Działka, Wągrowiec, Wągrowiecki, 55900 m² Powierzchnia: 55900 m² Cena za m²: 8.94 zł Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Media: prąd Ogłoszenie 500 000 zł Sprzedający: firma Wągrowiec
Dom, Wągrowiec, Wągrowiecki, 198 m² Cena za m²: 4343.43 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1993 Powierzchnia działki: 336 m² Ogłoszenie 860 000 zł Sprzedający: firma Wągrowiec
Dom, Wągrowiec, Wągrowiecki, 230 m² Cena za m²: 6043.48 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2005 Powierzchnia działki: 683 m² Ogłoszenie 1 390 000 zł Sprzedający: firma Wągrowiec
Mieszkanie, Wągrowiec, Wągrowiecki, 65 m² Powierzchnia: 64.8 m² Cena za m²: 5555.56 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 360 000 zł Sprzedający: firma Wągrowiec
Dom, Wągrowiec, Wągrowiecki, 152 m² Cena za m²: 5197.37 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1978 Powierzchnia działki: 475 m² Ogłoszenie 790 000 zł Sprzedający: firma Wągrowiec
Dom, Wągrowiec, Wągrowiecki, 207 m² Cena za m²: 2845.41 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 646 m² Ogrodzenie: inne Ogłoszenie 589 000 zł Sprzedający: firma Wągrowiec
Mieszkanie, Wągrowiec, Wągrowiecki, 63 m² Powierzchnia: 63 m² Cena za m²: 5000 zł Rynek: wtórny Informacje dodatkowe: umeblowane Ogłoszenie 315 000 zł Sprzedający: firma Wągrowiec
Dom, Wągrowiec, Wągrowiecki, 172 m² Cena za m²: 3928.07 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 328 m² Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 675 000 zł Sprzedający: firma Wągrowiec
Mieszkanie, Wągrowiec, Wągrowiecki, 61 m² Powierzchnia: 60.52 m² Rok budowy: 2025 Liczba pięter budynku: 4 Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 2 500 zł Sprzedający: firma Wągrowiec
Działka, Wągrowiec, Wągrowiecki, 4845 m² Powierzchnia: 4845 m² Cena za m²: 400 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Media: prąd Ogłoszenie 1 938 000 zł Sprzedający: firma Wągrowiec
Komercyjne, Wągrowiec, Wągrowiecki, 11 m² Powierzchnia: 11.3 m² Liczba pomieszczeń: 1 Rynek: wtórny Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 750 zł Sprzedający: firma Wągrowiec
Mieszkanie, Wągrowiec, Wągrowiecki, 46 m² Powierzchnia: 45.88 m² Cena za m²: 7606.8 zł Rynek: wtórny Informacje dodatkowe: umeblowane Ogłoszenie 349 000 zł Sprzedający: firma Wągrowiec
Dom, Wągrowiec, Wągrowiecki, 171 m² Cena za m²: 4619.88 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2012 Powierzchnia działki: 270 m² Ogłoszenie 790 000 zł Sprzedający: firma Wągrowiec
Mieszkanie, Wągrowiec, Wągrowiecki, 59 m² Powierzchnia: 58.75 m² Cena za m²: 3710.64 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1920 Ogłoszenie 218 000 zł Sprzedający: firma Wągrowiec
Dom, Wągrowiec, Wągrowiecki, 107 m² Cena za m²: 8282.92 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2004 Powierzchnia działki: 1070 m² Ogłoszenie 890 000 zł Sprzedający: firma Wągrowiec
Dom, Wągrowiec, Wągrowiecki, 180 m² Cena za m²: 2772.22 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 287 m² Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 499 000 zł Sprzedający: firma Wągrowiec
Mieszkanie, Wągrowiec, Wągrowiecki, 25 m² Powierzchnia: 25.09 m² Cena za m²: 8684.73 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 217 900 zł Sprzedający: firma Wągrowiec
Mieszkanie, Wągrowiec, Wągrowiecki, 47 m² Powierzchnia: 47.3 m² Cena za m²: 5095.14 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1970 Ogłoszenie 241 000 zł Sprzedający: firma Wągrowiec
Mieszkanie, Wągrowiec, Wągrowiecki, 48 m² Powierzchnia: 48.17 m² Cena za m²: 5791.99 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1983 Ogłoszenie 279 000 zł Sprzedający: firma Wągrowiec
Mieszkanie, Wągrowiec, Wągrowiecki, 60 m² Powierzchnia: 59.54 m² Cena za m²: 3443.06 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 1 Ogłoszenie 205 000 zł Sprzedający: firma Wągrowiec
Mieszkanie, Wągrowiec, Wągrowiecki, 53 m² Powierzchnia: 52.5 m² Cena za m²: 7047.62 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2000 Ogłoszenie 370 000 zł Sprzedający: firma Wągrowiec
Dom, Wągrowiec, Wągrowiecki, 234 m² Cena za m²: 3247.86 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1993 Powierzchnia działki: 508 m² Ogłoszenie 760 000 zł Sprzedający: firma Wągrowiec
Mieszkanie, Wągrowiec, Wągrowiecki, 83 m² Powierzchnia: 82.6 m² Liczba pięter budynku: 1 Ogrzewanie: gazowe Liczba pokoi: 3 Ogłoszenie 1 800 zł Sprzedający: firma Wągrowiec
Dom, Wągrowiec, Wągrowiecki, 219 m² Cena za m²: 5011.85 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1993 Powierzchnia działki: 601 m² Ogłoszenie 1 100 000 zł Sprzedający: firma Wągrowiec
Mieszkanie, Wągrowiec, Wągrowiecki, 59 m² Powierzchnia: 58.7 m² Cena za m²: 4582.62 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1972 Ogłoszenie 269 000 zł Sprzedający: firma Wągrowiec
Dom, Wągrowiec, Wągrowiecki, 129 m² Cena za m²: 4395.52 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 526 m² Ogrodzenie: brak Ogłoszenie 565 000 zł Sprzedający: firma Wągrowiec
Mieszkanie, Wągrowiec, Wągrowiecki, 62 m² Powierzchnia: 61.8 m² Cena za m²: 6941.75 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1981 Ogłoszenie 429 000 zł Sprzedający: firma Wągrowiec
Mieszkanie, Wągrowiec, Wągrowiecki, 68 m² Powierzchnia: 68.17 m² Cena za m²: 5720.99 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 2 Ogłoszenie 390 000 zł Sprzedający: firma Wągrowiec
Działka, Wągrowiec, Wągrowiecki, 6166 m² Powierzchnia: 6166 m² Cena za m²: 55 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 339 130 zł Sprzedający: firma Wągrowiec
Działka, Wągrowiec, Wągrowiecki, 10449 m² Powierzchnia: 10449 m² Cena za m²: 62.21 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 650 000 zł Sprzedający: firma Wągrowiec
Działka, Wągrowiec, Wągrowiecki, 3878 m² Powierzchnia: 3878 m² Cena za m²: 200 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 775 600 zł Sprzedający: firma Wągrowiec
Działka, Wągrowiec, Wągrowiecki, 3913 m² Powierzchnia: 3913 m² Cena za m²: 400 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 1 565 200 zł Sprzedający: firma Wągrowiec
Mieszkanie, Wągrowiec, Wągrowiecki, 39 m² Powierzchnia: 39 m² Cena za m²: 7410 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 288 990 zł Sprzedający: firma Wągrowiec
Mieszkanie, Wągrowiec, Wągrowiecki, 42 m² Powierzchnia: 42 m² Cena za m²: 7315 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 307 230 zł Sprzedający: firma Wągrowiec
Mieszkanie, Wągrowiec, Wągrowiecki, 37 m² Powierzchnia: 36.66 m² Cena za m²: 7410.01 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 271 651 zł Sprzedający: firma Wągrowiec
Mieszkanie, Wągrowiec, Wągrowiecki, 46 m² Powierzchnia: 45.72 m² Cena za m²: 7315 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 334 442 zł Sprzedający: firma Wągrowiec
Dom, Wągrowiec, Wągrowiecki, 208 m² Cena za m²: 2783.65 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1991 Powierzchnia działki: 207 m² Ogłoszenie 579 000 zł Sprzedający: firma Wągrowiec
Działka, Wągrowiec, Wągrowiecki, 930 m² Powierzchnia: 930 m² Cena za m²: 375.27 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Media: prąd Ogłoszenie 349 000 zł Sprzedający: firma Wągrowiec
Mieszkanie, Wągrowiec, Wągrowiecki, 34 m² Powierzchnia: 33.64 m² Cena za m²: 7283 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Ogłoszenie 245 000 zł Sprzedający: firma Wągrowiec
Magazyny i hale, Wągrowiec, Wągrowiecki, 800 m² Powierzchnia: 800 m² Cena za m²: 1500 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2022 Ogłoszenie 1 200 000 zł Sprzedający: firma Wągrowiec
Mieszkanie, Wągrowiec, Wągrowiecki, 39 m² Powierzchnia: 38.99 m² Cena za m²: 7315 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 285 212 zł Sprzedający: firma Wągrowiec
Mieszkanie, Wągrowiec, Wągrowiecki, 39 m² Powierzchnia: 38.9 m² Cena za m²: 7220 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 280 858 zł Sprzedający: firma Wągrowiec
Mieszkanie, Wągrowiec, Wągrowiecki, 42 m² Powierzchnia: 42.34 m² Cena za m²: 7125 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 301 673 zł Sprzedający: firma Wągrowiec
Mieszkanie, Wągrowiec, Wągrowiecki, 58 m² Powierzchnia: 58.11 m² Cena za m²: 6875 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 399 506 zł Sprzedający: firma Wągrowiec