Dom, Żywiec, Żywiecki, 200 m² Cena za m²: 7450 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 1985 Powierzchnia działki: 1133 m² Ogłoszenie 1 490 000 zł Sprzedający: firma Żywiec
Działka, Żywiec, Żywiecki, 2200 m² Powierzchnia: 2200 m² Cena za m²: 85.91 zł Ogrodzenie: brak Media: prąd Ogłoszenie 189 000 zł Sprzedający: firma Żywiec
Lokal handlowy, Żywiec, Żywiecki, 10 m² Powierzchnia: 9.5 m² Cena za m²: 6842.11 zł Liczba pomieszczeń: 1 Rynek: wtórny Ogłoszenie 65 000 zł Sprzedający: firma Żywiec
Mieszkanie, Żywiec, Żywiecki, 33 m² Powierzchnia: 33 m² Rok budowy: 2019 Liczba pięter budynku: 1 Liczba pokoi: 1 Ogłoszenie 1 800 zł Sprzedający: firma Żywiec
Dom, Żywiec, Żywiecki, 103 m² Cena za m²: 5728.16 zł Rok budowy: 2003 Powierzchnia działki: 589 m² Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 590 000 zł Sprzedający: firma Żywiec
Działka, Żywiec, Żywiecki, 716 m² Powierzchnia: 716 m² Cena za m²: 34.92 zł Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Typ działki: leśna Ogłoszenie 25 000 zł Sprzedający: firma Żywiec
Działka, Żywiec, Żywiecki, 4801 m² Powierzchnia: 4801 m² Cena za m²: 187.25 zł Droga dojazdowa: utwardzona Typ działki: budowlana Ogłoszenie 899 000 zł Sprzedający: firma Żywiec
Dom, Żywiec, Żywiecki, 110 m² Cena za m²: 5445.45 zł Rok budowy: 1997 Powierzchnia działki: 360 m² Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 599 000 zł Sprzedający: firma Żywiec
Mieszkanie, Żywiec, Żywiecki, 95 m² Powierzchnia: 95 m² Liczba pięter budynku: 3 Liczba pokoi: 3 Piętro: 0 Ogłoszenie 3 200 zł Sprzedający: firma Żywiec
Dom, Żywiec, Żywiecki, 200 m² Cena za m²: 9000 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 1105 m² Liczba pokoi: 4 Ogłoszenie 1 800 000 zł Sprzedający: firma Żywiec
Dom, Żywiec, Żywiecki, 53 m² Cena za m²: 7924.53 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 130 m² Ogłoszenie 420 000 zł Sprzedający: firma Żywiec
Dom, Żywiec, Żywiecki, 140 m² Cena za m²: 4928.57 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 1982 Powierzchnia działki: 114 m² Ogłoszenie 690 000 zł Sprzedający: firma Żywiec
Dom, Żywiec, Żywiecki, 330 m² Cena za m²: 4212.12 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 1910 Powierzchnia działki: 446 m² Ogłoszenie 1 390 000 zł Sprzedający: firma Żywiec
Mieszkanie, Żywiec, Żywiecki, 140 m² Powierzchnia: 140 m² Cena za m²: 4928.57 zł Rok budowy: 1982 Liczba pięter budynku: 2 Ogłoszenie 690 000 zł Sprzedający: firma Żywiec
Dom, Żywiec, Żywiecki, 136 m² Cena za m²: 10220.59 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2005 Powierzchnia działki: 1435 m² Ogłoszenie 1 390 000 zł Sprzedający: firma Żywiec
Działka, Żywiec, Żywiecki, 1801 m² Powierzchnia: 1801 m² Cena za m²: 149.36 zł Typ działki: budowlana Szerokość: 25 m Ogłoszenie 269 000 zł Sprzedający: firma Żywiec
Działka, Żywiec, Żywiecki, 2115 m² Powierzchnia: 2115 m² Cena za m²: 37.83 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 80 000 zł Sprzedający: firma Żywiec
Dom, Żywiec, Żywiecki, 140 m² Cena za m²: 4250 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1975 Powierzchnia działki: 450 m² Ogłoszenie 595 000 zł Sprzedający: firma Żywiec
Działka rekreacyjna zlokalizowana w Żywcu na ROD "Papiernik" Powierzchnia: 199 m² Typ działki: rekreacyjna Ogłoszenie 3 500 zł Sprzedający: osoba prywatna Żywiec
Mieszkanie, Żywiec, Żywiecki, 70 m² Powierzchnia: 70 m² Informacje dodatkowe: umeblowane Liczba pięter budynku: 2 Liczba pokoi: 3 Ogłoszenie 2 700 zł Sprzedający: firma Żywiec
Mieszkanie, Żywiec, Żywiecki, 69 m² Powierzchnia: 68.5 m² Cena za m²: 8321.17 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1997 Ogłoszenie 570 000 zł Sprzedający: firma Żywiec
Mieszkanie, Żywiec, Żywiecki, 74 m² Powierzchnia: 74.21 m² Cena za m²: 9149.71 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2003 Ogłoszenie 679 000 zł Sprzedający: firma Żywiec
Działka, Żywiec, Żywiecki, 1001 m² Powierzchnia: 1001 m² Cena za m²: 289.71 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 290 000 zł Sprzedający: firma Żywiec
Dom, Żywiec, Żywiecki, 250 m² Cena za m²: 4396 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2010 Powierzchnia działki: 1900 m² Ogłoszenie 1 099 000 zł Sprzedający: firma Żywiec
Działka, Żywiec, Żywiecki, 759 m² Powierzchnia: 759 m² Cena za m²: 156.79 zł Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Media: prąd Ogłoszenie 119 000 zł Sprzedający: firma Żywiec
Komercyjne, Żywiec, Żywiecki, 330 m² Powierzchnia: 330 m² Cena za m²: 4212.12 zł Liczba pomieszczeń: 9 Rok budowy: 1910 Ogłoszenie 1 390 000 zł Sprzedający: firma Żywiec
Mieszkanie, Żywiec, Żywiecki, 38 m² Powierzchnia: 38 m² Liczba pięter budynku: 4 Liczba pokoi: 1 Piętro: 0 Ogłoszenie 1 200 zł Sprzedający: firma Żywiec
Działka, Żywiec, Żywiecki, 730 m² Powierzchnia: 730 m² Cena za m²: 130.14 zł Typ działki: budowlana Szerokość: 23 m Ogłoszenie 95 000 zł Sprzedający: firma Żywiec
Dom, Żywiec, Żywiecki, 97 m² Cena za m²: 8240.51 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 650 m² Ogłoszenie 799 000 zł Sprzedający: firma Żywiec
Dom, Żywiec, Żywiecki, 209 m² Cena za m²: 3830.11 zł Rynek: pierwotny Powierzchnia działki: 521 m² Ogrodzenie: brak Ogłoszenie 799 000 zł Sprzedający: firma Żywiec
Mieszkanie, Żywiec, Żywiecki, 66 m² Powierzchnia: 66 m² Cena za m²: 7106.06 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 2 Ogłoszenie 469 000 zł Sprzedający: firma Żywiec
Mieszkanie, Żywiec, Żywiecki, 96 m² Powierzchnia: 96 m² Cena za m²: 5520.83 zł Rynek: wtórny Informacje dodatkowe: umeblowane Ogłoszenie 530 000 zł Sprzedający: firma Żywiec
Mieszkanie, Żywiec, Żywiecki, 98 m² Powierzchnia: 98.28 m² Cena za m²: 6410.26 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 630 000 zł Sprzedający: firma Żywiec
Dom, Żywiec, Żywiecki, 98 m² Cena za m²: 6410.26 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 2455 m² Ogłoszenie 630 000 zł Sprzedający: firma Żywiec
Mieszkanie, Żywiec, Żywiecki, 57 m² Powierzchnia: 57 m² Cena za m²: 6929.82 zł Liczba pięter budynku: 4 Liczba pokoi: 3 Ogłoszenie 395 000 zł Sprzedający: firma Żywiec
Działka, Żywiec, Żywiecki, 3927 m² Powierzchnia: 3927 m² Cena za m²: 6.37 zł Typ działki: rolna Szerokość: 12 m Ogłoszenie 25 000 zł Sprzedający: firma Żywiec
Dom, Żywiec, Żywiecki, 150 m² Cena za m²: 5200 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 1985 Powierzchnia działki: 2490 m² Ogłoszenie 780 000 zł Sprzedający: firma Żywiec
Działka, Żywiec, Żywiecki, 1834 m² Powierzchnia: 1834 m² Cena za m²: 119.41 zł Ogrodzenie: brak Typ działki: inna Ogłoszenie 219 000 zł Sprzedający: firma Żywiec
Mieszkanie, Żywiec, Żywiecki, 25 m² Powierzchnia: 25 m² Cena za m²: 8760 zł Liczba pięter budynku: 4 Liczba pokoi: 1 Ogłoszenie 219 000 zł Sprzedający: firma Żywiec
Dom, Żywiec, Żywiecki, 150 m² Cena za m²: 3133.33 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 216 m² Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 470 000 zł Sprzedający: firma Żywiec
Działka, Żywiec, Żywiecki, 4100 m² Powierzchnia: 4100 m² Cena za m²: 42.68 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 175 000 zł Sprzedający: firma Żywiec
Dom, Żywiec, Żywiecki, 471 m² Cena za m²: 10191.08 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1888 Powierzchnia działki: 155 m² Ogłoszenie 4 800 000 zł Sprzedający: firma Żywiec
Mieszkanie, Żywiec, Żywiecki, 120 m² Powierzchnia: 120 m² Rok budowy: 2023 Liczba pięter budynku: 2 Media: woda Ogłoszenie 6 000 zł Sprzedający: firma Żywiec
Lokal handlowy, Żywiec, Żywiecki, 120 m² Powierzchnia: 119.77 m² Cena za m²: 4174.67 zł Liczba pomieszczeń: 5 Rynek: wtórny Ogłoszenie 500 000 zł Sprzedający: firma Żywiec
Dom, Żywiec, Żywiecki, 210 m² Cena za m²: 2619.05 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Powierzchnia działki: 976 m² Ogłoszenie 550 000 zł Sprzedający: firma Żywiec
Dom, Żywiec, Żywiecki, 170 m² Cena za m²: 3229.41 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 1978 Powierzchnia działki: 977 m² Ogłoszenie 549 000 zł Sprzedający: firma Żywiec
Mieszkanie, Żywiec, Żywiecki, 36 m² Powierzchnia: 36 m² Rok budowy: 1970 Liczba pięter budynku: 2 Media: woda Ogłoszenie 1 700 zł Sprzedający: firma Żywiec
Dom, Żywiec, Żywiecki, 110 m² Cena za m²: 5445.45 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1997 Powierzchnia działki: 360 m² Ogłoszenie 599 000 zł Sprzedający: firma Żywiec
Mieszkanie, Żywiec, Żywiecki, 110 m² Powierzchnia: 110 m² Cena za m²: 4090.91 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1997 Ogłoszenie 450 000 zł Sprzedający: firma Żywiec
Fabryka, Żywiec, Żywiecki, 2500 m² Powierzchnia: 2500 m² Cena za m²: 3000 zł Liczba pomieszczeń: 10 Rynek: wtórny Ogłoszenie 7 500 000 zł Sprzedający: firma Żywiec
Dom, Żywiec, Żywiecki, 84 m² Cena za m²: 6297.62 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1934 Powierzchnia działki: 164 m² Ogłoszenie 529 000 zł Sprzedający: firma Żywiec
Mieszkanie, Żywiec, Żywiecki, 230 m² Powierzchnia: 230 m² Cena za m²: 2865.22 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 2 Ogłoszenie 659 000 zł Sprzedający: firma Żywiec
Działka, Żywiec, Żywiecki, 1400 m² Powierzchnia: 1400 m² Cena za m²: 296.43 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 415 000 zł Sprzedający: firma Żywiec
Dom, Żywiec, Żywiecki, 200 m² Cena za m²: 4800 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1968 Powierzchnia działki: 617 m² Ogłoszenie 960 000 zł Sprzedający: firma Żywiec
Mieszkanie, Żywiec, Żywiecki, 35 m² Powierzchnia: 35.42 m² Cena za m²: 22000 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2024 Ogłoszenie 779 240 zł Sprzedający: firma Żywiec
Mieszkanie, Żywiec, Żywiecki, 56 m² Powierzchnia: 56.1 m² Informacje dodatkowe: umeblowane Liczba pięter budynku: 1 Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 1 650 zł Sprzedający: firma Żywiec
Mieszkanie, Żywiec, Żywiecki, 113 m² Powierzchnia: 112.61 m² Cena za m²: 10656.25 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1900 Ogłoszenie 1 200 000 zł Sprzedający: firma Żywiec