Mieszkanie, Chojnice, Chojnicki, 33 m² Powierzchnia: 33.24 m² Cena za m²: 8122.74 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2024 Ogłoszenie 270 000 zł Sprzedający: firma Chojnice
Działka, Chojnice, Chojnicki, 566 m² Powierzchnia: 566 m² Cena za m²: 225.27 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 127 500 zł Sprzedający: firma Chojnice
Mieszkanie, Chojnice, Chojnicki, 83 m² Powierzchnia: 82.51 m² Cena za m²: 7877.83 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1996 Ogłoszenie 650 000 zł Sprzedający: firma Chojnice
Mieszkanie, Chojnice, Chojnicki, 61 m² Powierzchnia: 60.7 m² Cena za m²: 6902.8 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Ogłoszenie 419 000 zł Sprzedający: firma Chojnice
Mieszkanie, Chojnice, Chojnicki, 65 m² Powierzchnia: 64.5 m² Cena za m²: 9534.88 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 615 000 zł Sprzedający: firma Chojnice
Mieszkanie, Chojnice, Chojnicki, 57 m² Powierzchnia: 56.64 m² Cena za m²: 7400 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2024 Ogłoszenie 419 136 zł Sprzedający: firma Chojnice
Mieszkanie, Chojnice, Chojnicki, 49 m² Powierzchnia: 49.1 m² Cena za m²: 7322.2 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 359 520 zł Sprzedający: firma Chojnice
Mieszkanie, Chojnice, Chojnicki, 52 m² Powierzchnia: 52 m² Cena za m²: 9596.15 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 499 000 zł Sprzedający: firma Chojnice
Lokal usługowy, Chojnice, Chojnicki, 42 m² Powierzchnia: 42 m² Cena za m²: 3547.62 zł Liczba pomieszczeń: 4 Rynek: wtórny Ogłoszenie 149 000 zł Sprzedający: firma Chojnice
Mieszkanie, Chojnice, Chojnicki, 90 m² Powierzchnia: 90 m² Rok budowy: 1970 Liczba pięter budynku: 1 Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 2 000 zł Sprzedający: firma Chojnice
Mieszkanie, Chojnice, Chojnicki, 48 m² Powierzchnia: 47.9 m² Cena za m²: 7098.12 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Ogłoszenie 340 000 zł Sprzedający: firma Chojnice
Mieszkanie, Chojnice, Chojnicki, 48 m² Powierzchnia: 47.5 m² Cena za m²: 7557.89 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Ogłoszenie 359 000 zł Sprzedający: firma Chojnice
Działka, Chojnice, Chojnicki, 19200 m² Powierzchnia: 19200 m² Cena za m²: 208.28 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 3 999 000 zł Sprzedający: firma Chojnice
Mieszkanie, Chojnice, Chojnicki, 134 m² Powierzchnia: 134 m² Cena za m²: 5962.69 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2011 Ogłoszenie 799 000 zł Sprzedający: firma Chojnice
Dom, Chojnice, Chojnicki, 120 m² Cena za m²: 4575 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1970 Powierzchnia działki: 626 m² Ogłoszenie 549 000 zł Sprzedający: firma Chojnice
Biuro, Chojnice, Chojnicki, 33 m² Powierzchnia: 33 m² Liczba pomieszczeń: 1 Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 2 Ogłoszenie 1 400 zł Sprzedający: firma Chojnice
Mieszkanie, Chojnice, Chojnicki, 85 m² Powierzchnia: 84.66 m² Cena za m²: 4594.85 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1996 Ogłoszenie 389 000 zł Sprzedający: firma Chojnice
Mieszkanie, Chojnice, Chojnicki, 73 m² Powierzchnia: 73.11 m² Cena za m²: 6674.87 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 488 000 zł Sprzedający: firma Chojnice
Mieszkanie, Chojnice, Chojnicki, 87 m² Powierzchnia: 86.91 m² Cena za m²: 3440.34 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1996 Ogłoszenie 299 000 zł Sprzedający: firma Chojnice
Działka, Chojnice, Chojnicki, 500 m² Powierzchnia: 500 m² Cena za m²: 300 zł Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 150 000 zł Sprzedający: firma Chojnice
Dom, Chojnice, Chojnicki, 151 m² Cena za m²: 4312.01 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1978 Powierzchnia działki: 454 m² Ogłoszenie 649 000 zł Sprzedający: firma Chojnice
Działka, Chojnice, Chojnicki, 8000 m² Powierzchnia: 8000 m² Cena za m²: 0.25 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 2 000 zł Sprzedający: firma Chojnice
Mieszkanie, Chojnice, Chojnicki, 61 m² Powierzchnia: 60.9 m² Cena za m²: 7684.73 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 468 000 zł Sprzedający: firma Chojnice
Mieszkanie, Chojnice, Chojnicki, 51 m² Powierzchnia: 50.75 m² Cena za m²: 7100 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 360 325 zł Sprzedający: firma Chojnice
Dom, Chojnice, Chojnicki, 116 m² Cena za m²: 7297.39 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2020 Powierzchnia działki: 625 m² Ogłoszenie 850 000 zł Sprzedający: firma Chojnice
Mieszkanie, Chojnice, Chojnicki, 25 m² Powierzchnia: 25.28 m² Cena za m²: 10923.66 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 276 150 zł Sprzedający: firma Chojnice
Mieszkanie, Chojnice, Chojnicki, 26 m² Powierzchnia: 25.61 m² Cena za m²: 10782.9 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 276 150 zł Sprzedający: firma Chojnice
Mieszkanie, Chojnice, Chojnicki, 58 m² Powierzchnia: 57.98 m² Cena za m²: 6800 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 394 264 zł Sprzedający: firma Chojnice
Dom, Chojnice, Chojnicki, 139 m² Cena za m²: 9369.37 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2019 Powierzchnia działki: 1011 m² Ogłoszenie 1 300 000 zł Sprzedający: firma Chojnice
Mieszkanie, Chojnice, Chojnicki, 62 m² Powierzchnia: 62.05 m² Cena za m²: 7542.3 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 468 000 zł Sprzedający: firma Chojnice
Mieszkanie, Chojnice, Chojnicki, 64 m² Powierzchnia: 64.1 m² Cena za m²: 8892.36 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2022 Ogłoszenie 570 000 zł Sprzedający: firma Chojnice
Dom, Chojnice, Chojnicki, 162 m² Cena za m²: 8646.48 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1998 Powierzchnia działki: 48 m² Ogłoszenie 1 399 000 zł Sprzedający: firma Chojnice
Działka, Chojnice, Chojnicki, 1244 m² Powierzchnia: 1244 m² Cena za m²: 481.51 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 599 000 zł Sprzedający: firma Chojnice
Mieszkanie, Chojnice, Chojnicki, 82 m² Powierzchnia: 82.4 m² Cena za m²: 5449.03 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1950 Ogłoszenie 449 000 zł Sprzedający: firma Chojnice
Dom, Chojnice, Chojnicki, 272 m² Cena za m²: 8455.88 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2004 Powierzchnia działki: 1653 m² Ogłoszenie 2 300 000 zł Sprzedający: firma Chojnice
Dom, Chojnice, Chojnicki, 292 m² Cena za m²: 3421.23 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1989 Powierzchnia działki: 507 m² Ogłoszenie 999 000 zł Sprzedający: firma Chojnice
Mieszkanie, Chojnice, Chojnicki, 91 m² Powierzchnia: 90.73 m² Cena za m²: 5069.99 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 460 000 zł Sprzedający: firma Chojnice
Dom, Chojnice, Chojnicki, 349 m² Cena za m²: 3408.67 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2020 Powierzchnia działki: 14657 m² Ogłoszenie 1 190 000 zł Sprzedający: firma Chojnice
Mieszkanie, Chojnice, Chojnicki, 51 m² Powierzchnia: 50.66 m² Cena za m²: 6099.49 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1992 Ogłoszenie 309 000 zł Sprzedający: firma Chojnice
Mieszkanie, Chojnice, Chojnicki, 80 m² Powierzchnia: 80 m² Cena za m²: 10987.5 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2024 Ogłoszenie 879 000 zł Sprzedający: firma Chojnice
Mieszkanie, Chojnice, Chojnicki, 84 m² Powierzchnia: 83.61 m² Cena za m²: 3887.09 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1920 Ogłoszenie 325 000 zł Sprzedający: firma Chojnice
Dom, Chojnice, Chojnicki, 500 m² Cena za m²: 8000 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2009 Powierzchnia działki: 5783 m² Ogłoszenie 4 000 000 zł Sprzedający: firma Chojnice
Mieszkanie, Chojnice, Chojnicki, 70 m² Powierzchnia: 69.8 m² Cena za m²: 4656.16 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1935 Ogłoszenie 325 000 zł Sprzedający: firma Chojnice
Dom, Chojnice, Chojnicki, 270 m² Cena za m²: 3329.63 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1990 Powierzchnia działki: 396 m² Ogłoszenie 899 000 zł Sprzedający: firma Chojnice
Dom, Chojnice, Chojnicki, 220 m² Cena za m²: 3409.09 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2005 Powierzchnia działki: 120 m² Ogłoszenie 750 000 zł Sprzedający: firma Chojnice
Mieszkanie, Chojnice, Chojnicki, 87 m² Powierzchnia: 87.2 m² Rok budowy: 1920 Informacje dodatkowe: domofon lub wideofon Liczba pięter budynku: 2 Ogłoszenie 1 600 zł Sprzedający: firma Chojnice
Dom, Chojnice, Chojnicki, 142 m² Cena za m²: 11161.03 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2010 Powierzchnia działki: 732 m² Ogłoszenie 1 590 000 zł Sprzedający: firma Chojnice
Dom, Chojnice, Chojnicki, 70 m² Cena za m²: 4271.43 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2013 Powierzchnia działki: 500 m² Ogłoszenie 299 000 zł Sprzedający: firma Chojnice
Dom, Chojnice, Chojnicki, 400 m² Cena za m²: 3400 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2000 Powierzchnia działki: 1206 m² Ogłoszenie 1 360 000 zł Sprzedający: firma Chojnice
Działka, Chojnice, Chojnicki, 847 m² Powierzchnia: 847 m² Cena za m²: 199.53 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 169 000 zł Sprzedający: firma Chojnice
Dom, Chojnice, Chojnicki, 350 m² Cena za m²: 4571.43 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2005 Powierzchnia działki: 447 m² Ogłoszenie 1 600 000 zł Sprzedający: firma Chojnice
Biuro, Chojnice, Chojnicki, 40 m² Powierzchnia: 40 m² Liczba pomieszczeń: 2 Rynek: wtórny Informacje dodatkowe: winda Ogłoszenie 1 600 zł Sprzedający: firma Chojnice
Mieszkanie, Chojnice, Chojnicki, 46 m² Powierzchnia: 45.9 m² Cena za m²: 8474.95 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1966 Ogłoszenie 389 000 zł Sprzedający: firma Chojnice
Mieszkanie, Chojnice, Chojnicki, 44 m² Powierzchnia: 44.2 m² Cena za m²: 6787.33 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 2 Ogłoszenie 300 000 zł Sprzedający: firma Chojnice
Dom, Chojnice, Chojnicki, 116 m² Cena za m²: 5666.21 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2020 Powierzchnia działki: 625 m² Ogłoszenie 660 000 zł Sprzedający: firma Chojnice
Mieszkanie, Chojnice, Chojnicki, 32 m² Powierzchnia: 31.91 m² Cena za m²: 5264.81 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 2 Ogłoszenie 168 000 zł Sprzedający: firma Chojnice
Mieszkanie, Chojnice, Chojnicki, 69 m² Powierzchnia: 68.5 m² Cena za m²: 3927.01 zł Rynek: wtórny Informacje dodatkowe: umeblowane Ogłoszenie 269 000 zł Sprzedający: firma Chojnice
Działka, Chojnice, Chojnicki, 330 m² Powierzchnia: 330 m² Cena za m²: 512.12 zł Ogrodzenie: inne Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 169 000 zł Sprzedający: firma Chojnice
Dom, Chojnice, Chojnicki, 122 m² Cena za m²: 11467.21 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2015 Powierzchnia działki: 787 m² Ogłoszenie 1 399 000 zł Sprzedający: firma Chojnice