Działka, Łaziska Dolne, Łaziska Górne, Mikołowski, 1000 m² Powierzchnia: 1000 m² Cena za m²: 165 zł Typ działki: inna Ogłoszenie 165 000 zł Sprzedający: firma Łaziska Górne
Dom, Łaziska Górne, Mikołowski, 350 m² Powierzchnia działki: 16500 m² Liczba pokoi: 17 Powierzchnia mieszkalna: 350 m² Powierzchnia użytkowa: 350 m² Ogłoszenie 11 900 zł Sprzedający: firma Łaziska Górne
Mieszkanie, Łaziska Średnie, Łaziska Górne, Mikołowski, 41 m² Powierzchnia: 40.8 m² Informacje dodatkowe: domofon lub wideofon Liczba pięter budynku: 2 Ogrzewanie: węglowe Ogłoszenie 1 300 zł Sprzedający: firma Łaziska Górne
Działka, Łaziska Górne, Mikołowski, 700 m² Powierzchnia: 700 m² Cena za m²: 235.71 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 165 000 zł Sprzedający: firma Łaziska Górne
Biurowiec, Łaziska Górne, Mikołowski, 18 m² Powierzchnia: 18 m² Liczba pomieszczeń: 3 Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 1 Ogłoszenie 666 zł Sprzedający: firma Łaziska Górne
Mieszkanie, Łaziska Górne, Mikołowski, 50 m² Powierzchnia: 50.16 m² Liczba pięter budynku: 2 Ogrzewanie: miejskie Media: telewizja kablowa Ogłoszenie 2 000 zł Sprzedający: firma Łaziska Górne
Działka, Łaziska Dolne, Łaziska Górne, Mikołowski, 794 m² Powierzchnia: 794 m² Cena za m²: 358.94 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 285 000 zł Sprzedający: firma Łaziska Górne
Mieszkanie, Łaziska Górne, Mikołowski, 35 m² Powierzchnia: 35 m² Informacje dodatkowe: umeblowane Liczba pięter budynku: 4 Ogrzewanie: miejskie Ogłoszenie 1 000 zł Sprzedający: firma Łaziska Górne
Działka, Łaziska Dolne, Łaziska Górne, Mikołowski, 1282 m² Powierzchnia: 1282 m² Cena za m²: 226.21 zł Ogrodzenie: brak Typ działki: budowlana Ogłoszenie 290 000 zł Sprzedający: firma Łaziska Górne
Działka, Łaziska Dolne, Łaziska Górne, Mikołowski, 7939 m² Powierzchnia: 7939 m² Cena za m²: 289 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 2 294 371 zł Sprzedający: firma Łaziska Górne
Działka, Łaziska Górne, Mikołowski, 1250 m² Powierzchnia: 1250 m² Cena za m²: 220 zł Droga dojazdowa: utwardzona Typ działki: budowlana Ogłoszenie 275 000 zł Sprzedający: firma Łaziska Górne
Działka, Łaziska Górne, Mikołowski, 950 m² Powierzchnia: 950 m² Cena za m²: 250 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 237 500 zł Sprzedający: firma Łaziska Górne
Działka, Łaziska Górne, Mikołowski, 1134 m² Powierzchnia: 1134 m² Cena za m²: 250 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 283 500 zł Sprzedający: firma Łaziska Górne
Działka, Łaziska Górne, Mikołowski, 1007 m² Powierzchnia: 1007 m² Cena za m²: 294.94 zł Droga dojazdowa: utwardzona Typ działki: budowlana Ogłoszenie 297 000 zł Sprzedający: firma Łaziska Górne
Działka, Łaziska Górne, Mikołowski, 847 m² Powierzchnia: 847 m² Cena za m²: 295.16 zł Typ działki: budowlana Ogłoszenie 250 000 zł Sprzedający: firma Łaziska Górne
Działka, Łaziska Górne, Mikołowski, 968 m² Powierzchnia: 968 m² Cena za m²: 295.45 zł Typ działki: budowlana Ogłoszenie 286 000 zł Sprzedający: firma Łaziska Górne
Działka, Łaziska Górne, Mikołowski, 1006 m² Powierzchnia: 1006 m² Cena za m²: 295.73 zł Droga dojazdowa: utwardzona Typ działki: budowlana Ogłoszenie 297 500 zł Sprzedający: firma Łaziska Górne
Dom, Łaziska Górne, Mikołowski, 350 m² Powierzchnia działki: 16500 m² Ogrodzenie: inne Liczba pokoi: 17 Powierzchnia mieszkalna: 350 m² Ogłoszenie 11 990 zł Sprzedający: firma Łaziska Górne
Mieszkanie, Łaziska Górne, Mikołowski, 31 m² Powierzchnia: 31 m² Cena za m²: 5129.03 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 159 000 zł Sprzedający: firma Łaziska Górne
Mieszkanie, Łaziska Górne, Mikołowski, 50 m² Powierzchnia: 50 m² Cena za m²: 6600 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 330 000 zł Sprzedający: firma Łaziska Górne
Działka, Łaziska Górne, Mikołowski, 1199 m² Powierzchnia: 1199 m² Cena za m²: 205.17 zł Ogrodzenie: inne Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 246 000 zł Sprzedający: firma Łaziska Górne
Działka, Łaziska Górne, Mikołowski, 2179 m² Powierzchnia: 2179 m² Cena za m²: 137.22 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 299 000 zł Sprzedający: firma Łaziska Górne
Mieszkanie, Łaziska Górne, Mikołowski, 54 m² Powierzchnia: 54 m² Cena za m²: 6462.96 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 349 000 zł Sprzedający: firma Łaziska Górne
Mieszkanie, Łaziska Górne, Mikołowski, 102 m² Powierzchnia: 102.11 m² Cena za m²: 2928.21 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 1 Ogłoszenie 299 000 zł Sprzedający: firma Łaziska Górne
Działka, Łaziska Górne, Mikołowski, 1085 m² Powierzchnia: 1085 m² Cena za m²: 290 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 314 650 zł Sprzedający: firma Łaziska Górne
Działka, Łaziska Górne, Mikołowski, 702 m² Powierzchnia: 702 m² Cena za m²: 178.06 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 125 000 zł Sprzedający: firma Łaziska Górne
Garaż, Łaziska Górne, Mikołowski, 15 m² Powierzchnia: 15 m² Informacje dodatkowe: prąd Ogłoszenie 400 zł Sprzedający: firma Łaziska Górne
Mieszkanie, Łaziska Średnie, Łaziska Górne, Mikołowski, 60 m² Powierzchnia: 60.16 m² Cena za m²: 6283.24 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1990 Ogłoszenie 378 000 zł Sprzedający: firma Łaziska Górne
Mieszkanie, Łaziska Górne, Mikołowski, 50 m² Powierzchnia: 50 m² Cena za m²: 6580 zł Rok budowy: 1970 Liczba pięter budynku: 2 Ogłoszenie 329 000 zł Sprzedający: firma Łaziska Górne
Działka, Łaziska Górne, Mikołowski, 2344 m² Powierzchnia: 2344 m² Cena za m²: 75 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 175 800 zł Sprzedający: firma Łaziska Górne
Działka, Łaziska Dolne, Łaziska Górne, Mikołowski, 1100 m² Powierzchnia: 1100 m² Cena za m²: 300 zł Ogrodzenie: drewniane Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 330 000 zł Sprzedający: firma Łaziska Górne
Mieszkanie, Łaziska Średnie, Łaziska Górne, Mikołowski, 51 m² Powierzchnia: 51.48 m² Cena za m²: 5244.76 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1907 Ogłoszenie 270 000 zł Sprzedający: firma Łaziska Górne
Działka, Łaziska Górne, Mikołowski, 4591 m² Powierzchnia: 4591 m² Cena za m²: 291.88 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 1 340 000 zł Sprzedający: firma Łaziska Górne
Mieszkanie, Łaziska Średnie, Łaziska Górne, Mikołowski, 44 m² Powierzchnia: 44.37 m² Cena za m²: 6648.64 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 3 Ogłoszenie 295 000 zł Sprzedający: firma Łaziska Górne
Mieszkanie, Łaziska Górne, Mikołowski, 40 m² Powierzchnia: 40 m² Informacje dodatkowe: domofon lub wideofon Liczba pięter budynku: 3 Ogrzewanie: miejskie Ogłoszenie 1 500 zł Sprzedający: firma Łaziska Górne
Dom, Łaziska Górne, Mikołowski, 160 m² Cena za m²: 4656.25 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 1302 m² Ogłoszenie 745 000 zł Sprzedający: firma Łaziska Górne
Biurowiec, Łaziska Górne, Mikołowski, 156 m² Powierzchnia: 156 m² Liczba pomieszczeń: 1 Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 1 Ogłoszenie 5 460 zł Sprzedający: firma Łaziska Górne
Działka, Łaziska Górne, Mikołowski, 5119 m² Powierzchnia: 5119 m² Cena za m²: 257.86 zł Ogrodzenie: brak Media: prąd Ogłoszenie 1 320 000 zł Sprzedający: firma Łaziska Górne