Działka, Koszalin, 1566 m² Powierzchnia: 1566 m² Cena za m²: 249.04 zł Droga dojazdowa: utwardzona Typ działki: handlowo-usługowa Ogłoszenie 390 000 zł Sprzedający: firma Koszalin
Mieszkanie, Koszalin, 49 m² Powierzchnia: 49.07 m² Cena za m²: 7132.67 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1955 Ogłoszenie 350 000 zł Sprzedający: firma Koszalin
Mieszkanie, Koszalin, 58 m² Powierzchnia: 57.5 m² Cena za m²: 6591.3 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1925 Ogłoszenie 379 000 zł Sprzedający: firma Koszalin
Dom, Koszalin, Śródmieście, 432 m² Cena za m²: 4465.28 zł Rok budowy: 1976 Powierzchnia działki: 450 m² Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 1 929 000 zł Sprzedający: firma Koszalin
Mieszkanie, Koszalin, 121 m² Powierzchnia: 121.42 m² Cena za m²: 7156.98 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1920 Ogłoszenie 869 000 zł Sprzedający: firma Koszalin
Mieszkanie, Koszalin, 44 m² Powierzchnia: 44.44 m² Cena za m²: 9156.17 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 406 900 zł Sprzedający: firma Koszalin
Mieszkanie, Koszalin, Śródmieście, 45 m² Powierzchnia: 45 m² Cena za m²: 9311.11 zł Rynek: pierwotny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 419 000 zł Sprzedający: firma Koszalin
Magazyny i hale, Koszalin, 2400 m² Powierzchnia: 2400 m² Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 37 713 zł Sprzedający: firma Koszalin
Mieszkanie, Koszalin, 83 m² Powierzchnia: 83.31 m² Cena za m²: 8162.29 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2012 Ogłoszenie 680 000 zł Sprzedający: firma Koszalin
Mieszkanie, Koszalin, 46 m² Powierzchnia: 45.52 m² Cena za m²: 7249.56 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1974 Ogłoszenie 330 000 zł Sprzedający: firma Koszalin
Mieszkanie, Koszalin, 48 m² Powierzchnia: 47.93 m² Cena za m²: 7281.45 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2009 Ogłoszenie 349 000 zł Sprzedający: firma Koszalin
Magazyny i hale, Koszalin, 582 m² Powierzchnia: 582 m² Cena za m²: 2319.59 zł Liczba pomieszczeń: 10 Rynek: wtórny Ogłoszenie 1 350 000 zł Sprzedający: firma Koszalin
Mieszkanie, Koszalin, 37 m² Powierzchnia: 37.18 m² Cena za m²: 6051.64 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 3 Ogłoszenie 225 000 zł Sprzedający: firma Koszalin
Mieszkanie, Koszalin, 51 m² Powierzchnia: 51.4 m² Cena za m²: 7684.82 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1970 Ogłoszenie 395 000 zł Sprzedający: firma Koszalin
Mieszkanie, Koszalin, 50 m² Powierzchnia: 49.91 m² Cena za m²: 6391.5 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1956 Ogłoszenie 319 000 zł Sprzedający: firma Koszalin
Mieszkanie, Koszalin, Sarzyno, 56 m² Powierzchnia: 55.59 m² Cena za m²: 8616.66 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2016 Ogłoszenie 479 000 zł Sprzedający: firma Koszalin
Mieszkanie, Koszalin, 82 m² Powierzchnia: 81.77 m² Cena za m²: 6713.95 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1985 Ogłoszenie 549 000 zł Sprzedający: firma Koszalin
Dom, Koszalin, 141 m² Cena za m²: 6595.74 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 168 m² Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 930 000 zł Sprzedający: firma Koszalin
Dom, Koszalin, 256 m² Cena za m²: 4644.53 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 800 m² Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 1 189 000 zł Sprzedający: firma Koszalin
Działka, Koszalin, 1000 m² Powierzchnia: 1000 m² Cena za m²: 179 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 179 000 zł Sprzedający: firma Koszalin
Działka, Koszalin, 8276 m² Powierzchnia: 8275.5 m² Cena za m²: 602.98 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 4 990 000 zł Sprzedający: firma Koszalin
Mieszkanie, Koszalin, Przylesie, 54 m² Powierzchnia: 53.5 m² Cena za m²: 8392.52 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 449 000 zł Sprzedający: firma Koszalin
Mieszkanie, Koszalin, 16 m² Powierzchnia: 16 m² Cena za m²: 9681.25 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1970 Ogłoszenie 154 900 zł Sprzedający: firma Koszalin
Dom, Koszalin, 190 m² Cena za m²: 4468.42 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1991 Powierzchnia działki: 213 m² Ogłoszenie 849 000 zł Sprzedający: firma Koszalin
Mieszkanie, Koszalin, 31 m² Powierzchnia: 31.37 m² Cena za m²: 8256.3 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2012 Ogłoszenie 259 000 zł Sprzedający: firma Koszalin
Mieszkanie, Koszalin, 41 m² Powierzchnia: 40.55 m² Cena za m²: 8606.66 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2000 Ogłoszenie 349 000 zł Sprzedający: firma Koszalin
Mieszkanie, Koszalin, 53 m² Powierzchnia: 53.32 m² Cena za m²: 6920.48 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1920 Ogłoszenie 369 000 zł Sprzedający: firma Koszalin
Mieszkanie, Koszalin, 37 m² Powierzchnia: 36.57 m² Cena za m²: 7629.2 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1970 Ogłoszenie 279 000 zł Sprzedający: firma Koszalin
Mieszkanie, Koszalin, 48 m² Powierzchnia: 48.34 m² Cena za m²: 8688.46 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2003 Ogłoszenie 420 000 zł Sprzedający: firma Koszalin
Mieszkanie, Koszalin, 59 m² Powierzchnia: 59.09 m² Cena za m²: 10137.08 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2021 Ogłoszenie 599 000 zł Sprzedający: firma Koszalin
Dom, Koszalin, 233 m² Cena za m²: 3794.21 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 221 m² Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 885 000 zł Sprzedający: firma Koszalin
Mieszkanie, Koszalin, 55 m² Powierzchnia: 55.01 m² Cena za m²: 6344.3 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1968 Ogłoszenie 349 000 zł Sprzedający: firma Koszalin
Działka, Koszalin, Jamno Łabusz, 3000 m² Powierzchnia: 3000 m² Cena za m²: 166.33 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 499 000 zł Sprzedający: firma Koszalin
Mieszkanie, Koszalin, 70 m² Powierzchnia: 69.7 m² Cena za m²: 7876.61 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1985 Ogłoszenie 549 000 zł Sprzedający: firma Koszalin
Mieszkanie, Koszalin, 121 m² Powierzchnia: 121.42 m² Cena za m²: 7161.09 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1920 Ogłoszenie 869 500 zł Sprzedający: firma Koszalin
Mieszkanie, Koszalin, 49 m² Powierzchnia: 48.7 m² Cena za m²: 8193.02 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2003 Ogłoszenie 399 000 zł Sprzedający: firma Koszalin
Mieszkanie, Koszalin, 121 m² Powierzchnia: 121.42 m² Cena za m²: 7161.09 zł Rynek: wtórny Informacje dodatkowe: umeblowane Ogłoszenie 869 500 zł Sprzedający: firma Koszalin
Mieszkanie, Koszalin, 57 m² Powierzchnia: 57.35 m² Cena za m²: 6573.67 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1970 Ogłoszenie 377 000 zł Sprzedający: firma Koszalin
Działka, Koszalin, Jamno Łabusz, 1702 m² Powierzchnia: 1702 m² Cena za m²: 87.54 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 149 000 zł Sprzedający: firma Koszalin
Działka, Koszalin, Jamno Łabusz, 1712 m² Powierzchnia: 1712 m² Cena za m²: 98.71 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 169 000 zł Sprzedający: firma Koszalin
Działka, Koszalin, Jamno Łabusz, 1704 m² Powierzchnia: 1704 m² Cena za m²: 87.44 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 149 000 zł Sprzedający: firma Koszalin
Działka, Koszalin, Jamno Łabusz, 1727 m² Powierzchnia: 1727 m² Cena za m²: 97.86 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 169 000 zł Sprzedający: firma Koszalin
Działka, Koszalin, Jamno Łabusz, 1589 m² Powierzchnia: 1589 m² Cena za m²: 93.77 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 149 000 zł Sprzedający: firma Koszalin
Działka, Koszalin, Jamno Łabusz, 1592 m² Powierzchnia: 1592 m² Cena za m²: 93.59 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 149 000 zł Sprzedający: firma Koszalin
Dom, Koszalin, 148 m² Cena za m²: 5511.86 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1984 Powierzchnia działki: 491 m² Ogłoszenie 813 000 zł Sprzedający: firma Koszalin
Magazyny i hale, Koszalin, 2400 m² Powierzchnia: 2400 m² Liczba pomieszczeń: 1 Liczba pięter budynku: 1 Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 40 992 zł Sprzedający: firma Koszalin
Mieszkanie, Koszalin, 36 m² Powierzchnia: 36 m² Cena za m²: 7222.22 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1998 Ogłoszenie 260 000 zł Sprzedający: firma Koszalin
Mieszkanie, Koszalin, 35 m² Powierzchnia: 35.36 m² Cena za m²: 7041.86 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Ogłoszenie 249 000 zł Sprzedający: firma Koszalin
Działka, Koszalin, Rokosowo, 2485 m² Powierzchnia: 2485 m² Cena za m²: 191.15 zł Typ działki: budowlana Kanalizacja: brak Ogłoszenie 475 000 zł Sprzedający: firma Koszalin
Działka, Koszalin, 1498 m² Powierzchnia: 1498 m² Cena za m²: 466.62 zł Typ działki: handlowo-usługowa Kanalizacja: brak Ogłoszenie 699 000 zł Sprzedający: firma Koszalin
Mieszkanie, Koszalin, 51 m² Powierzchnia: 51.2 m² Cena za m²: 6816.41 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1965 Ogłoszenie 349 000 zł Sprzedający: firma Koszalin
Mieszkanie, Koszalin, 56 m² Powierzchnia: 56.46 m² Cena za m²: 6535.6 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1911 Ogłoszenie 369 000 zł Sprzedający: firma Koszalin
Działka, Koszalin, 1232 m² Powierzchnia: 1232 m² Cena za m²: 89.2 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 109 900 zł Sprzedający: firma Koszalin
Mieszkanie, Koszalin, 74 m² Powierzchnia: 73.96 m² Cena za m²: 9057.6 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2014 Ogłoszenie 669 900 zł Sprzedający: firma Koszalin
Mieszkanie, Koszalin, 38 m² Powierzchnia: 38.3 m² Cena za m²: 8355.09 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1978 Ogłoszenie 320 000 zł Sprzedający: firma Koszalin
Dom, Koszalin, Bukowe, 126 m² Cena za m²: 7133.22 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1990 Powierzchnia działki: 170 m² Ogłoszenie 899 000 zł Sprzedający: firma Koszalin
Mieszkanie, Koszalin, 53 m² Powierzchnia: 53.35 m² Cena za m²: 4292.41 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1930 Ogłoszenie 229 000 zł Sprzedający: firma Koszalin
Mieszkanie, Koszalin, 37 m² Powierzchnia: 37.1 m² Cena za m²: 7466.31 zł Rynek: wtórny Informacje dodatkowe: umeblowane Ogłoszenie 277 000 zł Sprzedający: firma Koszalin
Dom, Koszalin, 105 m² Cena za m²: 8173.95 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2019 Powierzchnia działki: 99 m² Ogłoszenie 859 000 zł Sprzedający: firma Koszalin