Dom, Słupno, Słupno, Płocki, 600 m² Cena za m²: 1583.33 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Powierzchnia działki: 722 m² Ogłoszenie 950 000 zł Sprzedający: firma Słupno
Dom, Słupno, Słupno, Płocki, 262 m² Cena za m²: 4541.98 zł Rok budowy: 2005 Powierzchnia działki: 3254 m² Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 1 190 000 zł Sprzedający: firma Słupno
Działka, Słupno, Słupno, Płocki, 5306 m² Powierzchnia: 5306 m² Cena za m²: 226.16 zł Typ działki: budowlana Ogłoszenie 1 200 000 zł Sprzedający: firma Słupno
Działka, Słupno, Słupno, Płocki, 1594 m² Powierzchnia: 1594 m² Cena za m²: 149.94 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ działki: budowlana Ogłoszenie 239 000 zł Sprzedający: firma Słupno
Dom, Słupno, Radzymin, Wołomiński, 225 m² Cena za m²: 9555.56 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 486 m² Ogłoszenie 2 150 000 zł Sprzedający: firma Słupno
Magazyny i hale, Słupno, Radzymin, Wołomiński, 326 m² Powierzchnia: 326 m² Rok budowy: 2024 Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 12 388 zł Sprzedający: firma Słupno
Dom, Słupno, Słupno, Płocki, 189 m² Cena za m²: 7943.83 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2003 Powierzchnia działki: 1074 m² Ogłoszenie 1 499 000 zł Sprzedający: firma Słupno
Dom, Słupno, Radzymin, Wołomiński, 244 m² Cena za m²: 4918.03 zł Rok budowy: 2009 Powierzchnia działki: 500 m² Ogrzewanie: węglowe Ogłoszenie 1 200 000 zł Sprzedający: firma Słupno
Działka, Słupno, Radzymin, Wołomiński, 10244 m² Powierzchnia: 10244 m² Cena za m²: 512 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Media: prąd Ogłoszenie 5 244 928 zł Sprzedający: firma Słupno
Dom, Słupno, Radzymin, Wołomiński, 237 m² Cena za m²: 4641.35 zł Rok budowy: 2009 Powierzchnia działki: 500 m² Ogrzewanie: węglowe Ogłoszenie 1 100 000 zł Sprzedający: firma Słupno
Działka, Słupno, Radzymin, Wołomiński, 10244 m² Powierzchnia: 10244 m² Cena za m²: 517.86 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ działki: budowlana Ogłoszenie 5 305 000 zł Sprzedający: firma Słupno
Dom, Słupno, Radzymin, Wołomiński, 108 m² Cena za m²: 10563.38 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2019 Powierzchnia działki: 150 m² Ogłoszenie 1 140 000 zł Sprzedający: firma Słupno
Dom, Słupno, Radzymin, Wołomiński, 166 m² Cena za m²: 6927.71 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 485 m² Ogłoszenie 1 150 000 zł Sprzedający: firma Słupno
Działka, Słupno, Słupno, Płocki, 1200 m² Powierzchnia: 1200 m² Cena za m²: 99.92 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 119 900 zł Sprzedający: firma Słupno
Działka, Słupno, Radzymin, Wołomiński, 839 m² Powierzchnia: 839 m² Cena za m²: 536.35 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 450 000 zł Sprzedający: firma Słupno
Dom, Słupno, Radzymin, Wołomiński, 122 m² Cena za m²: 8606.56 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 320 m² Ogłoszenie 1 050 000 zł Sprzedający: firma Słupno
Dom, Słupno, Słupno, Płocki, 109 m² Cena za m²: 7183.49 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2014 Powierzchnia działki: 400 m² Ogłoszenie 783 000 zł Sprzedający: firma Słupno
Dom, Słupno, Radzymin, Wołomiński, 265 m² Cena za m²: 6373.58 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2005 Powierzchnia działki: 1000 m² Ogłoszenie 1 689 000 zł Sprzedający: firma Słupno
Działka, Słupno, Radzymin, Wołomiński, 1599 m² Powierzchnia: 1599 m² Cena za m²: 374.61 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 599 000 zł Sprzedający: firma Słupno
Dom, Słupno, Radzymin, Wołomiński, 117 m² Cena za m²: 10238.91 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2008 Powierzchnia działki: 316 m² Ogłoszenie 1 200 000 zł Sprzedający: firma Słupno
Dom, Słupno, Radzymin, Wołomiński, 75 m² Cena za m²: 9315.94 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 288 m² Ogłoszenie 700 000 zł Sprzedający: firma Słupno
Działka, Słupno, Radzymin, Wołomiński, 770 m² Powierzchnia: 770 m² Cena za m²: 648.05 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Media: prąd Ogłoszenie 499 000 zł Sprzedający: firma Słupno
Mieszkanie, Słupno, Radzymin, Wołomiński, 127 m² Powierzchnia: 127 m² Cena za m²: 7480.31 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2012 Ogłoszenie 950 000 zł Sprzedający: firma Słupno
Działka, Słupno, Radzymin, Wołomiński, 10253 m² Powierzchnia: 10253 m² Cena za m²: 507.17 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 5 200 000 zł Sprzedający: firma Słupno