O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Sony |
| Rodzaj | brak informacji |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | płyta CD |
| Radio | pasmo AM, pasmo FM |
| Złącza | brak informacji |
| Komunikacja | brak |
| Montaż | 2-DIN |
| Odtwarzane formaty plików | .wma, .mp3, .wav |
| Model | CDX-MP40 |
| Kod producenta | CDX-MP40 |
| Szerokość produktu | 18 cm |
| Wysokość produktu | 5 cm |
| Głębokość produktu | 17 cm |
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 8be559df-d5ff-4730-8b74-13904c5eb56e
Podobne wyszukiwania
Radioodtwarzacze Kielce
 
(175)
Radioodtwarzacze Warszawa
 
(166)
Radioodtwarzacze Sosnowiec
 
(132)
Radioodtwarzacze Bydgoszcz
 
(66)
Radioodtwarzacze Gliwice
 
(54)
Radioodtwarzacze Gdańsk
 
(43)
Radioodtwarzacze Legnica
 
(32)
Radioodtwarzacze Rzeszów
 
(25)
Radioodtwarzacze Lublin
 
(25)
Radioodtwarzacze Włocławek
 
(21)
Radioodtwarzacze Siemianowice Śląskie
 
(19)
Radioodtwarzacze Białogard
 
(18)
Radioodtwarzacze Ostrów Wielkopolski
 
(17)
Radioodtwarzacze Słupsk
 
(16)
Radioodtwarzacze Żarki
 
(15)
Radioodtwarzacze Złoty Stok
 
(15)
Radioodtwarzacze Grodzisk Mazowiecki
 
(14)
Radioodtwarzacze Zawiercie
 
(14)
Radioodtwarzacze Bielsko-Biała
 
(13)
Radioodtwarzacze Piaseczno
 
(13)
Radioodtwarzacze Krotoszyce
 
(13)
Radioodtwarzacze Opole
 
(13)
Radioodtwarzacze Mińsk Mazowiecki
 
(12)
Radioodtwarzacze Jaworzno
 
(12)
Radioodtwarzacze Suwałki
 
(12)
Radioodtwarzacze Piotrków Trybunalski
 
(11)
Radioodtwarzacze Turek
 
(11)
Radioodtwarzacze Komorniki
 
(11)
Radioodtwarzacze Dąbrowa Górnicza
 
(11)
Radioodtwarzacze Śrem
 
(11)
Radioodtwarzacze Bolesławiec
 
(10)
Radioodtwarzacze Siedlce
 
(10)
Radioodtwarzacze Jelenia Góra
 
(10)
Radioodtwarzacze Mysłowice
 
(10)
Radioodtwarzacze Przemyśl
 
(9)
Radioodtwarzacze Stargard
 
(9)
Radioodtwarzacze Grajewo
 
(9)
Radioodtwarzacze Tczew
 
(9)
Radioodtwarzacze Piła
 
(9)
Radioodtwarzacze Miedziana Góra
 
(8)
Radioodtwarzacze Zamość
 
(8)
Radioodtwarzacze Nowogród Bobrzański
 
(8)
Radioodtwarzacze Morąg
 
(8)
Radioodtwarzacze Wołomin
 
(8)
Radioodtwarzacze Wasilków
 
(8)
Radioodtwarzacze Tomaszów Mazowiecki
 
(8)
Radioodtwarzacze Libiąż
 
(7)
Radioodtwarzacze Giżycko
 
(7)
Radioodtwarzacze Orzech
 
(7)
Radioodtwarzacze Żywiec
 
(7)
Radioodtwarzacze Milejów
 
(7)
Radioodtwarzacze Biała Podlaska
 
(7)
Radioodtwarzacze Zduńska Wola
 
(7)
Radioodtwarzacze Konin
 
(7)
Radioodtwarzacze Kłodzko
 
(6)
Radioodtwarzacze Radlin
 
(6)
Radioodtwarzacze Olkusz
 
(6)
Radioodtwarzacze Hrubieszów
 
(6)
Radioodtwarzacze Nałęczów
 
(6)
Radioodtwarzacze Kadzidło
 
(6)
Radioodtwarzacze Czechowice-Dziedzice
 
(6)
Radioodtwarzacze Łęczna
 
(6)
Radioodtwarzacze Mikołów
 
(5)
Radioodtwarzacze Chodzież
 
(5)
Radioodtwarzacze Wyszków
 
(5)
Radioodtwarzacze Wąbrzeźno
 
(5)
Radioodtwarzacze Gubin
 
(5)
Radioodtwarzacze Józefów
 
(5)
Radioodtwarzacze Krasnosielc
 
(5)
Radioodtwarzacze Zgierz
 
(5)
Radioodtwarzacze Głogów
 
(5)
Radioodtwarzacze Jarocin
 
(5)
Radioodtwarzacze Nakło nad Notecią
 
(5)
Radioodtwarzacze Starachowice
 
(5)
Radioodtwarzacze Wągrowiec
 
(5)
Radioodtwarzacze Racibórz
 
(5)
Radioodtwarzacze Pruszków
 
(5)
Radioodtwarzacze Skierniewice
 
(5)
Radioodtwarzacze Ropczyce
 
(4)
Radioodtwarzacze Pogorzyce
 
(4)
Radioodtwarzacze Dobra
 
(4)
Radioodtwarzacze Węgorzewo
 
(4)
Radioodtwarzacze Szemud
 
(4)
Radioodtwarzacze Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Radioodtwarzacze Puławy
 
(4)
Radioodtwarzacze Hajnówka
 
(4)
Radioodtwarzacze Krosno
 
(4)
Radioodtwarzacze Piekary Śląskie
 
(4)
Radioodtwarzacze Łuków
 
(4)
Radioodtwarzacze Dobre-Wieś
 
(4)
Radioodtwarzacze Koło
 
(4)
Radioodtwarzacze Lidzbark Warmiński
 
(4)
Radioodtwarzacze Ełk
 
(4)
Radioodtwarzacze Połczyn-Zdrój
 
(4)
Radioodtwarzacze Szydłowiec
 
(4)
Radioodtwarzacze Bochnia
 
(4)