| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | Goodram |
| Kod producenta | IR-X3200D464L16A/16G |
| EAN (GTIN) | 5908267940259 |
| Typ pamięci | DDR4 |
| Model | IRDM X |
| Typ złącza | DIMM |
| Liczba modułów | 1 |
| Pojemność pojedynczego modułu | 16 GB |
| Pojemność całkowita | 16 GB |
| Taktowanie szyny pamięci (MHz) | 3000 |
| Opóźnienia (Cycle Latency) | 16.00 |
| Napięcie | 1.35 V |
| Chłodzenie | radiator |
| Cechy dodatkowe | obsługa profili XMP, pozłacane wtyki |
| Kolor | czarny |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.060 kg |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 1c65a0e6-01b1-47c8-be38-37e7a8b15f50
Podobne wyszukiwania
Pamięć RAM Warszawa
 
(700)
Pamięć RAM Lublin
 
(71)
Pamięć RAM Bydgoszcz
 
(69)
Pamięć RAM Sosnowiec
 
(53)
Pamięć RAM Kielce
 
(50)
Pamięć RAM Barycz
 
(28)
Pamięć RAM Opole
 
(27)
Pamięć RAM Kiełpin
 
(26)
Pamięć RAM Janów Lubelski
 
(21)
Pamięć RAM Siedlce
 
(21)
Pamięć RAM Gliwice
 
(19)
Pamięć RAM Mikołów
 
(17)
Pamięć RAM Zgierz
 
(16)
Pamięć RAM Zamość
 
(16)
Pamięć RAM Łagów
 
(16)
Pamięć RAM Wołów
 
(14)
Pamięć RAM Stary Sącz
 
(14)
Pamięć RAM Legionowo
 
(14)
Pamięć RAM Stargard
 
(12)
Pamięć RAM Przemyśl
 
(12)
Pamięć RAM Mysłowice
 
(12)
Pamięć RAM Ząbkowice Śląskie
 
(12)
Pamięć RAM Elbląg
 
(12)
Pamięć RAM Staroźreby
 
(11)
Pamięć RAM Olszewnica Stara
 
(11)
Pamięć RAM Będzin
 
(11)
Pamięć RAM Jelenia Góra
 
(11)
Pamięć RAM Piotrków Trybunalski
 
(11)
Pamięć RAM Śrem
 
(11)
Pamięć RAM Otwock
 
(10)
Pamięć RAM Dębica
 
(10)
Pamięć RAM Dzierżoniów
 
(10)
Pamięć RAM Ostrów Wielkopolski
 
(10)
Pamięć RAM Brwinów
 
(10)
Pamięć RAM Pruszków
 
(10)
Pamięć RAM Wadowice
 
(10)
Pamięć RAM Piaseczno
 
(9)
Pamięć RAM Siemianowice Śląskie
 
(9)
Pamięć RAM Tczew
 
(9)
Pamięć RAM Celestynów
 
(9)
Pamięć RAM Plewiska
 
(8)
Pamięć RAM Ełk
 
(8)
Pamięć RAM Węgrów
 
(8)
Pamięć RAM Ćwiklice
 
(8)
Pamięć RAM Wągrowiec
 
(7)
Pamięć RAM Zambrów
 
(7)
Pamięć RAM Parczew
 
(7)
Pamięć RAM Jarosław
 
(7)
Pamięć RAM Leszno
 
(7)
Pamięć RAM Ostrowiec Świętokrzyski
 
(7)
Pamięć RAM Głogówek
 
(7)
Pamięć RAM Skierniewice
 
(7)
Pamięć RAM Szczecinek
 
(6)
Pamięć RAM Ostrów Mazowiecka
 
(6)
Pamięć RAM Bochnia
 
(6)
Pamięć RAM Imielin
 
(6)
Pamięć RAM Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Pamięć RAM Wodzisław Śląski
 
(6)
Pamięć RAM Żywiec
 
(6)
Pamięć RAM Świdnik
 
(6)
Pamięć RAM Rozwadza
 
(6)
Pamięć RAM Sadów
 
(6)
Pamięć RAM Gubin
 
(5)
Pamięć RAM Zawiercie
 
(5)
Pamięć RAM Bielsk Podlaski
 
(5)
Pamięć RAM Górki Noteckie
 
(5)
Pamięć RAM Sierpc
 
(5)
Pamięć RAM Nysa
 
(5)
Pamięć RAM Krosno
 
(5)
Pamięć RAM Wałcz
 
(5)
Pamięć RAM Morąg
 
(5)
Pamięć RAM Harta
 
(5)
Pamięć RAM Kobyłka
 
(5)
Pamięć RAM Jabłonna
 
(5)
Pamięć RAM Rydułtowy
 
(5)
Pamięć RAM Szubin
 
(4)
Pamięć RAM Świnoujście
 
(4)
Pamięć RAM Brzozów
 
(4)
Pamięć RAM Bolesławiec
 
(4)
Pamięć RAM Hajnówka
 
(4)
Pamięć RAM Krotoszyn
 
(4)
Pamięć RAM Łuków
 
(4)
Pamięć RAM Gorzyce
 
(4)
Pamięć RAM Chodzież
 
(4)
Pamięć RAM Ciemne
 
(4)
Pamięć RAM Sierakowice
 
(4)
Pamięć RAM Sobótka
 
(4)
Pamięć RAM Starachowice
 
(4)
Pamięć RAM Łęczna
 
(4)
Pamięć RAM Koluszki
 
(4)
Pamięć RAM Bosutów
 
(4)
Pamięć RAM Czersk
 
(4)
Pamięć RAM Andrychów
 
(4)
Pamięć RAM Dobczyce
 
(4)
Pamięć RAM Środa Wielkopolska
 
(4)
Pamięć RAM Wiączyń Dolny
 
(4)