| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | Goodram |
| Kod producenta | GY1600D364L9/8GDC |
| EAN (GTIN) | 5908267903797 |
| Typ pamięci | DDR3 |
| Model | Play 8GB DDR3 |
| Typ złącza | DIMM |
| Liczba modułów | 2 |
| Pojemność pojedynczego modułu | 4 GB |
| Pojemność całkowita | 8 GB |
| Taktowanie szyny pamięci (MHz) | 1600 |
| Opóźnienia (Cycle Latency) | 9.00 |
| Napięcie | 1.50 V |
| Chłodzenie | radiator |
| Cechy dodatkowe | obsługa profili XMP |
| Kolor | czarny |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.083 kg |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: aa6a991e-3339-4efb-8bbf-3466b8ae8fc6
Podobne wyszukiwania
Pamięć RAM Warszawa
 
(720)
Pamięć RAM Bydgoszcz
 
(69)
Pamięć RAM Lublin
 
(67)
Pamięć RAM Kielce
 
(50)
Pamięć RAM Sosnowiec
 
(49)
Pamięć RAM Opole
 
(29)
Pamięć RAM Kiełpin
 
(26)
Pamięć RAM Barycz
 
(26)
Pamięć RAM Siedlce
 
(21)
Pamięć RAM Janów Lubelski
 
(21)
Pamięć RAM Gliwice
 
(19)
Pamięć RAM Mikołów
 
(17)
Pamięć RAM Zgierz
 
(16)
Pamięć RAM Łagów
 
(16)
Pamięć RAM Legionowo
 
(14)
Pamięć RAM Stary Sącz
 
(14)
Pamięć RAM Wołów
 
(14)
Pamięć RAM Zamość
 
(13)
Pamięć RAM Elbląg
 
(12)
Pamięć RAM Stargard
 
(12)
Pamięć RAM Ząbkowice Śląskie
 
(12)
Pamięć RAM Przemyśl
 
(12)
Pamięć RAM Mysłowice
 
(12)
Pamięć RAM Śrem
 
(11)
Pamięć RAM Będzin
 
(11)
Pamięć RAM Jelenia Góra
 
(11)
Pamięć RAM Piotrków Trybunalski
 
(11)
Pamięć RAM Otwock
 
(11)
Pamięć RAM Staroźreby
 
(11)
Pamięć RAM Olszewnica Stara
 
(11)
Pamięć RAM Pruszków
 
(10)
Pamięć RAM Ostrów Wielkopolski
 
(10)
Pamięć RAM Dzierżoniów
 
(10)
Pamięć RAM Wadowice
 
(10)
Pamięć RAM Dębica
 
(10)
Pamięć RAM Brwinów
 
(10)
Pamięć RAM Celestynów
 
(9)
Pamięć RAM Siemianowice Śląskie
 
(9)
Pamięć RAM Piaseczno
 
(9)
Pamięć RAM Tczew
 
(9)
Pamięć RAM Ćwiklice
 
(8)
Pamięć RAM Plewiska
 
(8)
Pamięć RAM Ełk
 
(8)
Pamięć RAM Węgrów
 
(8)
Pamięć RAM Wągrowiec
 
(8)
Pamięć RAM Parczew
 
(7)
Pamięć RAM Jarosław
 
(7)
Pamięć RAM Ostrowiec Świętokrzyski
 
(7)
Pamięć RAM Głogówek
 
(7)
Pamięć RAM Skierniewice
 
(7)
Pamięć RAM Zambrów
 
(7)
Pamięć RAM Szczecinek
 
(6)
Pamięć RAM Rozwadza
 
(6)
Pamięć RAM Wodzisław Śląski
 
(6)
Pamięć RAM Bochnia
 
(6)
Pamięć RAM Świdnik
 
(6)
Pamięć RAM Imielin
 
(6)
Pamięć RAM Leszno
 
(6)
Pamięć RAM Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Pamięć RAM Żywiec
 
(6)
Pamięć RAM Sadów
 
(6)
Pamięć RAM Ostrów Mazowiecka
 
(6)
Pamięć RAM Rydułtowy
 
(5)
Pamięć RAM Krosno
 
(5)
Pamięć RAM Gubin
 
(5)
Pamięć RAM Harta
 
(5)
Pamięć RAM Sierpc
 
(5)
Pamięć RAM Górki Noteckie
 
(5)
Pamięć RAM Jabłonna
 
(5)
Pamięć RAM Bielsk Podlaski
 
(5)
Pamięć RAM Nysa
 
(5)
Pamięć RAM Morąg
 
(5)
Pamięć RAM Kobyłka
 
(5)
Pamięć RAM Zawiercie
 
(5)
Pamięć RAM Bolesławiec
 
(4)
Pamięć RAM Łęczna
 
(4)
Pamięć RAM Szubin
 
(4)
Pamięć RAM Sobótka
 
(4)
Pamięć RAM Wiączyń Dolny
 
(4)
Pamięć RAM Środa Wielkopolska
 
(4)
Pamięć RAM Świnoujście
 
(4)
Pamięć RAM Brzozów
 
(4)
Pamięć RAM Koluszki
 
(4)
Pamięć RAM Hajnówka
 
(4)
Pamięć RAM Krotoszyn
 
(4)
Pamięć RAM Gorzyce
 
(4)
Pamięć RAM Bosutów
 
(4)
Pamięć RAM Łuków
 
(4)
Pamięć RAM Zalesie
 
(4)
Pamięć RAM Sierakowice
 
(4)
Pamięć RAM Starachowice
 
(4)
Pamięć RAM Dobczyce
 
(4)
Pamięć RAM Czersk
 
(4)
Pamięć RAM Andrychów
 
(4)
Pamięć RAM Ciemne
 
(4)
Pamięć RAM Chodzież
 
(4)