O przedmiocie
| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Seria | GeForce RTX 3xxx |
| Interfejs złącza karty | PCI Express |
| Złącza karty | HDMI, DisplayPort |
| Producent chipsetu | Nvidia |
| Pamięć | 8 GB |
| Rodzaj pamięci | GDDR6 |
| Typ złącza | PCI-E x16 |
| Zasilanie | 8 + 8 PIN |
| Szyna pamięci | 256-bit |
| Chłodzenie | powietrzem |
| Łączenie kart | nie obsługuje |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Zastosowane technologie | G-Sync |
| Model | GeForce RTX 3070 Ventus 2X OC |
| Kod producenta | 64224322 |
| EAN (GTIN) | 4719072763091 |
| Chipset | RTX 3070 |
| Częstotliwość taktowania pamięci | 18000 MHz |
| Bazowe taktowanie rdzenia | 1755 MHz |
| Maksymalne taktowanie rdzenia | 1755 MHz |
| Zalecana moc zasilacza | 650 W |
| Cechy dodatkowe | Nowa Pasta na procesorze |
| Szerokość | 124 mm |
| Wysokość | 52 mm |
| Głębokość | 232 mm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.000 kg |
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: fb4813a5-fb9a-4093-938a-6c134609b05a
Podobne wyszukiwania
Karty graficzne Warszawa
 
(572)
Karty graficzne Mościska
 
(76)
Karty graficzne Bydgoszcz
 
(61)
Karty graficzne Lublin
 
(59)
Karty graficzne Kielce
 
(48)
Karty graficzne Sosnowiec
 
(33)
Karty graficzne Opole
 
(32)
Karty graficzne Parczew
 
(30)
Karty graficzne Gliwice
 
(28)
Karty graficzne Siedlce
 
(25)
Karty graficzne Jelenia Góra
 
(24)
Karty graficzne Janów Lubelski
 
(20)
Karty graficzne Elbląg
 
(19)
Karty graficzne Jaworzno
 
(17)
Karty graficzne Turostowo
 
(17)
Karty graficzne Piaseczno
 
(16)
Karty graficzne Olszewnica Stara
 
(16)
Karty graficzne Gołków
 
(15)
Karty graficzne Bochnia
 
(14)
Karty graficzne Siemianowice Śląskie
 
(14)
Karty graficzne Pruszków
 
(14)
Karty graficzne Cielądz
 
(13)
Karty graficzne Przemyśl
 
(13)
Karty graficzne Ostrów Mazowiecka
 
(13)
Karty graficzne Jarosław
 
(12)
Karty graficzne Ostrów Wielkopolski
 
(12)
Karty graficzne Legionowo
 
(11)
Karty graficzne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(11)
Karty graficzne Wielki Klincz
 
(11)
Karty graficzne Zamość
 
(11)
Karty graficzne Starachowice
 
(10)
Karty graficzne Mysłowice
 
(10)
Karty graficzne Grodzisk Mazowiecki
 
(9)
Karty graficzne Libertów
 
(9)
Karty graficzne Bolesławiec
 
(9)
Karty graficzne Kluczbork
 
(9)
Karty graficzne Racibórz
 
(9)
Karty graficzne Otwock
 
(9)
Karty graficzne Brzeziny
 
(8)
Karty graficzne Goleniów
 
(8)
Karty graficzne Czarnocin
 
(8)
Karty graficzne Będzin
 
(8)
Karty graficzne Płońsk
 
(7)
Karty graficzne Ełk
 
(7)
Karty graficzne Skierniewice
 
(7)
Karty graficzne Piotrków Trybunalski
 
(7)
Karty graficzne Zambrów
 
(7)
Karty graficzne Mikołów
 
(7)
Karty graficzne Łęczna
 
(7)
Karty graficzne Tczew
 
(7)
Karty graficzne Lututów
 
(6)
Karty graficzne Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Karty graficzne Myślenice
 
(6)
Karty graficzne Śrem
 
(6)
Karty graficzne Rozwadza
 
(6)
Karty graficzne Myszków
 
(6)
Karty graficzne Poraj
 
(6)
Karty graficzne Środa Śląska
 
(6)
Karty graficzne Jabłonna
 
(6)
Karty graficzne Nysa
 
(6)
Karty graficzne Łęczyca
 
(6)
Karty graficzne Grodków
 
(5)
Karty graficzne Marcinowice
 
(5)
Karty graficzne Nowy Targ
 
(5)
Karty graficzne Tuliszków
 
(5)
Karty graficzne Zawiercie
 
(5)
Karty graficzne Ustroń
 
(5)
Karty graficzne Blachownia
 
(5)
Karty graficzne Leszno
 
(5)
Karty graficzne Świnoujście
 
(5)
Karty graficzne Iłowa
 
(5)
Karty graficzne Warka
 
(5)
Karty graficzne Stargard
 
(5)
Karty graficzne Wojkowice
 
(5)
Karty graficzne Lubań
 
(5)
Karty graficzne Kończyce-Kolonia
 
(4)
Karty graficzne Zakroczym
 
(4)
Karty graficzne Sobótka
 
(4)
Karty graficzne Jarocin
 
(4)
Karty graficzne Świdnik
 
(4)
Karty graficzne Dębe Wielkie
 
(4)
Karty graficzne Wodzisław Śląski
 
(4)
Karty graficzne Wągrowiec
 
(4)
Karty graficzne Nowa Dęba
 
(4)
Karty graficzne Rąbień
 
(4)
Karty graficzne Wytowno
 
(4)
Karty graficzne Nowa Ruda
 
(4)
Karty graficzne Radzanowo
 
(4)
Karty graficzne Hajnówka
 
(4)
Karty graficzne Dzierżoniów
 
(4)
Karty graficzne Jodłówka Tuchowska
 
(4)
Karty graficzne Ropa
 
(4)
Karty graficzne Pudliszki
 
(4)
Karty graficzne Szubin
 
(4)
Karty graficzne Sanniki
 
(4)
Karty graficzne Pszów
 
(4)