Promowane Dom Częstochowa 170 m2 z 3 lokalami mieszkalnymi, garażem i ogrodem Powierzchnia mieszkalna: 170 m² Powierzchnia działki: 950 m² Rynek: wtórny Liczba pokoi: 6 do negocjacji Ogłoszenie 400 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Częstochowa
Promowane Mieszkanie 46,4 m. Trzech Wieszczów - Częstochowa Powierzchnia: 46.4 m² Piętro: 3 Liczba pokoi: 2 Liczba pięter budynku: 4 do negocjacji Ogłoszenie 258 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Częstochowa
Wynajmę bezpośrednio mieszkanie o pow. 45 m2 Al. Niepodległości Powierzchnia: 45 m² Liczba pokoi: 2 Piętro: 6 Liczba pięter budynku: 11 do negocjacji Ogłoszenie 1 500 zł Sprzedający: osoba prywatna Częstochowa
Działka, Częstochowa, 6766 m² Powierzchnia: 6766 m² Cena za m²: 135.23 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 915 000 zł Sprzedający: firma Częstochowa
Działka, Częstochowa, 1471 m² Powierzchnia: 1471 m² Cena za m²: 537.05 zł Ogrodzenie: inne Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 790 000 zł Sprzedający: firma Częstochowa
Mieszkanie, Częstochowa, Tysiąclecie, 39 m² Powierzchnia: 39.2 m² Cena za m²: 6862.24 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 10 Ogłoszenie 269 000 zł Sprzedający: firma Częstochowa
Działka, Częstochowa, Gnaszyn Kawodrza, 675 m² Powierzchnia: 675 m² Cena za m²: 145.19 zł Ogrodzenie: brak Typ działki: budowlana Ogłoszenie 98 000 zł Sprzedający: firma Częstochowa
Mieszkanie, Częstochowa, Tysiąclecie, 46 m² Powierzchnia: 46 m² Informacje dodatkowe: umeblowane Liczba pięter budynku: 4 Ogrzewanie: miejskie Ogłoszenie 2 100 zł Sprzedający: firma Częstochowa
Mieszkanie, Częstochowa, Stare Miasto, 22 m² Powierzchnia: 22 m² Cena za m²: 10227.27 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 225 000 zł Sprzedający: firma Częstochowa
Magazyny i hale, Częstochowa, 8874 m² Powierzchnia: 8874 m² Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 89 500 zł Sprzedający: firma Częstochowa
Magazyny i hale, Częstochowa, 4400 m² Powierzchnia: 4400 m² Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 44 400 zł Sprzedający: firma Częstochowa
Magazyny i hale, Częstochowa, 2598 m² Powierzchnia: 2598 m² Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 20 900 zł Sprzedający: firma Częstochowa
Mieszkanie, Częstochowa, Tysiąclecie, 27 m² Powierzchnia: 27.4 m² Cena za m²: 7262.77 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 199 000 zł Sprzedający: firma Częstochowa
Mieszkanie, Częstochowa, Śródmieście, 86 m² Powierzchnia: 86 m² Rok budowy: 1910 Informacje dodatkowe: umeblowane Liczba pięter budynku: 3 Ogłoszenie 4 000 zł Sprzedający: firma Częstochowa
Mieszkanie, Częstochowa, Raków, 57 m² Powierzchnia: 57 m² Cena za m²: 5614.04 zł Rynek: wtórny Informacje dodatkowe: winda Ogłoszenie 320 000 zł Sprzedający: firma Częstochowa
Działka, Częstochowa, Błeszno, 1948 m² Powierzchnia: 1948 m² Cena za m²: 520 zł Typ działki: budowlana Ogłoszenie 1 012 960 zł Sprzedający: firma Częstochowa
Działka, Częstochowa, Ostatni Grosz, 18543 m² Powierzchnia: 18543 m² Cena za m²: 650 zł Typ działki: handlowo-usługowa Szerokość: 119 m Ogłoszenie 12 052 950 zł Sprzedający: firma Częstochowa
Mieszkanie, Częstochowa, Raków, 20 m² Powierzchnia: 20 m² Rok budowy: 1950 Liczba pięter budynku: 4 Liczba pokoi: 1 Ogłoszenie 920 zł Sprzedający: firma Częstochowa
Mieszkanie, Częstochowa, Błeszno, 43 m² Powierzchnia: 42.9 m² Cena za m²: 8135.2 zł Rynek: wtórny Informacje dodatkowe: winda Ogłoszenie 349 000 zł Sprzedający: firma Częstochowa
Dom, Częstochowa, 467 m² Cena za m²: 5358.14 zł Rok budowy: 2002 Powierzchnia działki: 1039 m² Ogrzewanie: elektryczne Ogłoszenie 2 500 000 zł Sprzedający: firma Częstochowa
Mieszkanie, Częstochowa, Tysiąclecie, 32 m² Powierzchnia: 31.7 m² Cena za m²: 7413.25 zł Rynek: wtórny Informacje dodatkowe: winda Ogłoszenie 235 000 zł Sprzedający: firma Częstochowa
Mieszkanie, Częstochowa, Stradom, 86 m² Powierzchnia: 86.41 m² Cena za m²: 8100.91 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 2 Ogłoszenie 700 000 zł Sprzedający: firma Częstochowa
Mieszkanie, Częstochowa, Północ, 51 m² Powierzchnia: 51 m² Cena za m²: 7235.29 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1987 Ogłoszenie 369 000 zł Sprzedający: firma Częstochowa
Mieszkanie, Częstochowa, Częstochówka Parkitka, 48 m² Powierzchnia: 47.5 m² Cena za m²: 8400 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 399 000 zł Sprzedający: firma Częstochowa
Mieszkanie, Częstochowa, Częstochówka Parkitka, 43 m² Powierzchnia: 42.72 m² Cena za m²: 8707.87 zł Rynek: wtórny Informacje dodatkowe: winda Ogłoszenie 372 000 zł Sprzedający: firma Częstochowa
Mieszkanie, Częstochowa, Częstochówka Parkitka, 26 m² Powierzchnia: 26 m² Cena za m²: 15384.62 zł Rynek: wtórny Informacje dodatkowe: winda Ogłoszenie 400 000 zł Sprzedający: firma Częstochowa
Mieszkanie, Częstochowa, Wrzosowiak, 49 m² Powierzchnia: 48.5 m² Cena za m²: 6989.69 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1979 Ogłoszenie 339 000 zł Sprzedający: firma Częstochowa
Mieszkanie, Częstochowa, Raków, 60 m² Powierzchnia: 60 m² Cena za m²: 5666.67 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 340 000 zł Sprzedający: firma Częstochowa
Mieszkanie, Częstochowa, Wyczerpy Aniołów, 53 m² Powierzchnia: 53.4 m² Cena za m²: 7846.44 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 419 000 zł Sprzedający: firma Częstochowa
Mieszkanie, Częstochowa, 65 m² Powierzchnia: 65.1 m² Cena za m²: 5837.17 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1937 Ogłoszenie 380 000 zł Sprzedający: firma Częstochowa
Mieszkanie, Częstochowa, 64 m² Powierzchnia: 64 m² Cena za m²: 7171.88 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1988 Ogłoszenie 459 000 zł Sprzedający: firma Częstochowa
Mieszkanie, Częstochowa, 54 m² Powierzchnia: 53.7 m² Cena za m²: 5530.73 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1970 Ogłoszenie 297 000 zł Sprzedający: firma Częstochowa
Mieszkanie, Częstochowa, 33 m² Powierzchnia: 33.14 m² Cena za m²: 8400 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 278 376 zł Sprzedający: firma Częstochowa
Działka, Częstochowa, 11473 m² Powierzchnia: 11473 m² Cena za m²: 139.46 zł Typ działki: inna Ogłoszenie 1 600 000 zł Sprzedający: firma Częstochowa
Dom, Częstochowa, 100 m² Cena za m²: 4990 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1990 Powierzchnia działki: 5446 m² Ogłoszenie 499 000 zł Sprzedający: firma Częstochowa
Działka, Częstochowa, Zawodzie Dąbie, 4472 m² Powierzchnia: 4472 m² Cena za m²: 120.53 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 539 000 zł Sprzedający: firma Częstochowa
Dom, Częstochowa, Stradom, 326 m² Cena za m²: 3343.56 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2000 Powierzchnia działki: 657 m² Ogłoszenie 1 090 000 zł Sprzedający: firma Częstochowa
Mieszkanie, Częstochowa, Raków, 48 m² Powierzchnia: 48 m² Cena za m²: 4354.17 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1955 Ogłoszenie 209 000 zł Sprzedający: firma Częstochowa
Mieszkanie, Częstochowa, Lisiniec, 50 m² Powierzchnia: 50.45 m² Cena za m²: 7512.39 zł Rok budowy: 2026 Liczba pięter budynku: 2 Ogłoszenie 379 000 zł Sprzedający: firma Częstochowa
Mieszkanie, Częstochowa, Częstochówka Parkitka, 85 m² Powierzchnia: 85 m² Cena za m²: 9400 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2015 Ogłoszenie 799 000 zł Sprzedający: firma Częstochowa
Dom, Częstochowa, Lisiniec, 280 m² Cena za m²: 5353.57 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2001 Powierzchnia działki: 656 m² Ogłoszenie 1 499 000 zł Sprzedający: firma Częstochowa
Lokal usługowy, Częstochowa, Tysiąclecie, 54 m² Powierzchnia: 54 m² Cena za m²: 4611.11 zł Liczba pomieszczeń: 3 Rynek: wtórny Ogłoszenie 249 000 zł Sprzedający: firma Częstochowa
Dom, Częstochowa, Północ, 195 m² Cena za m²: 3584.62 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1970 Powierzchnia działki: 994 m² Ogłoszenie 699 000 zł Sprzedający: firma Częstochowa
Mieszkanie, Częstochowa, Północ, 49 m² Powierzchnia: 49.4 m² Cena za m²: 6052.63 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 299 000 zł Sprzedający: firma Częstochowa
Mieszkanie, Częstochowa, Stare Miasto, 45 m² Powierzchnia: 45 m² Cena za m²: 9755.56 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2024 Ogłoszenie 439 000 zł Sprzedający: firma Częstochowa
Działka, Częstochowa, 13195 m² Powierzchnia: 13195 m² Cena za m²: 121.26 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 1 600 000 zł Sprzedający: firma Częstochowa
Działka, Częstochowa, 504 m² Powierzchnia: 504 m² Cena za m²: 69.44 zł Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 35 000 zł Sprzedający: firma Częstochowa
Mieszkanie, Częstochowa, 51 m² Powierzchnia: 51 m² Cena za m²: 7823.53 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1985 Ogłoszenie 399 000 zł Sprzedający: firma Częstochowa
Mieszkanie, Częstochowa, Stradom, 86 m² Powierzchnia: 86.41 m² Informacje dodatkowe: umeblowane Liczba pięter budynku: 2 Liczba pokoi: 3 Ogłoszenie 3 000 zł Sprzedający: firma Częstochowa
Mieszkanie, Częstochowa, 100 m² Powierzchnia: 100.15 m² Cena za m²: 7478.78 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2008 Ogłoszenie 749 000 zł Sprzedający: firma Częstochowa
Mieszkanie, Częstochowa, Wrzosowiak, 59 m² Powierzchnia: 59 m² Cena za m²: 5915.25 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1988 Ogłoszenie 349 000 zł Sprzedający: firma Częstochowa
Mieszkanie, Częstochowa, 56 m² Powierzchnia: 56.1 m² Cena za m²: 5434.94 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1974 Ogłoszenie 304 900 zł Sprzedający: firma Częstochowa
Mieszkanie, Częstochowa, Tysiąclecie, 38 m² Powierzchnia: 38 m² Cena za m²: 8684.21 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 330 000 zł Sprzedający: firma Częstochowa
Mieszkanie, Częstochowa, Częstochówka Parkitka, 96 m² Powierzchnia: 95.5 m² Cena za m²: 8324.61 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 3 Ogłoszenie 795 000 zł Sprzedający: firma Częstochowa
Mieszkanie, Częstochowa, Mirów, 96 m² Powierzchnia: 96.3 m² Cena za m²: 4974.04 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2024 Ogłoszenie 479 000 zł Sprzedający: firma Częstochowa
Mieszkanie, Częstochowa, 62 m² Powierzchnia: 62 m² Cena za m²: 4400 zł Liczba pięter budynku: 2 Ogrzewanie: elektryczne Ogłoszenie 272 800 zł Sprzedający: firma Częstochowa
Mieszkanie, Częstochowa, 53 m² Powierzchnia: 53 m² Informacje dodatkowe: winda Liczba pięter budynku: 10 Liczba pokoi: 2 Ogłoszenie 1 100 zł Sprzedający: firma Częstochowa
Mieszkanie, Częstochowa, 94 m² Powierzchnia: 93.5 m² Cena za m²: 8866.31 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 829 000 zł Sprzedający: firma Częstochowa
Mieszkanie, Częstochowa, Częstochówka Parkitka, 76 m² Powierzchnia: 76 m² Cena za m²: 10855.26 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2022 Ogłoszenie 825 000 zł Sprzedający: firma Częstochowa
Mieszkanie, Częstochowa, Raków, 59 m² Powierzchnia: 59 m² Cena za m²: 6694.92 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 3 Ogłoszenie 395 000 zł Sprzedający: firma Częstochowa