| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | NCS |
| Rodzaj | akcesoryjny |
| Odtwarzane formaty plików | .wma, .flac, .mp3, .aac, .ape, .wav |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | USB, karta microSD |
| Radio | radio cyfrowe DAB+, pasmo AM, informacja RDS, pasmo FM |
| Funkcje | ekran dotykowy, korektor dźwięku, odtwarzanie muzyki z iPhone'a/iPoda |
| Złącza | RCA Pre-out (przedwzmacniacz), USB, AUX, RCA Sub-out (subwoofer) |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Pilot w zestawie | nie |
| Podświetlenie przycisków | wielokolorowe |
| Montaż | niestandardowy |
| Model | NCS RS-404Q4 |
| Kod producenta | NCS RS-404Q4 |
| Szerokość produktu | 22.00 cm |
| Wysokość produktu | 13.00 cm |
| Głębokość produktu | 5.00 cm |
| Moc wzmacniacza | 4 x 55 W |
| Przekątna ekranu | 7.00 " |
| Cechy dodatkowe | 4 GB RAM, BEZPRZEWODOWA FUNKCJA ANDROID AUTO ORAZ APPLE CAR PLAY |
| Załączone wyposażenie | Moduł GPS, Moduł Can-Bus, Mikrofon zewnętrzny, Adapter Fakra |
| EAN (GTIN) | 5903802417579 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: d3a5f155-57c0-4edd-87a4-dc72bfe22fa8
Podobne wyszukiwania
Radioodtwarzacze Kielce
 
(175)
Radioodtwarzacze Warszawa
 
(162)
Radioodtwarzacze Sosnowiec
 
(131)
Radioodtwarzacze Bydgoszcz
 
(62)
Radioodtwarzacze Gliwice
 
(50)
Radioodtwarzacze Legnica
 
(49)
Radioodtwarzacze Gdańsk
 
(41)
Radioodtwarzacze Lublin
 
(28)
Radioodtwarzacze Rzeszów
 
(22)
Radioodtwarzacze Siemianowice Śląskie
 
(19)
Radioodtwarzacze Białogard
 
(18)
Radioodtwarzacze Ostrów Wielkopolski
 
(17)
Radioodtwarzacze Słupsk
 
(16)
Radioodtwarzacze Żarki
 
(15)
Radioodtwarzacze Włocławek
 
(15)
Radioodtwarzacze Zawiercie
 
(15)
Radioodtwarzacze Suwałki
 
(14)
Radioodtwarzacze Grodzisk Mazowiecki
 
(14)
Radioodtwarzacze Krotoszyce
 
(13)
Radioodtwarzacze Bolesławiec
 
(12)
Radioodtwarzacze Mińsk Mazowiecki
 
(12)
Radioodtwarzacze Jaworzno
 
(12)
Radioodtwarzacze Opole
 
(12)
Radioodtwarzacze Komorniki
 
(12)
Radioodtwarzacze Piaseczno
 
(11)
Radioodtwarzacze Złoty Stok
 
(11)
Radioodtwarzacze Bielsko-Biała
 
(11)
Radioodtwarzacze Dąbrowa Górnicza
 
(11)
Radioodtwarzacze Śrem
 
(11)
Radioodtwarzacze Turek
 
(11)
Radioodtwarzacze Stargard
 
(10)
Radioodtwarzacze Tomaszów Mazowiecki
 
(10)
Radioodtwarzacze Piotrków Trybunalski
 
(10)
Radioodtwarzacze Piła
 
(9)
Radioodtwarzacze Siedlce
 
(9)
Radioodtwarzacze Jelenia Góra
 
(9)
Radioodtwarzacze Tczew
 
(9)
Radioodtwarzacze Grajewo
 
(9)
Radioodtwarzacze Przemyśl
 
(8)
Radioodtwarzacze Miedziana Góra
 
(8)
Radioodtwarzacze Wasilków
 
(8)
Radioodtwarzacze Mysłowice
 
(8)
Radioodtwarzacze Morąg
 
(8)
Radioodtwarzacze Wołomin
 
(8)
Radioodtwarzacze Zduńska Wola
 
(7)
Radioodtwarzacze Orzech
 
(7)
Radioodtwarzacze Konin
 
(7)
Radioodtwarzacze Łęczna
 
(7)
Radioodtwarzacze Milejów
 
(7)
Radioodtwarzacze Biała Podlaska
 
(7)
Radioodtwarzacze Zamość
 
(7)
Radioodtwarzacze Libiąż
 
(7)
Radioodtwarzacze Żywiec
 
(7)
Radioodtwarzacze Nałęczów
 
(6)
Radioodtwarzacze Olkusz
 
(6)
Radioodtwarzacze Wyszków
 
(6)
Radioodtwarzacze Nakło nad Notecią
 
(6)
Radioodtwarzacze Pruszków
 
(6)
Radioodtwarzacze Kłodzko
 
(6)
Radioodtwarzacze Czechowice-Dziedzice
 
(6)
Radioodtwarzacze Hrubieszów
 
(6)
Radioodtwarzacze Kadzidło
 
(6)
Radioodtwarzacze Radlin
 
(6)
Radioodtwarzacze Jarocin
 
(6)
Radioodtwarzacze Węgorzewo
 
(5)
Radioodtwarzacze Giżycko
 
(5)
Radioodtwarzacze Mikołów
 
(5)
Radioodtwarzacze Racibórz
 
(5)
Radioodtwarzacze Skierniewice
 
(5)
Radioodtwarzacze Gubin
 
(5)
Radioodtwarzacze Starachowice
 
(5)
Radioodtwarzacze Zgierz
 
(5)
Radioodtwarzacze Koło
 
(5)
Radioodtwarzacze Wągrowiec
 
(5)
Radioodtwarzacze Chodzież
 
(5)
Radioodtwarzacze Głogów
 
(5)
Radioodtwarzacze Wąbrzeźno
 
(5)
Radioodtwarzacze Krasnosielc
 
(5)
Radioodtwarzacze Ropczyce
 
(4)
Radioodtwarzacze Hajnówka
 
(4)
Radioodtwarzacze Krosno
 
(4)
Radioodtwarzacze Dębica
 
(4)
Radioodtwarzacze Nisko
 
(4)
Radioodtwarzacze Nowy Targ
 
(4)
Radioodtwarzacze Ełk
 
(4)
Radioodtwarzacze Lidzbark Warmiński
 
(4)
Radioodtwarzacze Borek Wielkopolski
 
(4)
Radioodtwarzacze Bochnia
 
(4)
Radioodtwarzacze Dobra
 
(4)
Radioodtwarzacze Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Radioodtwarzacze Szemud
 
(4)
Radioodtwarzacze Połczyn-Zdrój
 
(4)
Radioodtwarzacze Pogorzyce
 
(4)
Radioodtwarzacze Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Radioodtwarzacze Łuków
 
(4)
Radioodtwarzacze Puławy
 
(4)