| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | MSI |
| Pamięć | 8 GB |
| Seria | GeForce RTX 3xxx |
| Interfejs złącza karty | PCI Express |
| Złącza karty | HDMI, DisplayPort |
| Producent chipsetu | Nvidia |
| Rodzaj pamięci | GDDR6 |
| Typ złącza | PCI-E x16 |
| Zasilanie | 8 + 8 PIN |
| Szyna pamięci | 256-bit |
| Chłodzenie | powietrzem |
| Łączenie kart | nie obsługuje |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Zastosowane technologie | V-Sync, VR Ready, CUDA, G-Sync |
| EAN (GTIN) | 4719072843113 |
| Model | GeForce RTX 3070 TI SUPRIM X 8G |
| Kod producenta | GeForce RTX 3070 TI SUPRIM X 8G |
| Chipset | RTX 3070 TI |
| Częstotliwość taktowania pamięci | 14000 MHz |
| Bazowe taktowanie rdzenia | 1860 MHz |
| Maksymalne taktowanie rdzenia | 1920 MHz |
| Zalecana moc zasilacza | 750 W |
| Załączone wyposażenie | Instrukcja |
| Szerokość | 335 mm |
| Wysokość | 140 mm |
| Głębokość | 61 mm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3.030 kg |
O przedmiocie
Oferta: afbe89f2-d540-4d00-bfd3-c99151582e5f
Podobne wyszukiwania
Karty graficzne Warszawa
 
(581)
Karty graficzne Mościska
 
(76)
Karty graficzne Bydgoszcz
 
(62)
Karty graficzne Lublin
 
(60)
Karty graficzne Kielce
 
(45)
Karty graficzne Opole
 
(32)
Karty graficzne Sosnowiec
 
(32)
Karty graficzne Parczew
 
(30)
Karty graficzne Gliwice
 
(28)
Karty graficzne Jelenia Góra
 
(24)
Karty graficzne Janów Lubelski
 
(20)
Karty graficzne Elbląg
 
(19)
Karty graficzne Turostowo
 
(17)
Karty graficzne Pruszków
 
(16)
Karty graficzne Jarosław
 
(16)
Karty graficzne Olszewnica Stara
 
(16)
Karty graficzne Gołków
 
(15)
Karty graficzne Piaseczno
 
(14)
Karty graficzne Siemianowice Śląskie
 
(14)
Karty graficzne Przemyśl
 
(14)
Karty graficzne Cielądz
 
(13)
Karty graficzne Ostrów Mazowiecka
 
(13)
Karty graficzne Bochnia
 
(13)
Karty graficzne Ostrów Wielkopolski
 
(12)
Karty graficzne Zamość
 
(12)
Karty graficzne Wielki Klincz
 
(10)
Karty graficzne Grodzisk Mazowiecki
 
(10)
Karty graficzne Bolesławiec
 
(10)
Karty graficzne Mysłowice
 
(10)
Karty graficzne Legionowo
 
(10)
Karty graficzne Starachowice
 
(10)
Karty graficzne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(10)
Karty graficzne Racibórz
 
(9)
Karty graficzne Libertów
 
(9)
Karty graficzne Kluczbork
 
(9)
Karty graficzne Piotrków Trybunalski
 
(9)
Karty graficzne Otwock
 
(9)
Karty graficzne Czarnocin
 
(8)
Karty graficzne Brzeziny
 
(8)
Karty graficzne Będzin
 
(8)
Karty graficzne Mikołów
 
(7)
Karty graficzne Tczew
 
(7)
Karty graficzne Zambrów
 
(7)
Karty graficzne Łęczna
 
(7)
Karty graficzne Skierniewice
 
(7)
Karty graficzne Płońsk
 
(7)
Karty graficzne Myślenice
 
(6)
Karty graficzne Lututów
 
(6)
Karty graficzne Nysa
 
(6)
Karty graficzne Ełk
 
(6)
Karty graficzne Jabłonna
 
(6)
Karty graficzne Śrem
 
(6)
Karty graficzne Środa Śląska
 
(6)
Karty graficzne Leszno
 
(6)
Karty graficzne Poraj
 
(6)
Karty graficzne Rozwadza
 
(6)
Karty graficzne Marcinowice
 
(6)
Karty graficzne Łęczyca
 
(6)
Karty graficzne Myszków
 
(6)
Karty graficzne Wojkowice
 
(5)
Karty graficzne Dzierżoniów
 
(5)
Karty graficzne Ząbkowice Śląskie
 
(5)
Karty graficzne Zawiercie
 
(5)
Karty graficzne Tuliszków
 
(5)
Karty graficzne Iłowa
 
(5)
Karty graficzne Świnoujście
 
(5)
Karty graficzne Lubań
 
(5)
Karty graficzne Stargard
 
(5)
Karty graficzne Koło
 
(5)
Karty graficzne Grodków
 
(5)
Karty graficzne Warka
 
(5)
Karty graficzne Nowy Targ
 
(5)
Karty graficzne Pudliszki
 
(5)
Karty graficzne Andrychów
 
(5)
Karty graficzne Sobótka
 
(5)
Karty graficzne Ustroń
 
(5)
Karty graficzne Blachownia
 
(5)
Karty graficzne Dębica
 
(4)
Karty graficzne Nowa Dęba
 
(4)
Karty graficzne Dębe Wielkie
 
(4)
Karty graficzne Pszów
 
(4)
Karty graficzne Krapkowice
 
(4)
Karty graficzne Wytowno
 
(4)
Karty graficzne Wągrowiec
 
(4)
Karty graficzne Kończyce-Kolonia
 
(4)
Karty graficzne Wodzisław Śląski
 
(4)
Karty graficzne Jarocin
 
(4)
Karty graficzne Sanniki
 
(4)
Karty graficzne Szubin
 
(4)
Karty graficzne Świdnik
 
(4)
Karty graficzne Zakroczym
 
(4)
Karty graficzne Jodłówka Tuchowska
 
(4)
Karty graficzne Ropa
 
(4)
Karty graficzne Hajnówka
 
(4)
Karty graficzne Radzanowo
 
(4)
Karty graficzne Radzyń Podlaski
 
(4)