Działka, Czechowice Dziedzice, Czechowice Dziedzice, Bielski, 821 m² Powierzchnia: 821 m² Cena za m²: 243 zł Ogrodzenie: inne Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 199 500 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice
Mieszkanie, Czechowice Dziedzice, Czechowice Dziedzice, Bielski, 36 m² Powierzchnia: 36 m² Cena za m²: 8305.56 zł Rynek: wtórny Informacje dodatkowe: umeblowane Ogłoszenie 299 000 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice
Mieszkanie, Czechowice Dziedzice, Czechowice Dziedzice, Bielski, 64 m² Powierzchnia: 64.11 m² Cena za m²: 10901.2 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2023 Ogłoszenie 698 876 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice
Dom, Czechowice Dziedzice, Bielski, 89 m² Cena za m²: 5280.9 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2027 Powierzchnia działki: 200 m² Ogłoszenie 470 000 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice
Magazyny i hale, Czechowice Dziedzice, Czechowice Dziedzice, 6432 m² Powierzchnia: 6432 m² Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 98 600 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice
Mieszkanie, Czechowice Dziedzice, Czechowice Dziedzice, Bielski, 44 m² Powierzchnia: 44 m² Cena za m²: 6795.45 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 10 Ogłoszenie 299 000 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice
Mieszkanie, Czechowice Dziedzice, Czechowice Dziedzice, Bielski, 47 m² Powierzchnia: 47 m² Cena za m²: 8893.62 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 1 Ogłoszenie 418 000 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice
Działka, Czechowice Dziedzice, Czechowice Dziedzice, Bielski, 1190 m² Powierzchnia: 1190 m² Cena za m²: 251.26 zł Droga dojazdowa: utwardzona Typ działki: budowlana Ogłoszenie 299 000 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice
Dom, Czechowice Dziedzice, Czechowice Dziedzice, Bielski, 100 m² Cena za m²: 7490 zł Rok budowy: 1960 Powierzchnia działki: 976 m² Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 749 000 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice
Mieszkanie, Czechowice Dziedzice, Czechowice Dziedzice, Bielski, 56 m² Powierzchnia: 55.9 m² Cena za m²: 11788.91 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2023 Ogłoszenie 659 000 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice
Dom, Czechowice Dziedzice, Czechowice Dziedzice, Bielski, 334 m² Cena za m²: 4461.08 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2003 Powierzchnia działki: 968 m² Ogłoszenie 1 490 000 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice
Mieszkanie, Czechowice Dziedzice, Bielski, 45 m² Powierzchnia: 45 m² Rok budowy: 2024 Liczba pięter budynku: 3 Ogrzewanie: miejskie Ogłoszenie 2 300 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice
Mieszkanie, Czechowice Dziedzice, Czechowice Dziedzice, Bielski, 40 m² Powierzchnia: 39.5 m² Informacje dodatkowe: umeblowane Liczba pięter budynku: 3 Liczba pokoi: 2 Ogłoszenie 1 700 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice
Mieszkanie, Czechowice Dziedzice, Czechowice Dziedzice, Bielski, 55 m² Powierzchnia: 54.85 m² Informacje dodatkowe: umeblowane Liczba pięter budynku: 2 Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 2 000 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice
Działka, Czechowice Dziedzice, Bielski, 731 m² Powierzchnia: 731 m² Cena za m²: 258.55 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 189 000 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice
Działka, Czechowice Dziedzice, Bielski, 177 m² Powierzchnia: 177 m² Cena za m²: 44.07 zł Typ działki: inna Ogłoszenie 7 800 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice
Mieszkanie, Czechowice Dziedzice, Czechowice Dziedzice, Bielski, 66 m² Powierzchnia: 66.05 m² Cena za m²: 8327.02 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2024 Ogłoszenie 550 000 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice
Mieszkanie, Czechowice Dziedzice, Czechowice Dziedzice, Bielski, 77 m² Powierzchnia: 77.04 m² Cena za m²: 7139.15 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2024 Ogłoszenie 550 000 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice
Dom, Czechowice Dziedzice, Czechowice Dziedzice, Bielski, 192 m² Cena za m²: 4473.96 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2004 Powierzchnia działki: 810 m² Ogłoszenie 859 000 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice
Mieszkanie, Czechowice Dziedzice, Czechowice Dziedzice, Bielski, 47 m² Powierzchnia: 47.1 m² Cena za m²: 8046.71 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1979 Ogłoszenie 379 000 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice
Dom, Czechowice Dziedzice, Czechowice Dziedzice, Bielski, 459 m² Cena za m²: 3700 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1960 Powierzchnia działki: 725 m² Ogłoszenie 1 700 000 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice
Mieszkanie, Czechowice Dziedzice, Czechowice Dziedzice, Bielski, 77 m² Powierzchnia: 77.04 m² Cena za m²: 7139.15 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 550 000 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice
Dom, Czechowice Dziedzice, Czechowice Dziedzice, Bielski, 92 m² Cena za m²: 8358.7 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2024 Powierzchnia działki: 200 m² Ogłoszenie 769 000 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice
Działka, Czechowice Dziedzice, Czechowice Dziedzice, Bielski, 6000 m² Powierzchnia: 6000 m² Media: prąd Typ działki: inna Ogłoszenie 6 000 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice
Dom, Czechowice Dziedzice, Czechowice Dziedzice, Bielski, 184 m² Cena za m²: 5994.55 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2010 Powierzchnia działki: 650 m² Ogłoszenie 1 100 000 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice
Działka, Czechowice Dziedzice, Czechowice Dziedzice, Bielski, 1957 m² Powierzchnia: 1957 m² Cena za m²: 229.94 zł Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 450 000 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice
Dom, Czechowice Dziedzice, Czechowice Dziedzice, Bielski, 100 m² Cena za m²: 7500 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 350 m² Ogłoszenie 750 000 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice
Mieszkanie, Czechowice Dziedzice, Czechowice Dziedzice, Bielski, 54 m² Powierzchnia: 54.2 m² Cena za m²: 8763.84 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 475 000 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice
Działka, Czechowice Dziedzice, Czechowice Dziedzice, Bielski, 24000 m² Powierzchnia: 24000 m² Cena za m²: 240 zł Typ działki: inna Ogłoszenie 5 760 000 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice
Działka, Czechowice Dziedzice, Czechowice Dziedzice, Bielski, 320 m² Powierzchnia: 320 m² Cena za m²: 54.69 zł Typ działki: inna Ogłoszenie 17 500 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice
Dom, Czechowice Dziedzice, Czechowice Dziedzice, Bielski, 110 m² Cena za m²: 7863.64 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2022 Powierzchnia działki: 450 m² Ogłoszenie 865 000 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice
Działka, Czechowice Dziedzice, Bielski, 4655 m² Powierzchnia: 4655 m² Cena za m²: 270.68 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 1 260 000 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice
Działka, Czechowice Dziedzice, Bielski, 1322 m² Powierzchnia: 1322 m² Cena za m²: 135.4 zł Media: prąd Typ działki: budowlana Ogłoszenie 179 000 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice
Dom, Czechowice Dziedzice, Czechowice Dziedzice, Bielski, 128 m² Cena za m²: 6953.13 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2000 Powierzchnia działki: 1816 m² Ogłoszenie 890 000 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice
Mieszkanie, Czechowice Dziedzice, Bielski, 53 m² Powierzchnia: 53.1 m² Cena za m²: 8757.06 zł Rynek: wtórny Informacje dodatkowe: umeblowane Ogłoszenie 465 000 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice
Magazyny i hale, Czechowice Dziedzice, Czechowice Dziedzice, 16000 m² Powierzchnia: 16000 m² Rok budowy: 2021 Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 239 120 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice
Mieszkanie, Czechowice Dziedzice, Czechowice Dziedzice, Bielski, 55 m² Powierzchnia: 54.71 m² Cena za m²: 10034.73 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2023 Ogłoszenie 549 000 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice
Działka, Czechowice Dziedzice, Czechowice Dziedzice, Bielski, 1468 m² Powierzchnia: 1468 m² Cena za m²: 367.17 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ działki: budowlana Ogłoszenie 539 000 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice
Magazyny i hale, Czechowice Dziedzice, Bielski, 10148 m² Powierzchnia: 10148 m² Ogrodzenie: inne Droga dojazdowa: utwardzona Miejsce parkingowe: parking naziemny Ogłoszenie 185 969 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice
Mieszkanie, Czechowice Dziedzice, Czechowice Dziedzice, Bielski, 55 m² Powierzchnia: 55.2 m² Cena za m²: 5235.51 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 289 000 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice
Mieszkanie, Czechowice Dziedzice, Czechowice Dziedzice, Bielski, 54 m² Powierzchnia: 53.9 m² Cena za m²: 9190 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2024 Ogłoszenie 495 341 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice
Mieszkanie, Czechowice Dziedzice, Czechowice Dziedzice, Bielski, 39 m² Powierzchnia: 38.5 m² Cena za m²: 8990 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2024 Ogłoszenie 346 115 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice
Mieszkanie, Czechowice Dziedzice, Czechowice Dziedzice, Bielski, 60 m² Powierzchnia: 60.13 m² Cena za m²: 9189.99 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2024 Ogłoszenie 552 594 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice
Dom, Czechowice Dziedzice, Czechowice Dziedzice, Bielski, 490 m² Cena za m²: 4489.8 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2013 Powierzchnia działki: 1739 m² Ogłoszenie 2 200 000 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice
Działka, Czechowice Dziedzice, Czechowice Dziedzice, Bielski, 334 m² Powierzchnia: 334 m² Cena za m²: 67.96 zł Typ działki: inna Ogłoszenie 22 700 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice
Magazyny i hale, Czechowice Dziedzice, Czechowice Dziedzice, 8045 m² Powierzchnia: 8045 m² Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 155 860 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice
Mieszkanie, Czechowice Dziedzice, Czechowice Dziedzice, Bielski, 45 m² Powierzchnia: 45 m² Cena za m²: 7555.56 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2007 Ogłoszenie 340 000 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice
Komercyjne, Czechowice Dziedzice, Czechowice Dziedzice, Bielski, 300 m² Powierzchnia: 300 m² Cena za m²: 2656.67 zł Liczba pomieszczeń: 4 Rynek: wtórny Ogłoszenie 797 000 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice
Magazyny i hale, Czechowice Dziedzice, Czechowice Dziedzice, 7832 m² Powierzchnia: 7832 m² Ogrodzenie: metalowe/kute Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 147 144 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice
Dom, Czechowice Dziedzice, Czechowice Dziedzice, Bielski, 130 m² Cena za m²: 5761.54 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2020 Powierzchnia działki: 1000 m² Ogłoszenie 749 000 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice
Mieszkanie, Czechowice Dziedzice, Czechowice Dziedzice, Bielski, 68 m² Powierzchnia: 67.63 m² Cena za m²: 8694.37 zł Rok budowy: 2013 Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 588 000 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice
Lokal handlowy, Czechowice Dziedzice, Czechowice Dziedzice, Bielski, 99 m² Powierzchnia: 99 m² Liczba pomieszczeń: 5 Rynek: wtórny Rok budowy: 2000 Ogłoszenie 5 000 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice
Lokal gastronomiczny, Czechowice Dziedzice, Czechowice Dziedzice, 101 m² Powierzchnia: 101 m² Liczba pomieszczeń: 3 Rynek: wtórny Rok budowy: 2000 Ogłoszenie 5 500 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice
Działka, Czechowice Dziedzice, Czechowice Dziedzice, Bielski, 2072 m² Powierzchnia: 2072 m² Cena za m²: 209.46 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 434 000 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice
Działka, Czechowice Dziedzice, Czechowice Dziedzice, Bielski, 350 m² Powierzchnia: 350 m² Cena za m²: 114.29 zł Droga dojazdowa: utwardzona Media: prąd Ogłoszenie 40 000 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice
Dom, Czechowice Dziedzice, Czechowice Dziedzice, Bielski, 328 m² Cena za m²: 4542.68 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 1000 m² Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 1 490 000 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice
Działka, Czechowice Dziedzice, Czechowice Dziedzice, Bielski, 619 m² Powierzchnia: 619 m² Cena za m²: 408.08 zł Ogrodzenie: siatka Typ działki: budowlana Ogłoszenie 252 600 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice
Działka, Czechowice Dziedzice, Czechowice Dziedzice, Bielski, 930 m² Powierzchnia: 930 m² Cena za m²: 2.69 zł Typ działki: inna Ogłoszenie 2 500 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice
Działka, Czechowice Dziedzice, Czechowice Dziedzice, Bielski, 847 m² Powierzchnia: 847 m² Cena za m²: 4.72 zł Typ działki: inna Ogłoszenie 4 000 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice
Działka, Czechowice Dziedzice, Czechowice Dziedzice, Bielski, 362 m² Powierzchnia: 362 m² Cena za m²: 6.91 zł Typ działki: inna Ogłoszenie 2 500 zł Sprzedający: firma Czechowice-Dziedzice