| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | GAP |
| Rozmiar | M |
| Fason | regular |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1 kg |
| Płeć | mężczyzna |
| Kolor | niebieski |
| Odcień | błękitny |
| Kolor dodatkowy | fioletowy |
| Wzór dominujący | paski |
| Rodzaj kołnierzyka | kołnierzyk |
| Rękaw | długi rękaw |
| Materiał dominujący | bawełna |
| Cechy dodatkowe | brak |
| Zapięcie | guziki |
| Liczba kieszeni | 1 |
| Obwód kołnierzyka | 41 cm |
| Długość całkowita | 78 cm |
| Długość rękawa | 63 cm |
| Szerokość pod pachami | 53 cm |
| Szerokość w ramionach | 46 cm |
| Szerokość na dole produktu | 52 cm |
| Linia | regular |
O przedmiocie
Oferta: defd0768-88f6-477b-8f90-957b32d4e734
Podobne wyszukiwania
Koszule casual (na co dzień) Warszawa
 
(946)
Koszule casual (na co dzień) Lublin
 
(302)
Koszule casual (na co dzień) Bydgoszcz
 
(113)
Koszule casual (na co dzień) Kielce
 
(78)
Koszule casual (na co dzień) Koło
 
(77)
Koszule casual (na co dzień) Bielsk Podlaski
 
(73)
Koszule casual (na co dzień) Siemiatycze
 
(47)
Koszule casual (na co dzień) Stargard
 
(43)
Koszule casual (na co dzień) Szczecinek
 
(42)
Koszule casual (na co dzień) Opole
 
(38)
Koszule casual (na co dzień) Gliwice
 
(37)
Koszule casual (na co dzień) Sosnowiec
 
(32)
Koszule casual (na co dzień) Ostrów Wielkopolski
 
(28)
Koszule casual (na co dzień) Nowy Targ
 
(26)
Koszule casual (na co dzień) Jelenia Góra
 
(24)
Koszule casual (na co dzień) Zamość
 
(19)
Koszule casual (na co dzień) Elbląg
 
(17)
Koszule casual (na co dzień) Grodzisk Mazowiecki
 
(16)
Koszule casual (na co dzień) Ostrowiec Świętokrzyski
 
(16)
Koszule casual (na co dzień) Krasnystaw
 
(15)
Koszule casual (na co dzień) Jarosław
 
(14)
Koszule casual (na co dzień) Strzelin
 
(14)
Koszule casual (na co dzień) Szynwałd
 
(12)
Koszule casual (na co dzień) Wadowice
 
(11)
Koszule casual (na co dzień) Legionowo
 
(11)
Koszule casual (na co dzień) Przemyśl
 
(11)
Koszule casual (na co dzień) Będzin
 
(11)
Koszule casual (na co dzień) Zambrów
 
(10)
Koszule casual (na co dzień) Turek
 
(10)
Koszule casual (na co dzień) Myślenice
 
(10)
Koszule casual (na co dzień) Sokołów Małopolski
 
(10)
Koszule casual (na co dzień) Ełk
 
(9)
Koszule casual (na co dzień) Racibórz
 
(9)
Koszule casual (na co dzień) Radłów
 
(9)
Koszule casual (na co dzień) Świnoujście
 
(9)
Koszule casual (na co dzień) Siedlików
 
(9)
Koszule casual (na co dzień) Środa Wielkopolska
 
(9)
Koszule casual (na co dzień) Bolechowice
 
(9)
Koszule casual (na co dzień) Polska Wieś
 
(9)
Koszule casual (na co dzień) Chodzież
 
(8)
Koszule casual (na co dzień) Mogilany
 
(8)
Koszule casual (na co dzień) Zawiercie
 
(8)
Koszule casual (na co dzień) Zgierz
 
(8)
Koszule casual (na co dzień) Kowary
 
(8)
Koszule casual (na co dzień) Łuków
 
(7)
Koszule casual (na co dzień) Goworowo
 
(7)
Koszule casual (na co dzień) Drwalew
 
(7)
Koszule casual (na co dzień) Siemianowice Śląskie
 
(7)
Koszule casual (na co dzień) Starachowice
 
(7)
Koszule casual (na co dzień) Wymiarki
 
(7)
Koszule casual (na co dzień) Mysłowice
 
(7)
Koszule casual (na co dzień) Tułowice
 
(7)
Koszule casual (na co dzień) Namysłów
 
(7)
Koszule casual (na co dzień) Myszków
 
(6)
Koszule casual (na co dzień) Istebna
 
(6)
Koszule casual (na co dzień) Bochnia
 
(6)
Koszule casual (na co dzień) Jarocin
 
(6)
Koszule casual (na co dzień) Skierniewice
 
(6)
Koszule casual (na co dzień) Sztum
 
(6)
Koszule casual (na co dzień) Łaziska Górne
 
(6)
Koszule casual (na co dzień) Piaseczno
 
(6)
Koszule casual (na co dzień) Ruda
 
(6)
Koszule casual (na co dzień) Dębica
 
(6)
Koszule casual (na co dzień) Puławy
 
(6)
Koszule casual (na co dzień) Natolin
 
(6)
Koszule casual (na co dzień) Pawęzów
 
(6)
Koszule casual (na co dzień) Lubojna
 
(6)
Koszule casual (na co dzień) Gryfice
 
(5)
Koszule casual (na co dzień) Żywiec
 
(5)
Koszule casual (na co dzień) Piszczac
 
(5)
Koszule casual (na co dzień) Bolesławiec
 
(5)
Koszule casual (na co dzień) Hrubieszów
 
(5)
Koszule casual (na co dzień) Jarnice
 
(5)
Koszule casual (na co dzień) Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Koszule casual (na co dzień) Daleszyce
 
(5)
Koszule casual (na co dzień) Śrem
 
(5)
Koszule casual (na co dzień) Łaskarzew
 
(5)
Koszule casual (na co dzień) Modlnica
 
(5)
Koszule casual (na co dzień) Strażów
 
(5)
Koszule casual (na co dzień) Pruszcz
 
(4)
Koszule casual (na co dzień) Olsztynek
 
(4)
Koszule casual (na co dzień) Grodziec
 
(4)
Koszule casual (na co dzień) Kłodzko
 
(4)
Koszule casual (na co dzień) Kamień
 
(4)
Koszule casual (na co dzień) Pilawa
 
(4)
Koszule casual (na co dzień) Malinowo
 
(4)
Koszule casual (na co dzień) Żarnowica Duża
 
(4)
Koszule casual (na co dzień) Paczków
 
(4)
Koszule casual (na co dzień) Wołów
 
(4)
Koszule casual (na co dzień) Czersk
 
(4)
Koszule casual (na co dzień) Hajnówka
 
(4)
Koszule casual (na co dzień) Chełmno
 
(4)
Koszule casual (na co dzień) Raba Wyżna
 
(4)
Koszule casual (na co dzień) Lipinki
 
(4)
Koszule casual (na co dzień) Iłża
 
(4)
Koszule casual (na co dzień) Celestynów
 
(4)