Mieszkanie, Osielsko, Osielsko, Bydgoski, 81 m² Powierzchnia: 81.18 m² Cena za m²: 7945.31 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 645 000 zł Sprzedający: firma Osielsko
Dom, Osielsko, Osielsko, Bydgoski, 123 m² Cena za m²: 7648.49 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2024 Powierzchnia działki: 274 m² Ogłoszenie 940 000 zł Sprzedający: firma Osielsko
Dom, Osielsko, Osielsko, Bydgoski, 81 m² Cena za m²: 7945.31 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 26 m² Ogłoszenie 645 000 zł Sprzedający: firma Osielsko
Dom, Osielsko, Osielsko, Bydgoski, 309 m² Cena za m²: 5016.18 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 662 m² Liczba pokoi: 6 Ogłoszenie 1 550 000 zł Sprzedający: firma Osielsko
Mieszkanie, Osielsko, Osielsko, Bydgoski, 38 m² Powierzchnia: 38.14 m² Cena za m²: 9800 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2027 Ogłoszenie 373 772 zł Sprzedający: firma Osielsko
Mieszkanie, Osielsko, Osielsko, Bydgoski, 60 m² Powierzchnia: 59.99 m² Cena za m²: 9500 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2027 Ogłoszenie 569 905 zł Sprzedający: firma Osielsko
Mieszkanie, Osielsko, Osielsko, Bydgoski, 48 m² Powierzchnia: 48 m² Rok budowy: 2020 Informacje dodatkowe: winda Liczba pięter budynku: 3 Ogłoszenie 2 800 zł Sprzedający: firma Osielsko
Dom, Osielsko, Bydgoski, 196 m² Cena za m²: 8100.67 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2012 Powierzchnia działki: 1207 m² Ogłoszenie 1 590 000 zł Sprzedający: firma Osielsko
Dom, Osielsko, Osielsko, Bydgoski, 142 m² Cena za m²: 7394.37 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 963 m² Ogłoszenie 1 050 000 zł Sprzedający: firma Osielsko
Dom, Osielsko, Osielsko, Bydgoski, 225 m² Cena za m²: 5328.89 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1998 Powierzchnia działki: 630 m² Ogłoszenie 1 199 000 zł Sprzedający: firma Osielsko
Dom, Osielsko, Osielsko, Bydgoski, 157 m² Cena za m²: 4902.46 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 488 m² Ogłoszenie 769 000 zł Sprzedający: firma Osielsko
Mieszkanie, Osielsko, Osielsko, Bydgoski, 58 m² Powierzchnia: 58.19 m² Cena za m²: 12871.63 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 749 000 zł Sprzedający: firma Osielsko
Działka, Osielsko, Osielsko, Bydgoski, 931 m² Powierzchnia: 931 m² Cena za m²: 397.42 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Media: prąd Ogłoszenie 370 000 zł Sprzedający: firma Osielsko
Dom, Osielsko, Osielsko, Bydgoski, 179 m² Cena za m²: 8863.37 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2006 Powierzchnia działki: 628 m² Ogłoszenie 1 590 000 zł Sprzedający: firma Osielsko
Działka, Osielsko, Osielsko, Bydgoski, 1162 m² Powierzchnia: 1162 m² Cena za m²: 357.14 zł Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Typ działki: budowlana Ogłoszenie 415 000 zł Sprzedający: firma Osielsko
Mieszkanie, Osielsko, Osielsko, Bydgoski, 154 m² Powierzchnia: 153.5 m² Cena za m²: 11719.87 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2017 Ogłoszenie 1 799 000 zł Sprzedający: firma Osielsko
Dom, Osielsko, Osielsko, Bydgoski, 378 m² Cena za m²: 4206.35 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2007 Powierzchnia działki: 1952 m² Ogłoszenie 1 590 000 zł Sprzedający: firma Osielsko
Mieszkanie, Osielsko, Osielsko, Bydgoski, 57 m² Powierzchnia: 57.01 m² Cena za m²: 9700 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 552 997 zł Sprzedający: firma Osielsko
Dom, Osielsko, Osielsko, Bydgoski, 117 m² Cena za m²: 7555.56 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 265 m² Ogłoszenie 884 000 zł Sprzedający: firma Osielsko
Dom, Osielsko, Osielsko, Bydgoski, 117 m² Cena za m²: 7470.09 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 248 m² Ogłoszenie 874 000 zł Sprzedający: firma Osielsko
Dom, Osielsko, Osielsko, Bydgoski, 212 m² Cena za m²: 16255.18 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2023 Powierzchnia działki: 976 m² Ogłoszenie 3 450 000 zł Sprzedający: firma Osielsko
Mieszkanie, Osielsko, Osielsko, Bydgoski, 32 m² Powierzchnia: 32.36 m² Rok budowy: 1975 Informacje dodatkowe: umeblowane Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 1 650 zł Sprzedający: firma Osielsko
Mieszkanie, Osielsko, Osielsko, Bydgoski, 153 m² Powierzchnia: 153.46 m² Rok budowy: 2017 Liczba pięter budynku: 3 Ogrzewanie: miejskie Ogłoszenie 6 900 zł Sprzedający: firma Osielsko
Działka, Osielsko, Osielsko, Bydgoski, 6500 m² Powierzchnia: 6500 m² Cena za m²: 169.23 zł Droga dojazdowa: utwardzona Typ działki: inna Ogłoszenie 1 100 000 zł Sprzedający: firma Osielsko
Dom, Osielsko, Osielsko, Bydgoski, 186 m² Cena za m²: 13435.48 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 480 m² Liczba pokoi: 4 Ogłoszenie 2 499 000 zł Sprzedający: firma Osielsko
Działka, Osielsko, Osielsko, Bydgoski, 2529 m² Powierzchnia: 2529 m² Cena za m²: 351.52 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Media: prąd Ogłoszenie 889 000 zł Sprzedający: firma Osielsko
Dom, Osielsko, Osielsko, Bydgoski, 309 m² Rok budowy: 2003 Powierzchnia działki: 3100 m² Ogrzewanie: gazowe Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 8 500 zł Sprzedający: firma Osielsko
Mieszkanie, Osielsko, Osielsko, Bydgoski, 83 m² Powierzchnia: 82.67 m² Cena za m²: 12398.69 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 3 Ogłoszenie 1 025 000 zł Sprzedający: firma Osielsko
Dom, Osielsko, Osielsko, Bydgoski, 142 m² Cena za m²: 7028.17 zł Rynek: pierwotny Powierzchnia działki: 390 m² Liczba pokoi: 5 Ogłoszenie 998 000 zł Sprzedający: firma Osielsko
Magazyny i hale, Osielsko, Osielsko, Bydgoski, 1031 m² Powierzchnia: 1031 m² Powierzchnia działki: 1360 m² Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 19 680 zł Sprzedający: firma Osielsko
Mieszkanie, Osielsko, Osielsko, Bydgoski, 154 m² Powierzchnia: 153.5 m² Rok budowy: 2017 Informacje dodatkowe: umeblowane Liczba pięter budynku: 3 Ogłoszenie 6 900 zł Sprzedający: firma Osielsko
Dom, Osielsko, Osielsko, Bydgoski, 151 m² Cena za m²: 8594.47 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 457 m² Liczba pokoi: 5 Ogłoszenie 1 300 000 zł Sprzedający: firma Osielsko
Dom, Osielsko, Osielsko, Bydgoski, 117 m² Cena za m²: 7459.23 zł Rynek: pierwotny Powierzchnia działki: 215 m² Liczba pokoi: 4 Ogłoszenie 869 000 zł Sprzedający: firma Osielsko
Magazyny i hale, Osielsko, Osielsko, Bydgoski, 1850 m² Powierzchnia: 1850 m² Cena za m²: 3237.84 zł Rynek: wtórny Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 5 990 000 zł Sprzedający: firma Osielsko
Mieszkanie, Osielsko, Osielsko, Bydgoski, 83 m² Powierzchnia: 82.67 m² Cena za m²: 12701.1 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2022 Ogłoszenie 1 050 000 zł Sprzedający: firma Osielsko
Mieszkanie, Osielsko, Osielsko, Bydgoski, 153 m² Powierzchnia: 153.46 m² Cena za m²: 12500 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2017 Ogłoszenie 1 918 250 zł Sprzedający: firma Osielsko
Dom, Osielsko, Osielsko, Bydgoski, 125 m² Cena za m²: 7550.2 zł Rynek: pierwotny Powierzchnia działki: 330 m² Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 940 000 zł Sprzedający: firma Osielsko
Dom, Osielsko, Osielsko, Bydgoski, 181 m² Cena za m²: 7182.32 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2004 Powierzchnia działki: 1002 m² Ogłoszenie 1 300 000 zł Sprzedający: firma Osielsko
Mieszkanie, Osielsko, Osielsko, Bydgoski, 65 m² Powierzchnia: 65.15 m² Cena za m²: 11036.07 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2020 Ogłoszenie 719 000 zł Sprzedający: firma Osielsko
Mieszkanie, Osielsko, Osielsko, Bydgoski, 65 m² Powierzchnia: 64.58 m² Cena za m²: 8501.08 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 549 000 zł Sprzedający: firma Osielsko
Mieszkanie, Osielsko, Osielsko, Bydgoski, 106 m² Powierzchnia: 106 m² Cena za m²: 7349.06 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 779 000 zł Sprzedający: firma Osielsko
Mieszkanie, Osielsko, Osielsko, Bydgoski, 153 m² Powierzchnia: 153.46 m² Cena za m²: 11722.92 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2018 Ogłoszenie 1 799 000 zł Sprzedający: firma Osielsko
Mieszkanie, Osielsko, Osielsko, Bydgoski, 40 m² Powierzchnia: 39.65 m² Cena za m²: 9600 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2027 Ogłoszenie 380 640 zł Sprzedający: firma Osielsko
Mieszkanie, Osielsko, Osielsko, Bydgoski, 26 m² Powierzchnia: 26.35 m² Cena za m²: 10100 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2027 Ogłoszenie 266 135 zł Sprzedający: firma Osielsko
Mieszkanie, Osielsko, Osielsko, Bydgoski, 27 m² Powierzchnia: 27.37 m² Cena za m²: 10100 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2027 Ogłoszenie 276 437 zł Sprzedający: firma Osielsko
Mieszkanie, Osielsko, Osielsko, Bydgoski, 38 m² Powierzchnia: 37.89 m² Cena za m²: 9800 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2027 Ogłoszenie 371 322 zł Sprzedający: firma Osielsko
Mieszkanie, Osielsko, Osielsko, Bydgoski, 29 m² Powierzchnia: 28.66 m² Cena za m²: 10100 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2027 Ogłoszenie 289 466 zł Sprzedający: firma Osielsko
Mieszkanie, Osielsko, Osielsko, Bydgoski, 64 m² Powierzchnia: 64.33 m² Cena za m²: 9300 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2027 Ogłoszenie 598 269 zł Sprzedający: firma Osielsko
Mieszkanie, Osielsko, Osielsko, Bydgoski, 38 m² Powierzchnia: 38.38 m² Cena za m²: 9800 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2027 Ogłoszenie 376 124 zł Sprzedający: firma Osielsko
Mieszkanie, Osielsko, Osielsko, Bydgoski, 39 m² Powierzchnia: 38.97 m² Cena za m²: 9800 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2027 Ogłoszenie 381 906 zł Sprzedający: firma Osielsko
Mieszkanie, Osielsko, Osielsko, Bydgoski, 40 m² Powierzchnia: 39.65 m² Cena za m²: 9800 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2027 Ogłoszenie 388 570 zł Sprzedający: firma Osielsko
Mieszkanie, Osielsko, Osielsko, Bydgoski, 40 m² Powierzchnia: 39.67 m² Cena za m²: 9800 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2027 Ogłoszenie 388 766 zł Sprzedający: firma Osielsko
Mieszkanie, Osielsko, Osielsko, Bydgoski, 60 m² Powierzchnia: 59.99 m² Cena za m²: 9600 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2027 Ogłoszenie 575 904 zł Sprzedający: firma Osielsko
Mieszkanie, Osielsko, Osielsko, Bydgoski, 63 m² Powierzchnia: 63.46 m² Cena za m²: 9200 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2027 Ogłoszenie 583 832 zł Sprzedający: firma Osielsko
Mieszkanie, Osielsko, Osielsko, Bydgoski, 27 m² Powierzchnia: 26.71 m² Cena za m²: 9900 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2027 Ogłoszenie 264 429 zł Sprzedający: firma Osielsko
Mieszkanie, Osielsko, Osielsko, Bydgoski, 35 m² Powierzchnia: 35.45 m² Cena za m²: 9800 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2027 Ogłoszenie 347 410 zł Sprzedający: firma Osielsko
Mieszkanie, Osielsko, Osielsko, Bydgoski, 35 m² Powierzchnia: 34.94 m² Cena za m²: 9800 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2027 Ogłoszenie 342 412 zł Sprzedający: firma Osielsko
Mieszkanie, Osielsko, Osielsko, Bydgoski, 27 m² Powierzchnia: 27.37 m² Cena za m²: 10000 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2027 Ogłoszenie 273 700 zł Sprzedający: firma Osielsko
Mieszkanie, Osielsko, Osielsko, Bydgoski, 38 m² Powierzchnia: 37.89 m² Cena za m²: 9700 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2027 Ogłoszenie 367 533 zł Sprzedający: firma Osielsko