Promowane Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z loggią - bezpośrednio Powierzchnia: 63 m² Piętro: 3 Liczba pokoi: 3 Liczba pięter budynku: 3 Ogłoszenie 830 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Wieliszew
Dom, Wieliszew, Wieliszew, Legionowski, 176 m² Cena za m²: 8961.41 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2009 Powierzchnia działki: 1340 m² Ogłoszenie 1 579 000 zł Sprzedający: firma Wieliszew
Działka, Wieliszew, Wieliszew, Legionowski, 4748 m² Powierzchnia: 4748 m² Cena za m²: 673.97 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ działki: budowlana Ogłoszenie 3 200 000 zł Sprzedający: firma Wieliszew
Działka, Wieliszew, Wieliszew, Legionowski, 1000 m² Powierzchnia: 1000 m² Cena za m²: 400 zł Typ działki: inna Ogłoszenie 400 000 zł Sprzedający: firma Wieliszew
Mieszkanie, Wieliszew, Wieliszew, Legionowski, 50 m² Powierzchnia: 50.21 m² Cena za m²: 13343.96 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2023 Ogłoszenie 670 000 zł Sprzedający: firma Wieliszew
Działka, Wieliszew, Wieliszew, Legionowski, 1741 m² Powierzchnia: 1741 m² Cena za m²: 344.06 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ działki: budowlana Ogłoszenie 599 000 zł Sprzedający: firma Wieliszew
Mieszkanie, Wieliszew, Wieliszew, Legionowski, 60 m² Powierzchnia: 59.74 m² Cena za m²: 11550.05 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2014 Ogłoszenie 690 000 zł Sprzedający: firma Wieliszew
Działka, Wieliszew, Wieliszew, Legionowski, 1143 m² Powierzchnia: 1143 m² Cena za m²: 450 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 514 350 zł Sprzedający: firma Wieliszew
Działka, Wieliszew, Wieliszew, Legionowski, 1231 m² Powierzchnia: 1231 m² Cena za m²: 450 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 553 950 zł Sprzedający: firma Wieliszew
Działka, Wieliszew, Wieliszew, Legionowski, 2400 m² Powierzchnia: 2400 m² Cena za m²: 430 zł Typ działki: budowlana Ogłoszenie 1 032 000 zł Sprzedający: firma Wieliszew
Magazyny i hale, Wieliszew, Wieliszew, Legionowski, 677 m² Powierzchnia: 677 m² Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 14 894 zł Sprzedający: firma Wieliszew
Działka, Wieliszew, Wieliszew, Legionowski, 1018 m² Powierzchnia: 1018 m² Cena za m²: 584.48 zł Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 595 000 zł Sprzedający: firma Wieliszew
Działka, Wieliszew, Legionowski, 2374 m² Powierzchnia: 2374 m² Cena za m²: 431.76 zł Droga dojazdowa: utwardzona Media: prąd Ogłoszenie 1 025 000 zł Sprzedający: firma Wieliszew
Dom, Wieliszew, Wieliszew, Legionowski, 149 m² Cena za m²: 13422.81 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2019 Powierzchnia działki: 909 m² Ogłoszenie 1 999 999 zł Sprzedający: firma Wieliszew
Mieszkanie, Wieliszew, Wieliszew, Legionowski, 42 m² Powierzchnia: 42.3 m² Cena za m²: 9432.62 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1978 Ogłoszenie 399 000 zł Sprzedający: firma Wieliszew
Mieszkanie, Wieliszew, Wieliszew, Legionowski, 30 m² Powierzchnia: 30 m² Cena za m²: 13833.33 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2024 Ogłoszenie 415 000 zł Sprzedający: firma Wieliszew
Działka, Wieliszew, Wieliszew, Legionowski, 18437 m² Powierzchnia: 18437 m² Cena za m²: 108.48 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ działki: inna Ogłoszenie 2 000 000 zł Sprzedający: firma Wieliszew
Działka, Wieliszew, Wieliszew, Legionowski, 8019 m² Powierzchnia: 8019 m² Cena za m²: 470.13 zł Ogrodzenie: metalowe/kute Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 3 770 000 zł Sprzedający: firma Wieliszew
Mieszkanie, Wieliszew, Wieliszew, Legionowski, 60 m² Powierzchnia: 60.28 m² Cena za m²: 11446.58 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2015 Ogłoszenie 690 000 zł Sprzedający: firma Wieliszew
Dom, Wieliszew, Wieliszew, Legionowski, 140 m² Cena za m²: 6357.14 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 500 m² Ogłoszenie 890 000 zł Sprzedający: firma Wieliszew
Mieszkanie, Wieliszew, Wieliszew, Legionowski, 61 m² Powierzchnia: 61.43 m² Cena za m²: 12697.38 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2022 Ogłoszenie 780 000 zł Sprzedający: firma Wieliszew
Działka, Wieliszew, Wieliszew, Legionowski, 4285 m² Powierzchnia: 4285 m² Cena za m²: 198.37 zł Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Typ działki: inna Ogłoszenie 850 000 zł Sprzedający: firma Wieliszew
Działka, Wieliszew, Wieliszew, Legionowski, 2554 m² Powierzchnia: 2554 m² Cena za m²: 328.9 zł Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Media: prąd Ogłoszenie 840 000 zł Sprzedający: firma Wieliszew
Nowoczesny dom w Wieliszewie przy ul. Wiśniowej - bez PCC i prowizji Powierzchnia mieszkalna: 130.17 m² Powierzchnia działki: 670 m² Rynek: pierwotny Liczba pokoi: 5 do negocjacji Ogłoszenie 1 090 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Wieliszew
Działka, Wieliszew, Wieliszew, Legionowski, 1129 m² Powierzchnia: 1129 m² Cena za m²: 549.16 zł Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 620 000 zł Sprzedający: firma Wieliszew
Mieszkanie, Wieliszew, Wieliszew, Legionowski, 77 m² Powierzchnia: 76.66 m² Cena za m²: 11609.71 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2024 Ogłoszenie 890 000 zł Sprzedający: firma Wieliszew
Mieszkanie, Wieliszew, Wieliszew, Legionowski, 26 m² Powierzchnia: 26 m² Rok budowy: 2021 Liczba pięter budynku: 3 Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 1 900 zł Sprzedający: firma Wieliszew
Dom, Wieliszew, Wieliszew, Legionowski, 80 m² Cena za m²: 7437.5 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1978 Powierzchnia działki: 1018 m² Ogłoszenie 595 000 zł Sprzedający: firma Wieliszew
Działka, Wieliszew, Wieliszew, Legionowski, 4061 m² Powierzchnia: 4061 m² Cena za m²: 399 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 1 620 339 zł Sprzedający: firma Wieliszew
Magazyny i hale, Wieliszew, Wieliszew, Legionowski, 6530 m² Powierzchnia: 6530 m² Cena za m²: 306.28 zł Rynek: wtórny Ogrodzenie: inne Ogłoszenie 2 000 000 zł Sprzedający: firma Wieliszew
Działka, Wieliszew, Wieliszew, Legionowski, 1695 m² Powierzchnia: 1695 m² Cena za m²: 330.38 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ działki: inna Ogłoszenie 560 000 zł Sprzedający: firma Wieliszew
Mieszkanie, Wieliszew, Wieliszew, Legionowski, 31 m² Powierzchnia: 31 m² Cena za m²: 12870.97 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 399 000 zł Sprzedający: firma Wieliszew
Magazyny i hale, Wieliszew, Legionowski, 986 m² Powierzchnia: 986.45 m² Cena za m²: 2691.47 zł Liczba pomieszczeń: 2 Rynek: wtórny Ogłoszenie 2 655 000 zł Sprzedający: firma Wieliszew
Działka, Wieliszew, Wieliszew, Legionowski, 1200 m² Powierzchnia: 1200 m² Cena za m²: 316.67 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 380 000 zł Sprzedający: firma Wieliszew
Działka, Wieliszew, Legionowski, 1818 m² Powierzchnia: 1818 m² Cena za m²: 360.1 zł Ogrodzenie: brak Typ działki: handlowo-usługowa Ogłoszenie 654 668 zł Sprzedający: firma Wieliszew
Mieszkanie, Wieliszew, Legionowski, 44 m² Powierzchnia: 44.47 m² Cena za m²: 12817.63 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2014 Ogłoszenie 570 000 zł Sprzedający: firma Wieliszew
Działka, Wieliszew, Wieliszew, Legionowski, 2380 m² Powierzchnia: 2380 m² Cena za m²: 80 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: brak Ogłoszenie 190 400 zł Sprzedający: firma Wieliszew
Dom, Wieliszew, Wieliszew, Legionowski, 106 m² Cena za m²: 2829.25 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2015 Powierzchnia działki: 1010 m² Ogłoszenie 299 900 zł Sprzedający: firma Wieliszew
Dom, Wieliszew, Wieliszew, Legionowski, 132 m² Cena za m²: 10606.05 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2008 Powierzchnia działki: 1400 m² Ogłoszenie 1 399 999 zł Sprzedający: firma Wieliszew
Dom, Wieliszew, Wieliszew, Legionowski, 132 m² Cena za m²: 8333.33 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2008 Powierzchnia działki: 400 m² Ogłoszenie 1 100 000 zł Sprzedający: firma Wieliszew