Działka, Falenty Nowe, Raszyn, Pruszkowski, 1030 m² Powierzchnia: 1030 m² Cena za m²: 800 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 824 000 zł Sprzedający: firma Falenty Nowe
Działka, Falenty Nowe, Raszyn, Pruszkowski, 950 m² Powierzchnia: 950 m² Cena za m²: 678.95 zł Ogrodzenie: brak Typ działki: budowlana Ogłoszenie 645 000 zł Sprzedający: firma Falenty Nowe
Dom, Falenty Nowe, Raszyn, Pruszkowski, 120 m² Cena za m²: 9708.33 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 118 m² Ogłoszenie 1 165 000 zł Sprzedający: firma Falenty Nowe
Dom, Falenty Nowe, Raszyn, Pruszkowski, 118 m² Cena za m²: 9237.29 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 140 m² Ogłoszenie 1 090 000 zł Sprzedający: firma Falenty Nowe
Działka, Falenty Nowe, Raszyn, Pruszkowski, 966 m² Powierzchnia: 966 m² Cena za m²: 682.82 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 659 600 zł Sprzedający: firma Falenty Nowe
Działka, Falenty Nowe, Raszyn, Pruszkowski, 999 m² Powierzchnia: 999 m² Cena za m²: 710.71 zł Typ działki: budowlana Ogłoszenie 710 000 zł Sprzedający: firma Falenty Nowe
Magazyny i hale, Falenty Nowe, Raszyn, Pruszkowski, 300 m² Powierzchnia: 300 m² Liczba pomieszczeń: 1 Rok budowy: 1999 Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 9 000 zł Sprzedający: firma Falenty Nowe
Działka, Falenty Nowe, Raszyn, Pruszkowski, 4700 m² Powierzchnia: 4700 m² Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ działki: inna Szerokość: 30 m Ogłoszenie 8 000 zł Sprzedający: firma Falenty Nowe
Działka, Falenty Nowe, Raszyn, Pruszkowski, 2000 m² Powierzchnia: 2000 m² Cena za m²: 625 zł Ogrodzenie: brak Typ działki: budowlana Ogłoszenie 1 250 000 zł Sprzedający: firma Falenty Nowe
Działka, Falenty Nowe, Raszyn, Pruszkowski, 13600 m² Powierzchnia: 13600 m² Cena za m²: 500 zł Typ działki: inna Szerokość: 20 m Ogłoszenie 6 800 000 zł Sprzedający: firma Falenty Nowe
Działka, Falenty Nowe, Raszyn, Pruszkowski, 1000 m² Powierzchnia: 1000 m² Cena za m²: 639 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 639 000 zł Sprzedający: firma Falenty Nowe
Magazyny i hale, Falenty Nowe, Raszyn, Pruszkowski, 1100 m² Powierzchnia: 1100 m² Rok budowy: 2024 Powierzchnia działki: 3200 m² Ogrodzenie: siatka Ogłoszenie 55 000 zł Sprzedający: firma Falenty Nowe
Dom, Falenty Nowe, Raszyn, Pruszkowski, 137 m² Powierzchnia działki: 835 m² Ogrodzenie: metalowe/kute Droga dojazdowa: utwardzona Liczba pokoi: 4 Ogłoszenie 15 000 zł Sprzedający: firma Falenty Nowe
Działka, Falenty Nowe, Raszyn, Pruszkowski, 1120 m² Powierzchnia: 1120 m² Cena za m²: 659.82 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 739 000 zł Sprzedający: firma Falenty Nowe
Działka, Falenty Nowe, Raszyn, Pruszkowski, 1030 m² Powierzchnia: 1030 m² Cena za m²: 800 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 824 000 zł Sprzedający: firma Falenty Nowe
Działka, Falenty Nowe, Raszyn, Pruszkowski, 3363 m² Powierzchnia: 3363 m² Cena za m²: 800 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 2 690 400 zł Sprzedający: firma Falenty Nowe
Dom, Falenty Nowe, Raszyn, Pruszkowski, 152 m² Cena za m²: 7500 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 386 m² Ogłoszenie 1 140 000 zł Sprzedający: firma Falenty Nowe
Dom, Falenty Nowe, Raszyn, Pruszkowski, 149 m² Cena za m²: 8718.12 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 250 m² Ogłoszenie 1 299 000 zł Sprzedający: firma Falenty Nowe
Dom, Falenty Nowe, Raszyn, Pruszkowski, 170 m² Cena za m²: 8817.65 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 470 m² Ogłoszenie 1 499 000 zł Sprzedający: firma Falenty Nowe
Działka, Falenty Nowe, Raszyn, Pruszkowski, 970 m² Powierzchnia: 970 m² Cena za m²: 560 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 543 200 zł Sprzedający: firma Falenty Nowe
Mieszkanie, Falenty Nowe, Raszyn, Pruszkowski, 60 m² Powierzchnia: 59.96 m² Cena za m²: 10823.88 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 649 000 zł Sprzedający: firma Falenty Nowe
Działka, Falenty Nowe, Raszyn, Pruszkowski, 1150 m² Powierzchnia: 1150 m² Cena za m²: 560 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 644 000 zł Sprzedający: firma Falenty Nowe
Działka, Falenty Nowe, Raszyn, Pruszkowski, 2000 m² Powierzchnia: 2000 m² Cena za m²: 600 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 1 200 000 zł Sprzedający: firma Falenty Nowe
Działka, Falenty Nowe, Raszyn, Pruszkowski, 1000 m² Powierzchnia: 1000 m² Cena za m²: 639 zł Ogrodzenie: brak Typ działki: budowlana Ogłoszenie 639 000 zł Sprzedający: firma Falenty Nowe
Działka, Falenty Nowe, Raszyn, Pruszkowski, 950 m² Powierzchnia: 950 m² Cena za m²: 578.95 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 550 000 zł Sprzedający: firma Falenty Nowe
Działka, Falenty Nowe, Raszyn, Pruszkowski, 3384 m² Powierzchnia: 3384 m² Cena za m²: 262.71 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 889 000 zł Sprzedający: firma Falenty Nowe
Dom, Falenty Nowe, Raszyn, Pruszkowski, 96 m² Cena za m²: 9727.08 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2023 Powierzchnia działki: 74 m² Ogłoszenie 935 843 zł Sprzedający: firma Falenty Nowe