| Stan | Bardzo dobry |
| Seria | GeForce RTX 3xxx |
| Model | GeForce RTX 3060 Ti VENTUS 2X OC |
| Producent | MSI |
| Kod producenta | 3060 Ti VENTUS 2X 8GD6X OC |
| EAN (GTIN) | 4711377030199 |
| Interfejs złącza karty | PCI Express |
| Chipset | GeForce RTX 3060 Ti |
| Złącza karty | DisplayPort, HDMI |
| Producent chipsetu | Nvidia |
| Pamięć | 8 GB |
| Rodzaj pamięci | GDDR6X |
| Typ złącza | PCI-E x16 |
| Zasilanie | 8 + 8 PIN |
| Częstotliwość taktowania pamięci | 19000 MHz |
| Bazowe taktowanie rdzenia | 1410 MHz |
| Maksymalne taktowanie rdzenia | 1695 MHz |
| Szyna pamięci | 256-bit |
| Chłodzenie | powietrzem |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Zastosowane technologie | 3D Vision, CUDA, PhysX |
| Zalecana moc zasilacza | 600 W |
| Szerokość | 124 mm |
| Wysokość | 52 mm |
| Głębokość | 232 mm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.040 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 12102b42-a4ff-4f5f-bff8-6602cc2017e7
Podobne wyszukiwania
Karty graficzne Warszawa
 
(589)
Karty graficzne Mościska
 
(76)
Karty graficzne Lublin
 
(62)
Karty graficzne Bydgoszcz
 
(62)
Karty graficzne Kielce
 
(48)
Karty graficzne Opole
 
(32)
Karty graficzne Sosnowiec
 
(32)
Karty graficzne Parczew
 
(30)
Karty graficzne Gliwice
 
(28)
Karty graficzne Siedlce
 
(25)
Karty graficzne Jelenia Góra
 
(24)
Karty graficzne Janów Lubelski
 
(20)
Karty graficzne Elbląg
 
(19)
Karty graficzne Turostowo
 
(17)
Karty graficzne Olszewnica Stara
 
(16)
Karty graficzne Pruszków
 
(16)
Karty graficzne Wielki Klincz
 
(16)
Karty graficzne Jarosław
 
(15)
Karty graficzne Gołków
 
(15)
Karty graficzne Bochnia
 
(14)
Karty graficzne Piaseczno
 
(14)
Karty graficzne Przemyśl
 
(14)
Karty graficzne Ostrów Wielkopolski
 
(13)
Karty graficzne Ostrów Mazowiecka
 
(13)
Karty graficzne Cielądz
 
(13)
Karty graficzne Racibórz
 
(11)
Karty graficzne Zamość
 
(11)
Karty graficzne Siemianowice Śląskie
 
(11)
Karty graficzne Bolesławiec
 
(10)
Karty graficzne Mysłowice
 
(10)
Karty graficzne Legionowo
 
(10)
Karty graficzne Grodzisk Mazowiecki
 
(10)
Karty graficzne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(10)
Karty graficzne Starachowice
 
(10)
Karty graficzne Otwock
 
(9)
Karty graficzne Libertów
 
(9)
Karty graficzne Kluczbork
 
(9)
Karty graficzne Piotrków Trybunalski
 
(9)
Karty graficzne Będzin
 
(8)
Karty graficzne Czarnocin
 
(8)
Karty graficzne Brzeziny
 
(8)
Karty graficzne Skierniewice
 
(7)
Karty graficzne Łęczna
 
(7)
Karty graficzne Zawiercie
 
(7)
Karty graficzne Zambrów
 
(7)
Karty graficzne Mikołów
 
(7)
Karty graficzne Rozwadza
 
(7)
Karty graficzne Myślenice
 
(6)
Karty graficzne Lututów
 
(6)
Karty graficzne Ełk
 
(6)
Karty graficzne Śrem
 
(6)
Karty graficzne Leszno
 
(6)
Karty graficzne Hajnówka
 
(6)
Karty graficzne Marcinowice
 
(6)
Karty graficzne Koło
 
(6)
Karty graficzne Myszków
 
(6)
Karty graficzne Poraj
 
(6)
Karty graficzne Warka
 
(6)
Karty graficzne Środa Śląska
 
(6)
Karty graficzne Jabłonna
 
(6)
Karty graficzne Tczew
 
(6)
Karty graficzne Nysa
 
(6)
Karty graficzne Łęczyca
 
(6)
Karty graficzne Płońsk
 
(6)
Karty graficzne Nowy Targ
 
(5)
Karty graficzne Blachownia
 
(5)
Karty graficzne Iłowa
 
(5)
Karty graficzne Wojkowice
 
(5)
Karty graficzne Tuliszków
 
(5)
Karty graficzne Dzierżoniów
 
(5)
Karty graficzne Ustroń
 
(5)
Karty graficzne Stargard
 
(5)
Karty graficzne Grodków
 
(5)
Karty graficzne Ząbkowice Śląskie
 
(5)
Karty graficzne Świnoujście
 
(5)
Karty graficzne Lubań
 
(5)
Karty graficzne Sobótka
 
(5)
Karty graficzne Szubin
 
(4)
Karty graficzne Wodzisław Śląski
 
(4)
Karty graficzne Wągrowiec
 
(4)
Karty graficzne Nowa Dęba
 
(4)
Karty graficzne Sanniki
 
(4)
Karty graficzne Krapkowice
 
(4)
Karty graficzne Radzyń Podlaski
 
(4)
Karty graficzne Dębica
 
(4)
Karty graficzne Jarocin
 
(4)
Karty graficzne Radzanowo
 
(4)
Karty graficzne Wytowno
 
(4)
Karty graficzne Świdnik
 
(4)
Karty graficzne Jodłówka Tuchowska
 
(4)
Karty graficzne Zakroczym
 
(4)
Karty graficzne Ropa
 
(4)
Karty graficzne Karczew
 
(4)
Karty graficzne Pszów
 
(4)
Karty graficzne Dębe Wielkie
 
(4)
Karty graficzne Kończyce-Kolonia
 
(4)