| Stan | Bardzo dobry |
| Seria | GeForce RTX 4xxx |
| Model | ROG Strix GeForce RTX 4090 OC Edition |
| Producent | ASUS |
| Kod producenta | ROG-STRIX-RTX4090-O24G-GAMING |
| EAN (GTIN) | 4711081936879 |
| Interfejs złącza karty | PCI Express |
| Chipset | GeForce RTX 4090 |
| Złącza karty | DisplayPort, HDMI |
| Producent chipsetu | Nvidia |
| Pamięć | 24 GB |
| Rodzaj pamięci | GDDR6X |
| Typ złącza | PCI-E x16 |
| Zasilanie | 8 PIN |
| Częstotliwość taktowania pamięci | 21000 MHz |
| Bazowe taktowanie rdzenia | 21000 MHz |
| Maksymalne taktowanie rdzenia | 2640 MHz |
| Szyna pamięci | 384-bit |
| Chłodzenie | powietrzem |
| Łączenie kart | nie obsługuje |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Zastosowane technologie | CUDA, G-Sync |
| Zalecana moc zasilacza | 1000 W |
| Cechy dodatkowe | zasilanie 16-pin 12VHPWR |
| Załączone wyposażenie | Podręcznik użytkownika |
| Szerokość | 358 mm |
| Wysokość | 149 mm |
| Głębokość | 70 mm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3.650 kg |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 74ee2c4a-c78b-4c3d-b651-4ba57cf30dfb
Podobne wyszukiwania
Karty graficzne Warszawa
 
(618)
Karty graficzne Mościska
 
(77)
Karty graficzne Bydgoszcz
 
(61)
Karty graficzne Lublin
 
(61)
Karty graficzne Kielce
 
(53)
Karty graficzne Opole
 
(33)
Karty graficzne Gliwice
 
(31)
Karty graficzne Parczew
 
(30)
Karty graficzne Sosnowiec
 
(25)
Karty graficzne Olszewnica Stara
 
(25)
Karty graficzne Jelenia Góra
 
(23)
Karty graficzne Janów Lubelski
 
(20)
Karty graficzne Elbląg
 
(17)
Karty graficzne Turostowo
 
(17)
Karty graficzne Pruszków
 
(15)
Karty graficzne Gołków
 
(15)
Karty graficzne Jarosław
 
(14)
Karty graficzne Libertów
 
(13)
Karty graficzne Ostrów Mazowiecka
 
(13)
Karty graficzne Siemianowice Śląskie
 
(13)
Karty graficzne Piaseczno
 
(13)
Karty graficzne Bochnia
 
(12)
Karty graficzne Zamość
 
(12)
Karty graficzne Przemyśl
 
(12)
Karty graficzne Wielki Klincz
 
(12)
Karty graficzne Piotrków Trybunalski
 
(12)
Karty graficzne Ostrów Wielkopolski
 
(12)
Karty graficzne Starachowice
 
(12)
Karty graficzne Cielądz
 
(12)
Karty graficzne Mysłowice
 
(10)
Karty graficzne Jabłonna
 
(10)
Karty graficzne Legionowo
 
(10)
Karty graficzne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(10)
Karty graficzne Bolesławiec
 
(9)
Karty graficzne Nowa Dęba
 
(9)
Karty graficzne Ełk
 
(9)
Karty graficzne Otwock
 
(9)
Karty graficzne Racibórz
 
(9)
Karty graficzne Czarnocin
 
(8)
Karty graficzne Mikołów
 
(8)
Karty graficzne Myślenice
 
(8)
Karty graficzne Brzeziny
 
(8)
Karty graficzne Kluczbork
 
(8)
Karty graficzne Grodzisk Mazowiecki
 
(8)
Karty graficzne Stężyca
 
(7)
Karty graficzne Łęczna
 
(7)
Karty graficzne Wągrowiec
 
(7)
Karty graficzne Będzin
 
(7)
Karty graficzne Zambrów
 
(6)
Karty graficzne Lututów
 
(6)
Karty graficzne Leszno
 
(6)
Karty graficzne Rozwadza
 
(6)
Karty graficzne Myszków
 
(6)
Karty graficzne Poraj
 
(6)
Karty graficzne Środa Śląska
 
(6)
Karty graficzne Tczew
 
(6)
Karty graficzne Nowy Targ
 
(6)
Karty graficzne Łęczyca
 
(6)
Karty graficzne Zawiercie
 
(6)
Karty graficzne Warka
 
(5)
Karty graficzne Białogard
 
(5)
Karty graficzne Świnoujście
 
(5)
Karty graficzne Płońsk
 
(5)
Karty graficzne Ustroń
 
(5)
Karty graficzne Tuliszków
 
(5)
Karty graficzne Iłowa
 
(5)
Karty graficzne Lubań
 
(5)
Karty graficzne Ząbkowice Śląskie
 
(5)
Karty graficzne Śrem
 
(5)
Karty graficzne Grodków
 
(5)
Karty graficzne Stargard
 
(5)
Karty graficzne Sanniki
 
(4)
Karty graficzne Pudliszki
 
(4)
Karty graficzne Dębica
 
(4)
Karty graficzne Pszów
 
(4)
Karty graficzne Kończyce-Kolonia
 
(4)
Karty graficzne Zakroczym
 
(4)
Karty graficzne Jarocin
 
(4)
Karty graficzne Wodzisław Śląski
 
(4)
Karty graficzne Wałcz
 
(4)
Karty graficzne Wojkowice
 
(4)
Karty graficzne Wytowno
 
(4)
Karty graficzne Blachownia
 
(4)
Karty graficzne Radzyń Podlaski
 
(4)
Karty graficzne Tarnowo Podgórne
 
(4)
Karty graficzne Radzanowo
 
(4)
Karty graficzne Hajnówka
 
(4)
Karty graficzne Marcinowice
 
(4)
Karty graficzne Turek
 
(4)
Karty graficzne Jodłówka Tuchowska
 
(4)
Karty graficzne Ropa
 
(4)
Karty graficzne Rydułtowy
 
(4)
Karty graficzne Brwinów
 
(4)
Karty graficzne Skierniewice
 
(4)
Karty graficzne Niemodlin
 
(4)
Karty graficzne Karczew
 
(4)