| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | Gigabyte |
| Interfejs złącza karty | PCI Express |
| Producent chipsetu | AMD |
| Seria | Radeon RX 6xxx |
| Pamięć | 8 GB |
| Rodzaj pamięci | GDDR6 |
| Typ złącza | inne |
| Zasilanie | 8 PIN |
| Szyna pamięci | 128-bit |
| Chłodzenie | powietrzem |
| Łączenie kart | nie obsługuje |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Złącza karty | HDMI, DisplayPort |
| Szerokość produktu | 282 mm |
| Wysokość produktu | 410 mm |
| Głębokość produktu | 50 mm |
| Częstotliwość taktowania pamięci | 16000 MHz |
| Zalecana moc zasilacza | 500 W |
| Chipset | Radeon RX 6600 XT |
| Kod producenta | GV-R66XTGAMING_OC-8GD |
| Model | GV-R66XTGAMING_OC-8GD |
| Bazowe taktowanie rdzenia | 16000 MHz |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: e2a4d167-8871-42c1-a93e-20cf3a7461f5
Podobne wyszukiwania
Karty graficzne Warszawa
 
(590)
Karty graficzne Mościska
 
(76)
Karty graficzne Bydgoszcz
 
(64)
Karty graficzne Lublin
 
(61)
Karty graficzne Kielce
 
(48)
Karty graficzne Opole
 
(33)
Karty graficzne Sosnowiec
 
(32)
Karty graficzne Parczew
 
(30)
Karty graficzne Gliwice
 
(28)
Karty graficzne Jelenia Góra
 
(24)
Karty graficzne Janów Lubelski
 
(20)
Karty graficzne Elbląg
 
(19)
Karty graficzne Turostowo
 
(17)
Karty graficzne Jarosław
 
(16)
Karty graficzne Wielki Klincz
 
(16)
Karty graficzne Olszewnica Stara
 
(16)
Karty graficzne Gołków
 
(15)
Karty graficzne Pruszków
 
(15)
Karty graficzne Piaseczno
 
(14)
Karty graficzne Przemyśl
 
(14)
Karty graficzne Cielądz
 
(13)
Karty graficzne Ostrów Mazowiecka
 
(13)
Karty graficzne Siemianowice Śląskie
 
(13)
Karty graficzne Ostrów Wielkopolski
 
(13)
Karty graficzne Bochnia
 
(13)
Karty graficzne Zamość
 
(11)
Karty graficzne Mysłowice
 
(10)
Karty graficzne Bolesławiec
 
(10)
Karty graficzne Grodzisk Mazowiecki
 
(10)
Karty graficzne Legionowo
 
(10)
Karty graficzne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(10)
Karty graficzne Starachowice
 
(10)
Karty graficzne Racibórz
 
(9)
Karty graficzne Piotrków Trybunalski
 
(9)
Karty graficzne Otwock
 
(9)
Karty graficzne Libertów
 
(9)
Karty graficzne Kluczbork
 
(9)
Karty graficzne Będzin
 
(8)
Karty graficzne Brzeziny
 
(8)
Karty graficzne Czarnocin
 
(8)
Karty graficzne Mikołów
 
(7)
Karty graficzne Płońsk
 
(7)
Karty graficzne Łęczna
 
(7)
Karty graficzne Skierniewice
 
(7)
Karty graficzne Zawiercie
 
(7)
Karty graficzne Zambrów
 
(7)
Karty graficzne Jabłonna
 
(6)
Karty graficzne Rozwadza
 
(6)
Karty graficzne Hajnówka
 
(6)
Karty graficzne Leszno
 
(6)
Karty graficzne Myślenice
 
(6)
Karty graficzne Lututów
 
(6)
Karty graficzne Ełk
 
(6)
Karty graficzne Tczew
 
(6)
Karty graficzne Śrem
 
(6)
Karty graficzne Poraj
 
(6)
Karty graficzne Łęczyca
 
(6)
Karty graficzne Środa Śląska
 
(6)
Karty graficzne Myszków
 
(6)
Karty graficzne Nysa
 
(6)
Karty graficzne Marcinowice
 
(6)
Karty graficzne Blachownia
 
(5)
Karty graficzne Dzierżoniów
 
(5)
Karty graficzne Lubań
 
(5)
Karty graficzne Tuliszków
 
(5)
Karty graficzne Wojkowice
 
(5)
Karty graficzne Ząbkowice Śląskie
 
(5)
Karty graficzne Świnoujście
 
(5)
Karty graficzne Iłowa
 
(5)
Karty graficzne Koło
 
(5)
Karty graficzne Grodków
 
(5)
Karty graficzne Stargard
 
(5)
Karty graficzne Warka
 
(5)
Karty graficzne Nowy Targ
 
(5)
Karty graficzne Pudliszki
 
(5)
Karty graficzne Sobótka
 
(5)
Karty graficzne Ustroń
 
(5)
Karty graficzne Andrychów
 
(4)
Karty graficzne Radzyń Podlaski
 
(4)
Karty graficzne Pszów
 
(4)
Karty graficzne Wytowno
 
(4)
Karty graficzne Zakroczym
 
(4)
Karty graficzne Nowa Dęba
 
(4)
Karty graficzne Kończyce-Kolonia
 
(4)
Karty graficzne Wągrowiec
 
(4)
Karty graficzne Wodzisław Śląski
 
(4)
Karty graficzne Krapkowice
 
(4)
Karty graficzne Jarocin
 
(4)
Karty graficzne Dębica
 
(4)
Karty graficzne Sanniki
 
(4)
Karty graficzne Świdnik
 
(4)
Karty graficzne Szubin
 
(4)
Karty graficzne Dębe Wielkie
 
(4)
Karty graficzne Ropa
 
(4)
Karty graficzne Jodłówka Tuchowska
 
(4)
Karty graficzne Radzanowo
 
(4)