| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Seria | Radeon RX 5xx |
| Model | Radeon RX570 |
| Producent | ASUS |
| Kod producenta | D009PI |
| EAN (GTIN) | J5YVCM015676 |
| Interfejs złącza karty | PCI Express |
| Chipset | POLARIS 20 XL |
| Złącza karty | DisplayPort, HDMI, DVI |
| Typ złącza | PCI-E x16 |
| Częstotliwość taktowania pamięci | 1750 MHz |
| Bazowe taktowanie rdzenia | 1244 MHz |
| Maksymalne taktowanie rdzenia | 1500 MHz |
| Szyna pamięci | 256-bit |
| Chłodzenie | aktywne |
| Łączenie kart | CrossFire |
| Obsługiwane standardy | DirectX 10.1, DirectX 11.0, DirectX 11.1, DirectX 11.2, DirectX 12, OpenCL, OpenGL 1.1, OpenGL 1.2, OpenGL 2.0, OpenGL 3.1, OpenGL 3.2, OpenGL 3.3, OpenGL 4.0, OpenGL 4.1, OpenGL 4.2, OpenGL 4.3, OpenGL 4.4, OpenGL 4.5, OpenGL 4.6, Vulkan 1.0, Vulkan 1.1, Vulkan 1.2, OpenCL 1.2 |
| Zastosowane technologie | FreeSync, HDCP |
| Zalecana moc zasilacza | 500 W |
| Szerokość | 40 mm |
| Wysokość | 130 mm |
| Głębokość | 240 mm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.5 kg |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: ff400d61-dcbb-425d-a5a2-db1e4d45b611
Podobne wyszukiwania
Karty graficzne Warszawa
 
(590)
Karty graficzne Mościska
 
(76)
Karty graficzne Bydgoszcz
 
(63)
Karty graficzne Lublin
 
(61)
Karty graficzne Kielce
 
(48)
Karty graficzne Sosnowiec
 
(32)
Karty graficzne Opole
 
(32)
Karty graficzne Parczew
 
(30)
Karty graficzne Gliwice
 
(28)
Karty graficzne Jelenia Góra
 
(24)
Karty graficzne Janów Lubelski
 
(20)
Karty graficzne Elbląg
 
(19)
Karty graficzne Turostowo
 
(17)
Karty graficzne Jarosław
 
(16)
Karty graficzne Wielki Klincz
 
(16)
Karty graficzne Olszewnica Stara
 
(16)
Karty graficzne Gołków
 
(15)
Karty graficzne Pruszków
 
(15)
Karty graficzne Bochnia
 
(14)
Karty graficzne Piaseczno
 
(14)
Karty graficzne Przemyśl
 
(14)
Karty graficzne Cielądz
 
(13)
Karty graficzne Ostrów Mazowiecka
 
(13)
Karty graficzne Ostrów Wielkopolski
 
(13)
Karty graficzne Siemianowice Śląskie
 
(13)
Karty graficzne Zamość
 
(11)
Karty graficzne Mysłowice
 
(10)
Karty graficzne Starachowice
 
(10)
Karty graficzne Legionowo
 
(10)
Karty graficzne Bolesławiec
 
(10)
Karty graficzne Grodzisk Mazowiecki
 
(10)
Karty graficzne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(10)
Karty graficzne Racibórz
 
(9)
Karty graficzne Piotrków Trybunalski
 
(9)
Karty graficzne Otwock
 
(9)
Karty graficzne Libertów
 
(9)
Karty graficzne Kluczbork
 
(9)
Karty graficzne Będzin
 
(8)
Karty graficzne Czarnocin
 
(8)
Karty graficzne Brzeziny
 
(8)
Karty graficzne Płońsk
 
(7)
Karty graficzne Zawiercie
 
(7)
Karty graficzne Łęczna
 
(7)
Karty graficzne Mikołów
 
(7)
Karty graficzne Skierniewice
 
(7)
Karty graficzne Rozwadza
 
(7)
Karty graficzne Zambrów
 
(7)
Karty graficzne Nysa
 
(6)
Karty graficzne Śrem
 
(6)
Karty graficzne Leszno
 
(6)
Karty graficzne Hajnówka
 
(6)
Karty graficzne Tczew
 
(6)
Karty graficzne Marcinowice
 
(6)
Karty graficzne Jabłonna
 
(6)
Karty graficzne Myszków
 
(6)
Karty graficzne Środa Śląska
 
(6)
Karty graficzne Warka
 
(6)
Karty graficzne Poraj
 
(6)
Karty graficzne Łęczyca
 
(6)
Karty graficzne Ełk
 
(6)
Karty graficzne Myślenice
 
(6)
Karty graficzne Lututów
 
(6)
Karty graficzne Blachownia
 
(5)
Karty graficzne Dzierżoniów
 
(5)
Karty graficzne Lubań
 
(5)
Karty graficzne Tuliszków
 
(5)
Karty graficzne Wojkowice
 
(5)
Karty graficzne Ząbkowice Śląskie
 
(5)
Karty graficzne Świnoujście
 
(5)
Karty graficzne Iłowa
 
(5)
Karty graficzne Koło
 
(5)
Karty graficzne Grodków
 
(5)
Karty graficzne Stargard
 
(5)
Karty graficzne Nowy Targ
 
(5)
Karty graficzne Pudliszki
 
(5)
Karty graficzne Sobótka
 
(5)
Karty graficzne Ustroń
 
(5)
Karty graficzne Andrychów
 
(4)
Karty graficzne Radzyń Podlaski
 
(4)
Karty graficzne Pszów
 
(4)
Karty graficzne Wytowno
 
(4)
Karty graficzne Zakroczym
 
(4)
Karty graficzne Nowa Dęba
 
(4)
Karty graficzne Kończyce-Kolonia
 
(4)
Karty graficzne Wągrowiec
 
(4)
Karty graficzne Wodzisław Śląski
 
(4)
Karty graficzne Krapkowice
 
(4)
Karty graficzne Jarocin
 
(4)
Karty graficzne Dębica
 
(4)
Karty graficzne Sanniki
 
(4)
Karty graficzne Karczew
 
(4)
Karty graficzne Szubin
 
(4)
Karty graficzne Ropa
 
(4)
Karty graficzne Dębe Wielkie
 
(4)
Karty graficzne Jodłówka Tuchowska
 
(4)
Karty graficzne Radzanowo
 
(4)