| Stan | Bardzo dobry |
| Model | Radeon RX 5700 XT Red Devil |
| Seria | Radeon RX 5xxx |
| Producent | PowerColor |
| Kod producenta | AXRX 5700XT 8GBD6-3DHE/OC |
| EAN (GTIN) | 4713436171898 |
| Interfejs złącza karty | PCI Express |
| Chipset | RX 5700 XT |
| Złącza karty | DisplayPort, HDMI |
| Producent chipsetu | AMD |
| Pamięć | 8 GB |
| Rodzaj pamięci | GDDR6 |
| Typ złącza | PCI-E x16 |
| Zasilanie | 8 + 8 PIN |
| Częstotliwość taktowania pamięci | 14000 MHz |
| Bazowe taktowanie rdzenia | 1770 MHz |
| Maksymalne taktowanie rdzenia | 2010 MHz |
| Szyna pamięci | 256-bit |
| Chłodzenie | powietrzem |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12, OpenGL 4.4, OpenGL 4.5, OpenGL 4.6, Vulkan 1.0, Vulkan 1.1, Vulkan 1.2 |
| Zastosowane technologie | FreeSync, VR Ready |
| Zalecana moc zasilacza | 700 W |
| Szerokość | 300 mm |
| Wysokość | 132 mm |
| Głębokość | 53 mm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.000 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: d5bb3eac-f182-44d9-ba56-a6ec4934b6d7
Podobne wyszukiwania
Karty graficzne Warszawa
 
(584)
Karty graficzne Mościska
 
(76)
Karty graficzne Lublin
 
(64)
Karty graficzne Bydgoszcz
 
(59)
Karty graficzne Kielce
 
(48)
Karty graficzne Olszewnica Stara
 
(34)
Karty graficzne Gliwice
 
(33)
Karty graficzne Opole
 
(30)
Karty graficzne Parczew
 
(30)
Karty graficzne Sosnowiec
 
(29)
Karty graficzne Jelenia Góra
 
(21)
Karty graficzne Janów Lubelski
 
(20)
Karty graficzne Elbląg
 
(20)
Karty graficzne Turostowo
 
(17)
Karty graficzne Gołków
 
(15)
Karty graficzne Cielądz
 
(14)
Karty graficzne Pruszków
 
(14)
Karty graficzne Bochnia
 
(13)
Karty graficzne Ostrów Mazowiecka
 
(13)
Karty graficzne Libertów
 
(13)
Karty graficzne Przemyśl
 
(13)
Karty graficzne Siemianowice Śląskie
 
(13)
Karty graficzne Piaseczno
 
(13)
Karty graficzne Ostrów Wielkopolski
 
(12)
Karty graficzne Zamość
 
(12)
Karty graficzne Jarosław
 
(11)
Karty graficzne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(11)
Karty graficzne Piotrków Trybunalski
 
(11)
Karty graficzne Nowa Dęba
 
(10)
Karty graficzne Legionowo
 
(10)
Karty graficzne Mysłowice
 
(10)
Karty graficzne Jabłonna
 
(10)
Karty graficzne Bolesławiec
 
(9)
Karty graficzne Otwock
 
(9)
Karty graficzne Nysa
 
(9)
Karty graficzne Ełk
 
(8)
Karty graficzne Kluczbork
 
(8)
Karty graficzne Czarnocin
 
(8)
Karty graficzne Mikołów
 
(8)
Karty graficzne Starachowice
 
(8)
Karty graficzne Myślenice
 
(8)
Karty graficzne Racibórz
 
(7)
Karty graficzne Łęczyca
 
(7)
Karty graficzne Brzeziny
 
(7)
Karty graficzne Łęczna
 
(7)
Karty graficzne Myszków
 
(7)
Karty graficzne Wągrowiec
 
(7)
Karty graficzne Poraj
 
(6)
Karty graficzne Lututów
 
(6)
Karty graficzne Rozwadza
 
(6)
Karty graficzne Będzin
 
(6)
Karty graficzne Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Karty graficzne Nowy Targ
 
(6)
Karty graficzne Leszno
 
(6)
Karty graficzne Zawiercie
 
(6)
Karty graficzne Tczew
 
(6)
Karty graficzne Środa Śląska
 
(6)
Karty graficzne Płońsk
 
(6)
Karty graficzne Grodków
 
(6)
Karty graficzne Zambrów
 
(6)
Karty graficzne Wielki Klincz
 
(5)
Karty graficzne Blachownia
 
(5)
Karty graficzne Dzierżoniów
 
(5)
Karty graficzne Turek
 
(5)
Karty graficzne Tuliszków
 
(5)
Karty graficzne Brwinów
 
(5)
Karty graficzne Skierniewice
 
(5)
Karty graficzne Iłowa
 
(5)
Karty graficzne Śrem
 
(5)
Karty graficzne Hajnówka
 
(5)
Karty graficzne Warka
 
(5)
Karty graficzne Rydułtowy
 
(5)
Karty graficzne Ustroń
 
(5)
Karty graficzne Lubań
 
(5)
Karty graficzne Stargard
 
(4)
Karty graficzne Wodzisław Śląski
 
(4)
Karty graficzne Karczew
 
(4)
Karty graficzne Wytowno
 
(4)
Karty graficzne Zakroczym
 
(4)
Karty graficzne Pszów
 
(4)
Karty graficzne Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Karty graficzne Wojkowice
 
(4)
Karty graficzne Kończyce-Kolonia
 
(4)
Karty graficzne Świnoujście
 
(4)
Karty graficzne Białogard
 
(4)
Karty graficzne Sobótka
 
(4)
Karty graficzne Niemodlin
 
(4)
Karty graficzne Jarocin
 
(4)
Karty graficzne Sanniki
 
(4)
Karty graficzne Świdnik
 
(4)
Karty graficzne Rąbień
 
(4)
Karty graficzne Ładzice
 
(4)
Karty graficzne Marcinowice
 
(4)
Karty graficzne Jodłówka Tuchowska
 
(4)
Karty graficzne Ropa
 
(4)
Karty graficzne Radzanowo
 
(4)