Dom, Lesznowola, Lesznowola, Piaseczyński, 231 m² Cena za m²: 8181.82 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2009 Powierzchnia działki: 1642 m² Ogłoszenie 1 890 000 zł Sprzedający: firma Lesznowola
Dom, Lesznowola, Lesznowola, Piaseczyński, 170 m² Cena za m²: 8444.84 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 452 m² Ogłoszenie 1 439 000 zł Sprzedający: firma Lesznowola
Mieszkanie, Lesznowola, Lesznowola, Piaseczyński, 46 m² Powierzchnia: 45.56 m² Cena za m²: 10733.1 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 489 000 zł Sprzedający: firma Lesznowola
Mieszkanie, Lesznowola, Lesznowola, Piaseczyński, 86 m² Powierzchnia: 85.6 m² Cena za m²: 8820.09 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 755 000 zł Sprzedający: firma Lesznowola
Dom, Lesznowola, Lesznowola, Piaseczyński, 88 m² Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 50 m² Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 7 400 zł Sprzedający: firma Lesznowola
Dom, Lesznowola, Lesznowola, Piaseczyński, 136 m² Cena za m²: 8823.53 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 300 m² Ogłoszenie 1 200 000 zł Sprzedający: firma Lesznowola
Dom, Lesznowola, Lesznowola, Piaseczyński, 189 m² Cena za m²: 7830.69 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 120 m² Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 1 480 000 zł Sprzedający: firma Lesznowola
Dom, Lesznowola, Lesznowola, Piaseczyński, 124 m² Cena za m²: 8790.32 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 195 m² Ogłoszenie 1 090 000 zł Sprzedający: firma Lesznowola
Mieszkanie, Lesznowola, Lesznowola, Piaseczyński, 46 m² Powierzchnia: 46 m² Cena za m²: 15195.65 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2018 Ogłoszenie 699 000 zł Sprzedający: firma Lesznowola
Mieszkanie, Lesznowola, Lesznowola, Piaseczyński, 93 m² Powierzchnia: 92.5 m² Cena za m²: 18270.27 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2024 Ogłoszenie 1 690 000 zł Sprzedający: firma Lesznowola
Dom, Lesznowola, Lesznowola, Piaseczyński, 115 m² Cena za m²: 10434.78 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 900 m² Ogłoszenie 1 200 000 zł Sprzedający: firma Lesznowola
Dom, Lesznowola, Lesznowola, Piaseczyński, 196 m² Cena za m²: 9642.86 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2019 Powierzchnia działki: 265 m² Ogłoszenie 1 890 000 zł Sprzedający: firma Lesznowola
Dom, Lesznowola, Lesznowola, Piaseczyński, 88 m² Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 50 m² Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 7 000 zł Sprzedający: firma Lesznowola
Magazyny i hale, Lesznowola, Piaseczyński, 570 m² Powierzchnia: 570 m² Typ komercyjny: hala Ogłoszenie 20 000 zł Sprzedający: firma Lesznowola
Działka, Lesznowola, Lesznowola, Piaseczyński, 14962 m² Powierzchnia: 14962 m² Cena za m²: 600.86 zł Ogrodzenie: brak Typ działki: budowlana Ogłoszenie 8 990 000 zł Sprzedający: firma Lesznowola
Dom, Lesznowola, Grójec, Grójecki, 140 m² Cena za m²: 11785.71 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2023 Powierzchnia działki: 900 m² Ogłoszenie 1 650 000 zł Sprzedający: firma Lesznowola
Działka, Lesznowola, Lesznowola, Piaseczyński, 18361 m² Powierzchnia: 18361 m² Cena za m²: 408.47 zł Typ działki: budowlana Ogłoszenie 7 500 000 zł Sprzedający: firma Lesznowola
Dom, Lesznowola, Lesznowola, Piaseczyński, 85 m² Cena za m²: 8764.71 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 220 m² Ogłoszenie 745 000 zł Sprzedający: firma Lesznowola
Magazyny i hale, Lesznowola, Lesznowola, Piaseczyński, 317 m² Powierzchnia: 317 m² Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 10 900 zł Sprzedający: firma Lesznowola
Dom, Lesznowola, Lesznowola, Piaseczyński, 138 m² Cena za m²: 10144.93 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2023 Powierzchnia działki: 460 m² Ogłoszenie 1 400 000 zł Sprzedający: firma Lesznowola
Działka, Lesznowola, Lesznowola, Piaseczyński, 900 m² Powierzchnia: 900 m² Cena za m²: 777.78 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 700 000 zł Sprzedający: firma Lesznowola
Mieszkanie, Lesznowola, Lesznowola, Piaseczyński, 100 m² Powierzchnia: 100 m² Cena za m²: 15500 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2015 Ogłoszenie 1 550 000 zł Sprzedający: firma Lesznowola
Mieszkanie, Lesznowola, Lesznowola, Piaseczyński, 64 m² Powierzchnia: 64.37 m² Cena za m²: 11185.33 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2019 Ogłoszenie 720 000 zł Sprzedający: firma Lesznowola
Mieszkanie, Lesznowola, Lesznowola, Piaseczyński, 63 m² Powierzchnia: 62.78 m² Cena za m²: 12137.62 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2024 Ogłoszenie 762 000 zł Sprzedający: firma Lesznowola
Działka, Lesznowola, Lesznowola, Piaseczyński, 10436 m² Powierzchnia: 10436 m² Cena za m²: 431.2 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Media: prąd Ogłoszenie 4 500 000 zł Sprzedający: firma Lesznowola
Działka, Lesznowola, Lesznowola, Piaseczyński, 9968 m² Powierzchnia: 9968 m² Cena za m²: 321.03 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 3 199 999 zł Sprzedający: firma Lesznowola
Działka, Lesznowola, Lesznowola, Piaseczyński, 7280 m² Powierzchnia: 7280 m² Cena za m²: 400 zł Ogrodzenie: brak Media: prąd Ogłoszenie 2 912 000 zł Sprzedający: firma Lesznowola
Działka, Lesznowola, Lesznowola, Piaseczyński, 1000 m² Powierzchnia: 1000 m² Cena za m²: 770 zł Typ działki: rolna Szerokość: 24 m Ogłoszenie 770 000 zł Sprzedający: firma Lesznowola
Działka, Lesznowola, Lesznowola, Piaseczyński, 1000 m² Powierzchnia: 1000 m² Cena za m²: 799 zł Typ działki: budowlana Ogłoszenie 799 000 zł Sprzedający: firma Lesznowola
Działka, Lesznowola, Lesznowola, Piaseczyński, 10780 m² Powierzchnia: 10780 m² Cena za m²: 400 zł Ogrodzenie: brak Media: prąd Ogłoszenie 4 312 000 zł Sprzedający: firma Lesznowola
Działka, Lesznowola, Lesznowola, Piaseczyński, 1301 m² Powierzchnia: 1301 m² Cena za m²: 767.87 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 999 000 zł Sprzedający: firma Lesznowola
Działka, Lesznowola, Lesznowola, Piaseczyński, 1000 m² Powierzchnia: 1000 m² Cena za m²: 800 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 800 000 zł Sprzedający: firma Lesznowola
Dom, Lesznowola, Lesznowola, Piaseczyński, 196 m² Cena za m²: 10816.33 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2017 Powierzchnia działki: 1160 m² Ogłoszenie 2 120 000 zł Sprzedający: firma Lesznowola
Dom, Lesznowola, Lesznowola, Piaseczyński, 280 m² Powierzchnia działki: 500 m² Liczba pokoi: 7 Powierzchnia mieszkalna: 280 m² Powierzchnia użytkowa: 280 m² Ogłoszenie 10 000 zł Sprzedający: firma Lesznowola
Magazyny i hale, Lesznowola, Piaseczyński, 840 m² Powierzchnia: 840 m² Typ komercyjny: hala Ogłoszenie 42 000 zł Sprzedający: firma Lesznowola
Mieszkanie, Lesznowola, Lesznowola, Piaseczyński, 69 m² Powierzchnia: 69.07 m² Cena za m²: 8093.24 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 559 000 zł Sprzedający: firma Lesznowola
Magazyny i hale, Lesznowola, Lesznowola, Piaseczyński, 252 m² Powierzchnia: 252 m² Liczba pomieszczeń: 1 Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Miejsce parkingowe: parking naziemny Ogłoszenie 5 040 zł Sprzedający: firma Lesznowola
Dom, Lesznowola, Lesznowola, Piaseczyński, 182 m² Cena za m²: 9175.82 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2022 Powierzchnia działki: 204 m² Ogłoszenie 1 670 000 zł Sprzedający: firma Lesznowola
Mieszkanie, Lesznowola, Lesznowola, Piaseczyński, 90 m² Powierzchnia: 90.14 m² Cena za m²: 13867.32 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 1 250 000 zł Sprzedający: firma Lesznowola
Dom, Lesznowola, Lesznowola, Piaseczyński, 118 m² Cena za m²: 14398.31 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 340 m² Liczba pokoi: 4 Ogłoszenie 1 699 000 zł Sprzedający: firma Lesznowola
Dom, Lesznowola, Grójec, Grójecki, 165 m² Cena za m²: 7545.45 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2005 Powierzchnia działki: 2000 m² Ogłoszenie 1 245 000 zł Sprzedający: firma Lesznowola
Dom, Lesznowola, Grójec, Grójecki, 82 m² Cena za m²: 7926.83 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1965 Powierzchnia działki: 5300 m² Ogłoszenie 650 000 zł Sprzedający: firma Lesznowola
Dom, Lesznowola, Lesznowola, Piaseczyński, 192 m² Cena za m²: 10677.08 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2011 Powierzchnia działki: 540 m² Ogłoszenie 2 050 000 zł Sprzedający: firma Lesznowola
Działka, Lesznowola, Lesznowola, Piaseczyński, 16045 m² Powierzchnia: 16045 m² Cena za m²: 398.88 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ działki: budowlana Ogłoszenie 6 400 000 zł Sprzedający: firma Lesznowola
Dom, Lesznowola, Lesznowola, Piaseczyński, 340 m² Cena za m²: 7794.12 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2007 Powierzchnia działki: 1702 m² Ogłoszenie 2 650 000 zł Sprzedający: firma Lesznowola
Magazyny i hale, Lesznowola, Piaseczyński, 540 m² Powierzchnia: 540 m² Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Miejsce parkingowe: parking naziemny Ogłoszenie 12 400 zł Sprzedający: firma Lesznowola
Magazyny i hale, Lesznowola, Lesznowola, Piaseczyński, 404 m² Powierzchnia: 404 m² Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 12 120 zł Sprzedający: firma Lesznowola
Działka, Lesznowola, Lesznowola, Piaseczyński, 7090 m² Powierzchnia: 7090 m² Cena za m²: 500 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 3 545 000 zł Sprzedający: firma Lesznowola
Dom, Lesznowola, Grójec, Grójecki, 112 m² Cena za m²: 10601.87 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 292 m² Ogłoszenie 1 189 000 zł Sprzedający: firma Lesznowola
Mieszkanie, Lesznowola, Lesznowola, Piaseczyński, 91 m² Powierzchnia: 90.59 m² Cena za m²: 14350.37 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2017 Ogłoszenie 1 300 000 zł Sprzedający: firma Lesznowola
Działka, Lesznowola, Lesznowola, Piaseczyński, 10400 m² Powierzchnia: 10400 m² Cena za m²: 413.46 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 4 300 000 zł Sprzedający: firma Lesznowola