Dom, Sosnowiec, Zagórze, 145 m² Cena za m²: 5793.1 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 975 m² Liczba pokoi: 5 Ogłoszenie 840 000 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Mieszkanie, Sosnowiec, Pogoń, 51 m² Powierzchnia: 50.7 m² Cena za m²: 5424.06 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1976 Ogłoszenie 275 000 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Mieszkanie, Sosnowiec, Śródmieście, 27 m² Powierzchnia: 27.4 m² Liczba pięter budynku: 4 Media: woda Liczba pokoi: 2 Ogłoszenie 1 800 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Mieszkanie, Sosnowiec, Sielec, 39 m² Powierzchnia: 39.11 m² Cena za m²: 6903.61 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Ogłoszenie 270 000 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Działka, Sosnowiec, Niwka, 5715 m² Powierzchnia: 5715 m² Cena za m²: 85 zł Typ działki: przemysłowa Ogłoszenie 485 775 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Mieszkanie, Sosnowiec, 30 m² Powierzchnia: 30 m² Informacje dodatkowe: winda Liczba pięter budynku: 10 Ogrzewanie: miejskie Ogłoszenie 1 500 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Ogródek działkowy ROD Sosnowiec, Niwka-Modrzejów Powierzchnia: 451 m² Typ działki: inna do negocjacji Ogłoszenie 60 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Sosnowiec
Mieszkanie, Sosnowiec, Niwka, 46 m² Powierzchnia: 46 m² Informacje dodatkowe: domofon lub wideofon Liczba pięter budynku: 4 Ogrzewanie: miejskie Ogłoszenie 1 500 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Magazyny i hale, Sosnowiec, Zagórze, 6000 m² Powierzchnia: 6000 m² Liczba pięter budynku: 1 Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ komercyjny: hala Ogłoszenie 120 000 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Mieszkanie, Sosnowiec, 51 m² Powierzchnia: 50.72 m² Cena za m²: 7866.72 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1983 Ogłoszenie 399 000 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Mieszkanie, Sosnowiec, 52 m² Powierzchnia: 51.9 m² Cena za m²: 8477.84 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1983 Ogłoszenie 440 000 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Mieszkanie, Sosnowiec, Niwka, 95 m² Powierzchnia: 95 m² Cena za m²: 5433.16 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 516 150 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Mieszkanie, Sosnowiec, Niwka, 56 m² Powierzchnia: 56 m² Cena za m²: 9000 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 504 000 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Mieszkanie, Sosnowiec, 57 m² Powierzchnia: 57 m² Cena za m²: 8770.18 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 499 900 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Mieszkanie, Sosnowiec, Śródmieście, 43 m² Powierzchnia: 43.03 m² Cena za m²: 5575.18 zł Rynek: wtórny Informacje dodatkowe: winda Ogłoszenie 239 900 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Mieszkanie, Sosnowiec, Sielec, 60 m² Powierzchnia: 60 m² Cena za m²: 6200 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1982 Ogłoszenie 372 000 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Mieszkanie, Sosnowiec, Milowice, 37 m² Powierzchnia: 37 m² Cena za m²: 5108.11 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1970 Ogłoszenie 189 000 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Magazyny i hale, Sosnowiec, Niwka, 580 m² Powierzchnia: 580 m² Cena za m²: 2068.97 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 2830 m² Ogłoszenie 1 200 000 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Mieszkanie, Sosnowiec, 61 m² Powierzchnia: 60.62 m² Rok budowy: 1975 Informacje dodatkowe: winda Liczba pięter budynku: 10 Ogłoszenie 2 600 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Dom, Sosnowiec, 117 m² Rok budowy: 2021 Powierzchnia działki: 249 m² Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 6 500 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Mieszkanie, Sosnowiec, Sielec, 44 m² Powierzchnia: 44.01 m² Cena za m²: 6703.02 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 295 000 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Mieszkanie, Sosnowiec, Śródmieście, 46 m² Powierzchnia: 45.9 m² Liczba pięter budynku: 4 Ogrzewanie: miejskie Liczba pokoi: 2 Ogłoszenie 1 800 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Mieszkanie, Sosnowiec, Milowice, 55 m² Powierzchnia: 54.94 m² Cena za m²: 5631.6 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1970 Ogłoszenie 309 400 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Mieszkanie, Sosnowiec, Niwka, 46 m² Powierzchnia: 45.78 m² Cena za m²: 4366.54 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 199 900 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Mieszkanie, Sosnowiec, Zagórze, 42 m² Powierzchnia: 42 m² Cena za m²: 5952.38 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 250 000 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Mieszkanie, Sosnowiec, Śródmieście, 25 m² Powierzchnia: 25.02 m² Liczba pięter budynku: 3 Ogrzewanie: miejskie Media: internet Ogłoszenie 1 750 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Mieszkanie, Sosnowiec, Dańdówka, 12 m² Powierzchnia: 12 m² Informacje dodatkowe: umeblowane Liczba pięter budynku: 1 Ogrzewanie: miejskie Ogłoszenie 600 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Magazyny i hale, Sosnowiec, Niwka, 850 m² Powierzchnia: 850 m² Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 17 000 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Mieszkanie, Sosnowiec, Zagórze, 51 m² Powierzchnia: 51 m² Cena za m²: 6470.59 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1981 Ogłoszenie 330 000 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Magazyny i hale, Sosnowiec, 1261 m² Powierzchnia: 1261 m² Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Miejsce parkingowe: parking naziemny Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 24 957 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Mieszkanie, Sosnowiec, Sielec, 38 m² Powierzchnia: 38 m² Liczba pięter budynku: 4 Ogrzewanie: miejskie Media: internet Ogłoszenie 1 200 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Mieszkanie, Sosnowiec, Zagórze, 50 m² Powierzchnia: 50 m² Cena za m²: 5780 zł Rynek: wtórny Informacje dodatkowe: winda Ogłoszenie 289 000 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Mieszkanie, Sosnowiec, 42 m² Powierzchnia: 42.45 m² Cena za m²: 4706.71 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1970 Ogłoszenie 199 800 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Mieszkanie, Sosnowiec, Śródmieście, 38 m² Powierzchnia: 37.9 m² Cena za m²: 5804.75 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1960 Ogłoszenie 220 000 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Dom, Sosnowiec, 56 m² Cena za m²: 9000 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 56 m² Ogłoszenie 504 000 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Mieszkanie, Sosnowiec, 55 m² Powierzchnia: 54.59 m² Cena za m²: 6209.93 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1920 Ogłoszenie 339 000 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Mieszkanie, Sosnowiec, Sielec, 43 m² Powierzchnia: 43 m² Cena za m²: 6511.63 zł Rynek: wtórny Informacje dodatkowe: winda Ogłoszenie 280 000 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Mieszkanie, Sosnowiec, 26 m² Powierzchnia: 26 m² Liczba pięter budynku: 3 Liczba pokoi: 1 Piętro: 1 Ogłoszenie 950 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Mieszkanie, Sosnowiec, 59 m² Powierzchnia: 58.57 m² Cena za m²: 9400 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 550 558 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Mieszkanie, Sosnowiec, 61 m² Powierzchnia: 61 m² Cena za m²: 5885.25 zł Rynek: wtórny Informacje dodatkowe: winda Ogłoszenie 359 000 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Mieszkanie, Sosnowiec, 51 m² Powierzchnia: 51.41 m² Cena za m²: 8749.99 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2014 Ogłoszenie 449 837 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Mieszkanie, Sosnowiec, Milowice, 43 m² Powierzchnia: 43 m² Cena za m²: 5813.95 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 250 000 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Mieszkanie, Sosnowiec, Zagórze, 43 m² Powierzchnia: 43 m² Cena za m²: 6046.51 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 260 000 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Mieszkanie, Sosnowiec, Zagórze, 48 m² Powierzchnia: 47.81 m² Cena za m²: 7320.64 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1977 Ogłoszenie 350 000 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Działka, Sosnowiec, Zagórze, 3626 m² Powierzchnia: 3626 m² Cena za m²: 410.92 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 1 490 000 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Dom, Sosnowiec, Rudna, 93 m² Cena za m²: 4612.9 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1949 Powierzchnia działki: 530 m² Ogłoszenie 429 000 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Mieszkanie, Sosnowiec, 38 m² Powierzchnia: 38.48 m² Cena za m²: 6185.03 zł Rok budowy: 2008 Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 238 000 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Działka, Sosnowiec, 474 m² Powierzchnia: 474 m² Cena za m²: 742.62 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ działki: budowlana Ogłoszenie 352 000 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Mieszkanie, Sosnowiec, 40 m² Powierzchnia: 39.86 m² Cena za m²: 9700 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 386 642 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Dom, Sosnowiec, 625 m² Cena za m²: 5696 zł Rok budowy: 2003 Powierzchnia działki: 2015 m² Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 3 560 000 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Mieszkanie, Sosnowiec, Sielec, 40 m² Powierzchnia: 39.5 m² Cena za m²: 12632.91 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 499 000 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Mieszkanie, Sosnowiec, 63 m² Powierzchnia: 63 m² Cena za m²: 5634.92 zł Rok budowy: 1970 Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 355 000 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Mieszkanie, Sosnowiec, Juliusz, 59 m² Powierzchnia: 59.25 m² Cena za m²: 4219.41 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1970 Ogłoszenie 250 000 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Mieszkanie, Sosnowiec, 50 m² Powierzchnia: 50 m² Rok budowy: 1920 Liczba pięter budynku: 4 Liczba pokoi: 2 Ogłoszenie 2 000 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Magazyny i hale, Sosnowiec, 1222 m² Powierzchnia: 1222 m² Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 17 500 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Magazyny i hale, Sosnowiec, 2000 m² Powierzchnia: 2000 m² Powierzchnia działki: 8000 m² Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 32 000 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Komercyjne, Sosnowiec, 200 m² Powierzchnia: 200 m² Liczba pomieszczeń: 3 Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Ogłoszenie 3 600 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Dom, Sosnowiec, Klimontów, 270 m² Cena za m²: 5185.19 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 955 m² Ogrodzenie: inne Ogłoszenie 1 400 000 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Dom, Sosnowiec, Ostrowy Górnicze, 220 m² Cena za m²: 4045.45 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 1217 m² Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 890 000 zł Sprzedający: firma Sosnowiec