| Stan | Bardzo dobry |
| Seria | GeForce RTX 3xxx |
| Model | GV-N3070EAGLE OC-8GD |
| Producent | Gigabyte |
| Kod producenta | GV-N3070EAGLE OC-8GD |
| EAN (GTIN) | 4719331307677 |
| Interfejs złącza karty | PCI Express |
| Chipset | GeForce RTX 3070 |
| Złącza karty | DisplayPort, HDMI |
| Producent chipsetu | Nvidia |
| Pamięć | 8 GB |
| Rodzaj pamięci | GDDR6 |
| Typ złącza | PCI-E x16 |
| Zasilanie | 8 + 6 PIN |
| Częstotliwość taktowania pamięci | 14000 MHz |
| Bazowe taktowanie rdzenia | 14000 MHz |
| Maksymalne taktowanie rdzenia | 1770 MHz |
| Szyna pamięci | 256-bit |
| Chłodzenie | aktywne |
| Łączenie kart | nie obsługuje |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 |
| Zastosowane technologie | 3D Vision, CUDA, FreeSync, G-Sync, HDCP, PhysX, VR Ready, V-Sync |
| Zalecana moc zasilacza | 750 W |
| Cechy dodatkowe | RGB FUSION 2.0 |
| Szerokość | 115 mm |
| Wysokość | 115 mm |
| Głębokość | 282 mm |
| Kod taryfy celnej | 84733020 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 8dd6377e-d4fb-4260-adb5-c0d443d693eb
Podobne wyszukiwania
Karty graficzne Warszawa
 
(577)
Karty graficzne Mościska
 
(76)
Karty graficzne Lublin
 
(70)
Karty graficzne Bydgoszcz
 
(61)
Karty graficzne Kielce
 
(51)
Karty graficzne Parczew
 
(35)
Karty graficzne Gliwice
 
(33)
Karty graficzne Sosnowiec
 
(29)
Karty graficzne Opole
 
(25)
Karty graficzne Siedlce
 
(25)
Karty graficzne Olszewnica Stara
 
(24)
Karty graficzne Jelenia Góra
 
(20)
Karty graficzne Janów Lubelski
 
(20)
Karty graficzne Turostowo
 
(18)
Karty graficzne Elbląg
 
(18)
Karty graficzne Jaworzno
 
(16)
Karty graficzne Pruszków
 
(16)
Karty graficzne Cielądz
 
(15)
Karty graficzne Piaseczno
 
(15)
Karty graficzne Gołków
 
(15)
Karty graficzne Przemyśl
 
(14)
Karty graficzne Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Karty graficzne Zamość
 
(14)
Karty graficzne Libertów
 
(13)
Karty graficzne Siemianowice Śląskie
 
(13)
Karty graficzne Ostrów Wielkopolski
 
(12)
Karty graficzne Jarosław
 
(12)
Karty graficzne Bochnia
 
(12)
Karty graficzne Mysłowice
 
(11)
Karty graficzne Piotrków Trybunalski
 
(10)
Karty graficzne Jabłonna
 
(10)
Karty graficzne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(10)
Karty graficzne Legionowo
 
(10)
Karty graficzne Bolesławiec
 
(9)
Karty graficzne Nowa Dęba
 
(9)
Karty graficzne Otwock
 
(9)
Karty graficzne Mikołów
 
(9)
Karty graficzne Nysa
 
(9)
Karty graficzne Kluczbork
 
(8)
Karty graficzne Starachowice
 
(8)
Karty graficzne Wielki Klincz
 
(7)
Karty graficzne Myślenice
 
(7)
Karty graficzne Czarnocin
 
(7)
Karty graficzne Łęczyca
 
(7)
Karty graficzne Łęczna
 
(7)
Karty graficzne Leszno
 
(7)
Karty graficzne Będzin
 
(7)
Karty graficzne Warka
 
(7)
Karty graficzne Brzeziny
 
(7)
Karty graficzne Ełk
 
(7)
Karty graficzne Myszków
 
(6)
Karty graficzne Płońsk
 
(6)
Karty graficzne Środa Śląska
 
(6)
Karty graficzne Zambrów
 
(6)
Karty graficzne Dzierżoniów
 
(6)
Karty graficzne Zawiercie
 
(6)
Karty graficzne Lututów
 
(6)
Karty graficzne Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Karty graficzne Tczew
 
(6)
Karty graficzne Poraj
 
(6)
Karty graficzne Grodków
 
(6)
Karty graficzne Nowy Targ
 
(6)
Karty graficzne Racibórz
 
(6)
Karty graficzne Rozwadza
 
(6)
Karty graficzne Skierniewice
 
(5)
Karty graficzne Brwinów
 
(5)
Karty graficzne Tuliszków
 
(5)
Karty graficzne Turek
 
(5)
Karty graficzne Blachownia
 
(5)
Karty graficzne Wodzisław Śląski
 
(5)
Karty graficzne Wągrowiec
 
(5)
Karty graficzne Stargard
 
(5)
Karty graficzne Śrem
 
(5)
Karty graficzne Hajnówka
 
(5)
Karty graficzne Ustroń
 
(5)
Karty graficzne Lubań
 
(5)
Karty graficzne Wojkowice
 
(4)
Karty graficzne Rąbień
 
(4)
Karty graficzne Ładzice
 
(4)
Karty graficzne Wytowno
 
(4)
Karty graficzne Pszów
 
(4)
Karty graficzne Sanniki
 
(4)
Karty graficzne Białogard
 
(4)
Karty graficzne Świnoujście
 
(4)
Karty graficzne Andrychów
 
(4)
Karty graficzne Sobótka
 
(4)
Karty graficzne Niemodlin
 
(4)
Karty graficzne Dębica
 
(4)
Karty graficzne Świdnik
 
(4)
Karty graficzne Marcinowice
 
(4)
Karty graficzne Radzanowo
 
(4)
Karty graficzne Biała Podlaska
 
(4)
Karty graficzne Jodłówka Tuchowska
 
(4)
Karty graficzne Ropa
 
(4)
Karty graficzne Zakroczym
 
(4)
Karty graficzne Wałcz
 
(4)