno
 
(5)
Karty graficzne Skierniewice
 
(5)
Karty graficzne Świnoujście
 
(5)
Karty graficzne Hajnówka
 
(5)
Karty graficzne Stargard
 
(5)
Karty graficzne Wojkowice
 
(4)
Karty graficzne Wytowno
 
(4)
Karty graficzne Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Karty graficzne Nawojowa Góra
 
(4)
Karty graficzne Dzierżoniów
 
(4)
Karty graficzne Wałcz
 
(4)
Karty graficzne Radzyń Podlaski
 
(4)
Karty graficzne Sanniki
 
(4)
Karty graficzne Radzanowo
 
(4)
Karty graficzne Jodłówka Tuchowska
 
(4)
Karty graficzne Ropa
 
(4)
Karty graficzne Zakroczym
 
(4)
Karty graficzne Pszów
 
(4)
Karty graficzne Kończyce-Kolonia
 
(4)
Karty graficzne Sobótka
 
(4)
Karty graficzne Jarocin
 
(4)
Karty graficzne Rydułtowy
 
(4)
Karty graficzne Świdnik
 
(4)
Karty graficzne Niemodlin
 
(4)
Karty graficzne Rąbień
 
(4)
Karty graficzne Ładzice
 
(4)