| Stan | Bardzo dobry |
| Złącza karty | mini DisplayPort |
| Częstotliwość taktowania pamięci | 1281 MHz |
| Zastosowane technologie | CUDA |
| Pamięć | 8 GB |
| Wysokość | 281 mm |
| Głębokość | 135 mm |
| Rodzaj pamięci | GDDR6 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.020 kg |
| Producent chipsetu | Nvidia |
| Seria | GeForce RTX 4xxx |
| Interfejs złącza karty | PCI Express |
| Maksymalne taktowanie rdzenia | 1445 MHz |
| Zasilanie | 8 PIN |
| Zalecana moc zasilacza | 550 W |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12, OpenGL 4.5 |
| Szerokość | 338 mm |
| Chłodzenie | powietrzem |
| Chipset | GeForce RTX 4060 Ti |
| Producent | MSI |
| Model | GeForce RTX 4060 Ti GAMING X TRIO 8G |
| Kod producenta | RTX 4060 Ti GAMING X TRIO 8G |
| Typ złącza | PCI-E x16 |
| Szyna pamięci | 128-bit |
| Załączone wyposażenie | Adapter Mini DisplayPort - DVI-D SL x4; |
| EAN (GTIN) | 4711377102537 |
| Bazowe taktowanie rdzenia | 1354 MHz |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 1d4f1572-976f-424b-85c1-88518342ad70
Podobne wyszukiwania
Karty graficzne Warszawa
 
(579)
Karty graficzne Mościska
 
(77)
Karty graficzne Bydgoszcz
 
(61)
Karty graficzne Lublin
 
(60)
Karty graficzne Kielce
 
(48)
Karty graficzne Opole
 
(32)
Karty graficzne Gliwice
 
(30)
Karty graficzne Parczew
 
(30)
Karty graficzne Sosnowiec
 
(26)
Karty graficzne Jelenia Góra
 
(23)
Karty graficzne Olszewnica Stara
 
(22)
Karty graficzne Janów Lubelski
 
(20)
Karty graficzne Turostowo
 
(17)
Karty graficzne Elbląg
 
(17)
Karty graficzne Piaseczno
 
(15)
Karty graficzne Libertów
 
(15)
Karty graficzne Gołków
 
(15)
Karty graficzne Pruszków
 
(14)
Karty graficzne Jarosław
 
(14)
Karty graficzne Siemianowice Śląskie
 
(13)
Karty graficzne Ostrów Mazowiecka
 
(13)
Karty graficzne Bochnia
 
(12)
Karty graficzne Cielądz
 
(12)
Karty graficzne Przemyśl
 
(12)
Karty graficzne Piotrków Trybunalski
 
(12)
Karty graficzne Ostrów Wielkopolski
 
(11)
Karty graficzne Wielki Klincz
 
(10)
Karty graficzne Jabłonna
 
(10)
Karty graficzne Zamość
 
(10)
Karty graficzne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(10)
Karty graficzne Starachowice
 
(10)
Karty graficzne Mysłowice
 
(9)
Karty graficzne Legionowo
 
(9)
Karty graficzne Bolesławiec
 
(9)
Karty graficzne Otwock
 
(9)
Karty graficzne Racibórz
 
(9)
Karty graficzne Nowa Dęba
 
(9)
Karty graficzne Myślenice
 
(9)
Karty graficzne Mikołów
 
(9)
Karty graficzne Nysa
 
(9)
Karty graficzne Kluczbork
 
(8)
Karty graficzne Czarnocin
 
(8)
Karty graficzne Grodzisk Mazowiecki
 
(8)
Karty graficzne Brzeziny
 
(8)
Karty graficzne Będzin
 
(7)
Karty graficzne Łęczna
 
(7)
Karty graficzne Ełk
 
(7)
Karty graficzne Nowy Targ
 
(7)
Karty graficzne Lututów
 
(6)
Karty graficzne Poraj
 
(6)
Karty graficzne Myszków
 
(6)
Karty graficzne Leszno
 
(6)
Karty graficzne Zambrów
 
(6)
Karty graficzne Rozwadza
 
(6)
Karty graficzne Turek
 
(6)
Karty graficzne Skierniewice
 
(6)
Karty graficzne Łęczyca
 
(6)
Karty graficzne Tczew
 
(6)
Karty graficzne Zawiercie
 
(6)
Karty graficzne Środa Śląska
 
(6)
Karty graficzne Dzierżoniów
 
(5)
Karty graficzne Tuliszków
 
(5)
Karty graficzne Kłodzko
 
(5)
Karty graficzne Ząbkowice Śląskie
 
(5)
Karty graficzne Iłowa
 
(5)
Karty graficzne Świnoujście
 
(5)
Karty graficzne Wągrowiec
 
(5)
Karty graficzne Stargard
 
(5)
Karty graficzne Lubań
 
(5)
Karty graficzne Grodków
 
(5)
Karty graficzne Śrem
 
(5)
Karty graficzne Marcinowice
 
(5)
Karty graficzne Warka
 
(5)
Karty graficzne Ustroń
 
(5)
Karty graficzne Płońsk
 
(5)
Karty graficzne Blachownia
 
(5)
Karty graficzne Wałcz
 
(4)
Karty graficzne Rąbień
 
(4)
Karty graficzne Pudliszki
 
(4)
Karty graficzne Dębica
 
(4)
Karty graficzne Pszów
 
(4)
Karty graficzne Sanniki
 
(4)
Karty graficzne Karczew
 
(4)
Karty graficzne Kończyce-Kolonia
 
(4)
Karty graficzne Wytowno
 
(4)
Karty graficzne Białogard
 
(4)
Karty graficzne Wojkowice
 
(4)
Karty graficzne Brwinów
 
(4)
Karty graficzne Niemodlin
 
(4)
Karty graficzne Jarocin
 
(4)
Karty graficzne Hajnówka
 
(4)
Karty graficzne Radzanowo
 
(4)
Karty graficzne Jodłówka Tuchowska
 
(4)
Karty graficzne Radzyń Podlaski
 
(4)
Karty graficzne Ropa
 
(4)
Karty graficzne Zakroczym
 
(4)