| Stan | Uszkodzony |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.5 kg |
| Materiał | mosiądz |
| Splot | Inny splot |
| Kamień | Bez kamienia |
| Liczba sztuk w zestawie | 1 |
| Cechy | bez zapięcia |
| Waga | 36.3 g |
| Długość całkowita | 7 cm |
| Kolor | złoty |
| Szerokość produktu | 6.8 cm |
| Motyw | Kwiatek |
| Płeć | kobieta |
| Marka | bez marki |
| Rodzaj | Orientalne, Inny |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 9c3c36c2-42b4-464b-87fe-816a88a71345
Podobne wyszukiwania
Bransoletki Warszawa
 
(2696)
Bransoletki Lublin
 
(501)
Bransoletki Gliwice
 
(314)
Bransoletki Sosnowiec
 
(254)
Bransoletki Będzin
 
(218)
Bransoletki Kielce
 
(197)
Bransoletki Hrubieszów
 
(162)
Bransoletki Opole
 
(145)
Bransoletki Szczecinek
 
(134)
Bransoletki Elbląg
 
(124)
Bransoletki Zgierz
 
(117)
Bransoletki Śrem
 
(97)
Bransoletki Tczew
 
(95)
Bransoletki Ełk
 
(91)
Bransoletki Puławy
 
(88)
Bransoletki Jelenia Góra
 
(84)
Bransoletki Piaseczno
 
(67)
Bransoletki Gołańcz
 
(64)
Bransoletki Bochnia
 
(59)
Bransoletki Chełmno
 
(58)
Bransoletki Nowe Brzesko
 
(53)
Bransoletki Milicz
 
(49)
Bransoletki Pasłęk
 
(48)
Bransoletki Jastrzębsko Stare
 
(42)
Bransoletki Morąg
 
(39)
Bransoletki Przemyśl
 
(38)
Bransoletki Żywiec
 
(38)
Bransoletki Ostrów Wielkopolski
 
(36)
Bransoletki Stargard
 
(35)
Bransoletki Mikołów
 
(34)
Bransoletki Poraj
 
(34)
Bransoletki Pisarzowice
 
(34)
Bransoletki Zamość
 
(33)
Bransoletki Witonia
 
(27)
Bransoletki Krzymów
 
(25)
Bransoletki Siemianowice Śląskie
 
(25)
Bransoletki Grodzisk Mazowiecki
 
(24)
Bransoletki Legionowo
 
(24)
Bransoletki Domatowo
 
(23)
Bransoletki Limanowa
 
(23)
Bransoletki Lubsko
 
(21)
Bransoletki Bolesławiec
 
(20)
Bransoletki Krotoszyn
 
(19)
Bransoletki Łuków
 
(17)
Bransoletki Kobyłka
 
(17)
Bransoletki Mysłowice
 
(17)
Bransoletki Skierniewice
 
(15)
Bransoletki Stary Sącz
 
(14)
Bransoletki Brzozów
 
(14)
Bransoletki Kamionka
 
(14)
Bransoletki Łochowo
 
(14)
Bransoletki Płońsk
 
(13)
Bransoletki Adamów-Wieś
 
(13)
Bransoletki Zagórz
 
(12)
Bransoletki Będziemyśl
 
(12)
Bransoletki Komorniki
 
(12)
Bransoletki Jarosław
 
(12)
Bransoletki Wałcz
 
(12)
Bransoletki Kurzyna Wielka
 
(11)
Bransoletki Szczepanów
 
(11)
Bransoletki Jelcz-Laskowice
 
(11)
Bransoletki Opatów
 
(11)
Bransoletki Ujrzanów
 
(10)
Bransoletki Ustroń
 
(10)
Bransoletki Hanulin
 
(10)
Bransoletki Wadowice
 
(9)
Bransoletki Płaza
 
(9)
Bransoletki Koluszki
 
(9)
Bransoletki Wola Rasztowska
 
(9)
Bransoletki Poniec
 
(9)
Bransoletki Szubin
 
(9)
Bransoletki Łoźnica
 
(9)
Bransoletki Łęczyca
 
(9)
Bransoletki Grodziec
 
(9)
Bransoletki Jedlińsk
 
(9)
Bransoletki Wąbrzeźno
 
(8)
Bransoletki Hecznarowice
 
(8)
Bransoletki Brwinów
 
(8)
Bransoletki Wągrowiec
 
(8)
Bransoletki Czarna Wieś
 
(8)
Bransoletki Myszków
 
(8)
Bransoletki Bukowno
 
(7)
Bransoletki Starachowice
 
(7)
Bransoletki Międzyborów
 
(7)
Bransoletki Myślenice
 
(7)
Bransoletki Paszczyna
 
(7)
Bransoletki Sokołów Małopolski
 
(7)
Bransoletki Lusowo
 
(7)
Bransoletki Ropczyce
 
(6)
Bransoletki Złoty Stok
 
(6)
Bransoletki Włodawa
 
(6)
Bransoletki Piasek
 
(6)
Bransoletki Polska Nowa Wieś
 
(6)
Bransoletki Kłodzko
 
(6)
Bransoletki Wyry
 
(6)
Bransoletki Nowy Targ
 
(6)