O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Seria | Radeon RX 6xxx |
| Model | Radeon RX 6950 XT |
| Producent | AMD |
| Kod producenta | 100-438416 |
| Interfejs złącza karty | PCI Express |
| Chipset | Radeon RX 6950 XT |
| Złącza karty | DisplayPort, HDMI, USB typ C |
| Producent chipsetu | AMD |
| Pamięć | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | GDDR6 |
| Typ złącza | PCI-E x16 |
| Zasilanie | 8 + 8 PIN |
| Częstotliwość taktowania pamięci | 18000 MHz |
| Bazowe taktowanie rdzenia | 1925 MHz |
| Maksymalne taktowanie rdzenia | 2310 MHz |
| Szyna pamięci | 256-bit |
| Chłodzenie | powietrzem |
| Łączenie kart | nie obsługuje |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Zastosowane technologie | FreeSync, HDCP, VR Ready, V-Sync |
| Zalecana moc zasilacza | 700 W |
| Szerokość | 267 mm |
| Wysokość | 50 mm |
| Głębokość | 173 mm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.150 kg |
| Certyfikaty zgodności | CE |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: f5b9f681-adb4-4d84-9fd6-87b734d77cd1
Podobne wyszukiwania
Karty graficzne Warszawa
 
(581)
Karty graficzne Mościska
 
(77)
Karty graficzne Bydgoszcz
 
(61)
Karty graficzne Lublin
 
(57)
Karty graficzne Kielce
 
(47)
Karty graficzne Opole
 
(38)
Karty graficzne Olszewnica Stara
 
(31)
Karty graficzne Parczew
 
(30)
Karty graficzne Gliwice
 
(30)
Karty graficzne Sosnowiec
 
(30)
Karty graficzne Jelenia Góra
 
(23)
Karty graficzne Janów Lubelski
 
(20)
Karty graficzne Turostowo
 
(17)
Karty graficzne Elbląg
 
(17)
Karty graficzne Piaseczno
 
(15)
Karty graficzne Libertów
 
(15)
Karty graficzne Gołków
 
(15)
Karty graficzne Jarosław
 
(14)
Karty graficzne Pruszków
 
(14)
Karty graficzne Siemianowice Śląskie
 
(13)
Karty graficzne Ostrów Mazowiecka
 
(13)
Karty graficzne Przemyśl
 
(12)
Karty graficzne Piotrków Trybunalski
 
(12)
Karty graficzne Cielądz
 
(12)
Karty graficzne Bochnia
 
(12)
Karty graficzne Ostrów Wielkopolski
 
(11)
Karty graficzne Wielki Klincz
 
(11)
Karty graficzne Starachowice
 
(10)
Karty graficzne Zamość
 
(10)
Karty graficzne Jabłonna
 
(10)
Karty graficzne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(10)
Karty graficzne Mysłowice
 
(9)
Karty graficzne Legionowo
 
(9)
Karty graficzne Bolesławiec
 
(9)
Karty graficzne Otwock
 
(9)
Karty graficzne Racibórz
 
(9)
Karty graficzne Nowa Dęba
 
(9)
Karty graficzne Myślenice
 
(9)
Karty graficzne Mikołów
 
(9)
Karty graficzne Nysa
 
(9)
Karty graficzne Czarnocin
 
(8)
Karty graficzne Kluczbork
 
(8)
Karty graficzne Brzeziny
 
(8)
Karty graficzne Grodzisk Mazowiecki
 
(8)
Karty graficzne Ełk
 
(7)
Karty graficzne Wągrowiec
 
(7)
Karty graficzne Łęczna
 
(7)
Karty graficzne Nowy Targ
 
(7)
Karty graficzne Będzin
 
(7)
Karty graficzne Zawiercie
 
(6)
Karty graficzne Turek
 
(6)
Karty graficzne Skierniewice
 
(6)
Karty graficzne Lututów
 
(6)
Karty graficzne Leszno
 
(6)
Karty graficzne Rozwadza
 
(6)
Karty graficzne Zambrów
 
(6)
Karty graficzne Myszków
 
(6)
Karty graficzne Poraj
 
(6)
Karty graficzne Środa Śląska
 
(6)
Karty graficzne Tczew
 
(6)
Karty graficzne Łęczyca
 
(6)
Karty graficzne Tuliszków
 
(5)
Karty graficzne Ząbkowice Śląskie
 
(5)
Karty graficzne Śrem
 
(5)
Karty graficzne Płońsk
 
(5)
Karty graficzne Ustroń
 
(5)
Karty graficzne Warka
 
(5)
Karty graficzne Marcinowice
 
(5)
Karty graficzne Stargard
 
(5)
Karty graficzne Dzierżoniów
 
(5)
Karty graficzne Świnoujście
 
(5)
Karty graficzne Lubań
 
(5)
Karty graficzne Grodków
 
(5)
Karty graficzne Iłowa
 
(5)
Karty graficzne Pudliszki
 
(4)
Karty graficzne Pszów
 
(4)
Karty graficzne Karczew
 
(4)
Karty graficzne Kończyce-Kolonia
 
(4)
Karty graficzne Białogard
 
(4)
Karty graficzne Niemodlin
 
(4)
Karty graficzne Jarocin
 
(4)
Karty graficzne Blachownia
 
(4)
Karty graficzne Wodzisław Śląski
 
(4)
Karty graficzne Dębica
 
(4)
Karty graficzne Wałcz
 
(4)
Karty graficzne Rąbień
 
(4)
Karty graficzne Zakroczym
 
(4)
Karty graficzne Radzyń Podlaski
 
(4)
Karty graficzne Sanniki
 
(4)
Karty graficzne Radzanowo
 
(4)
Karty graficzne Hajnówka
 
(4)
Karty graficzne Jodłówka Tuchowska
 
(4)
Karty graficzne Ropa
 
(4)
Karty graficzne Wojkowice
 
(4)
Karty graficzne Wytowno
 
(4)
Karty graficzne Brwinów
 
(4)