| Stan | Nowy |
| Podświetlenie przycisków | czerwone |
| Wysokość produktu | 50 cm |
| Głębokość produktu | 87 cm |
| Funkcje | zdejmowany panel, odtwarzanie muzyki z iPhone'a/iPoda |
| Złącza | AUX, minijack, USB, RCA Pre-out (przedwzmacniacz), RCA Sub-out (subwoofer) |
| Moc wzmacniacza | 200 W |
| Pilot w zestawie | nie |
| Rodzaj | akcesoryjny |
| Marka | JBL |
| Waga produktu | 0 kg |
| Szerokość produktu | 178 cm |
| Model | Jbl celebrity 150 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0 kg |
| Liczba zapamiętywanych stacji | 6 |
| Montaż | 1-DIN |
| Komunikacja | Bluetooth |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 48c334b4-2a94-4f8d-8aa0-1ea4d3e638f5
Podobne wyszukiwania
Radioodtwarzacze Kielce
 
(175)
Radioodtwarzacze Warszawa
 
(165)
Radioodtwarzacze Sosnowiec
 
(132)
Radioodtwarzacze Bydgoszcz
 
(66)
Radioodtwarzacze Gliwice
 
(54)
Radioodtwarzacze Gdańsk
 
(43)
Radioodtwarzacze Legnica
 
(32)
Radioodtwarzacze Rzeszów
 
(25)
Radioodtwarzacze Lublin
 
(25)
Radioodtwarzacze Włocławek
 
(23)
Radioodtwarzacze Siemianowice Śląskie
 
(19)
Radioodtwarzacze Białogard
 
(18)
Radioodtwarzacze Ostrów Wielkopolski
 
(17)
Radioodtwarzacze Słupsk
 
(16)
Radioodtwarzacze Żarki
 
(15)
Radioodtwarzacze Złoty Stok
 
(14)
Radioodtwarzacze Zawiercie
 
(14)
Radioodtwarzacze Grodzisk Mazowiecki
 
(14)
Radioodtwarzacze Krotoszyce
 
(13)
Radioodtwarzacze Piaseczno
 
(13)
Radioodtwarzacze Opole
 
(13)
Radioodtwarzacze Jaworzno
 
(12)
Radioodtwarzacze Suwałki
 
(12)
Radioodtwarzacze Mińsk Mazowiecki
 
(12)
Radioodtwarzacze Bielsko-Biała
 
(12)
Radioodtwarzacze Śrem
 
(11)
Radioodtwarzacze Komorniki
 
(11)
Radioodtwarzacze Piotrków Trybunalski
 
(11)
Radioodtwarzacze Bolesławiec
 
(11)
Radioodtwarzacze Turek
 
(11)
Radioodtwarzacze Dąbrowa Górnicza
 
(11)
Radioodtwarzacze Siedlce
 
(10)
Radioodtwarzacze Mysłowice
 
(10)
Radioodtwarzacze Jelenia Góra
 
(10)
Radioodtwarzacze Stargard
 
(9)
Radioodtwarzacze Grajewo
 
(9)
Radioodtwarzacze Piła
 
(9)
Radioodtwarzacze Przemyśl
 
(9)
Radioodtwarzacze Tczew
 
(9)
Radioodtwarzacze Miedziana Góra
 
(8)
Radioodtwarzacze Wołomin
 
(8)
Radioodtwarzacze Wasilków
 
(8)
Radioodtwarzacze Tomaszów Mazowiecki
 
(8)
Radioodtwarzacze Zamość
 
(8)
Radioodtwarzacze Konin
 
(7)
Radioodtwarzacze Biała Podlaska
 
(7)
Radioodtwarzacze Libiąż
 
(7)
Radioodtwarzacze Giżycko
 
(7)
Radioodtwarzacze Orzech
 
(7)
Radioodtwarzacze Morąg
 
(7)
Radioodtwarzacze Żywiec
 
(7)
Radioodtwarzacze Zduńska Wola
 
(7)
Radioodtwarzacze Milejów
 
(7)
Radioodtwarzacze Kłodzko
 
(6)
Radioodtwarzacze Radlin
 
(6)
Radioodtwarzacze Olkusz
 
(6)
Radioodtwarzacze Hrubieszów
 
(6)
Radioodtwarzacze Nałęczów
 
(6)
Radioodtwarzacze Kadzidło
 
(6)
Radioodtwarzacze Czechowice-Dziedzice
 
(6)
Radioodtwarzacze Łęczna
 
(6)
Radioodtwarzacze Zgierz
 
(5)
Radioodtwarzacze Wąbrzeźno
 
(5)
Radioodtwarzacze Gubin
 
(5)
Radioodtwarzacze Głogów
 
(5)
Radioodtwarzacze Jarocin
 
(5)
Radioodtwarzacze Józefów
 
(5)
Radioodtwarzacze Nakło nad Notecią
 
(5)
Radioodtwarzacze Krasnosielc
 
(5)
Radioodtwarzacze Starachowice
 
(5)
Radioodtwarzacze Racibórz
 
(5)
Radioodtwarzacze Mikołów
 
(5)
Radioodtwarzacze Wyszków
 
(5)
Radioodtwarzacze Chodzież
 
(5)
Radioodtwarzacze Wągrowiec
 
(5)
Radioodtwarzacze Pruszków
 
(5)
Radioodtwarzacze Skierniewice
 
(5)
Radioodtwarzacze Połczyn-Zdrój
 
(4)
Radioodtwarzacze Pogorzyce
 
(4)
Radioodtwarzacze Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Radioodtwarzacze Szydłowiec
 
(4)
Radioodtwarzacze Węgorzewo
 
(4)
Radioodtwarzacze Strzelce Opolskie
 
(4)
Radioodtwarzacze Ropczyce
 
(4)
Radioodtwarzacze Łuków
 
(4)
Radioodtwarzacze Puławy
 
(4)
Radioodtwarzacze Hajnówka
 
(4)
Radioodtwarzacze Krosno
 
(4)
Radioodtwarzacze Piekary Śląskie
 
(4)
Radioodtwarzacze Dobre-Wieś
 
(4)
Radioodtwarzacze Koło
 
(4)
Radioodtwarzacze Lidzbark Warmiński
 
(4)
Radioodtwarzacze Ełk
 
(4)
Radioodtwarzacze Bochnia
 
(4)
Radioodtwarzacze Dobra
 
(4)
Radioodtwarzacze Szemud
 
(4)