Promowane Działka ROD Gdynia – murowany domek, poddasze, kominek Powierzchnia: 320 m² Typ działki: rekreacyjna do negocjacji Ogłoszenie 92 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Gdynia
Mieszkanie, Gdynia, Śródmieście, 65 m² Powierzchnia: 64.5 m² Rok budowy: 1960 Liczba pięter budynku: 7 Ogrzewanie: miejskie Ogłoszenie 3 500 zł Sprzedający: firma Gdynia
Mieszkanie, Gdynia, Śródmieście, 65 m² Powierzchnia: 64.5 m² Rok budowy: 1960 Liczba pięter budynku: 7 Media: internet Ogłoszenie 3 500 zł Sprzedający: firma Gdynia
Mieszkanie, Gdynia, Redłowo, 49 m² Powierzchnia: 48.5 m² Cena za m²: 27835.05 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2024 Ogłoszenie 1 350 000 zł Sprzedający: firma Gdynia
Mieszkanie, Gdynia, Chylonia, 47 m² Powierzchnia: 47 m² Cena za m²: 11680.85 zł Rynek: wtórny Informacje dodatkowe: winda Ogłoszenie 549 000 zł Sprzedający: firma Gdynia
Mieszkanie, Gdynia, Mały Kack, 196 m² Powierzchnia: 196.48 m² Cena za m²: 11451.55 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2006 Ogłoszenie 2 250 000 zł Sprzedający: firma Gdynia
Lokal usługowy, Gdynia, Działki Leśne, 118 m² Powierzchnia: 118.33 m² Liczba pomieszczeń: 6 Rynek: wtórny Rok budowy: 1965 Ogłoszenie 4 500 zł Sprzedający: firma Gdynia
Mieszkanie, Gdynia, Wzgórze Świętego Maksymiliana, 56 m² Powierzchnia: 56 m² Cena za m²: 22321.43 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2008 Ogłoszenie 1 250 000 zł Sprzedający: firma Gdynia
Działka, Gdynia, Pogórze, 688 m² Powierzchnia: 688 m² Cena za m²: 1090.12 zł Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 750 000 zł Sprzedający: firma Gdynia
Magazyny i hale, Gdynia, Chylonia, 400 m² Powierzchnia: 400 m² Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 12 000 zł Sprzedający: firma Gdynia
Mieszkanie, Gdynia, Śródmieście, 37 m² Powierzchnia: 37 m² Rok budowy: 2023 Liczba pięter budynku: 6 Media: woda Ogłoszenie 3 650 zł Sprzedający: firma Gdynia
Mieszkanie, Gdynia, Grabówek, 39 m² Powierzchnia: 38.56 m² Cena za m²: 15534.23 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1970 Ogłoszenie 599 000 zł Sprzedający: firma Gdynia
Mieszkanie, Gdynia, Chylonia, 54 m² Powierzchnia: 54 m² Cena za m²: 11092.59 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1982 Ogłoszenie 599 000 zł Sprzedający: firma Gdynia
Mieszkanie, Gdynia, Śródmieście, 105 m² Powierzchnia: 104.8 m² Cena za m²: 15200 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1936 Ogłoszenie 1 592 960 zł Sprzedający: firma Gdynia
Dom, Gdynia, Kamienna Góra, 306 m² Cena za m²: 18790.85 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1950 Powierzchnia działki: 1052 m² Ogłoszenie 5 750 000 zł Sprzedający: firma Gdynia
Mieszkanie, Gdynia, Śródmieście, 80 m² Powierzchnia: 80 m² Cena za m²: 73750 zł Rynek: wtórny Informacje dodatkowe: winda Ogłoszenie 5 900 000 zł Sprzedający: firma Gdynia
Mieszkanie, Gdynia, Obłuże, 46 m² Powierzchnia: 46 m² Cena za m²: 13021.74 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Ogłoszenie 599 000 zł Sprzedający: firma Gdynia
Mieszkanie, Gdynia, Obłuże, 49 m² Powierzchnia: 49 m² Informacje dodatkowe: umeblowane Liczba pięter budynku: 3 Ogrzewanie: miejskie Ogłoszenie 2 600 zł Sprzedający: firma Gdynia
Mieszkanie, Gdynia, Działki Leśne, 63 m² Powierzchnia: 62.94 m² Cena za m²: 18700 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 1 176 978 zł Sprzedający: firma Gdynia
Mieszkanie, Gdynia, Pogórze, 39 m² Powierzchnia: 39.3 m² Cena za m²: 10050.89 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1998 Ogłoszenie 395 000 zł Sprzedający: firma Gdynia
Mieszkanie, Gdynia, Chylonia, 57 m² Powierzchnia: 57.4 m² Cena za m²: 10435.54 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2000 Ogłoszenie 599 000 zł Sprzedający: firma Gdynia
Mieszkanie, Gdynia, Cisowa, 60 m² Powierzchnia: 60.01 m² Cena za m²: 8831.86 zł Rok budowy: 1984 Informacje dodatkowe: winda Ogłoszenie 530 000 zł Sprzedający: firma Gdynia
Biuro, Gdynia, Orłowo, 109 m² Powierzchnia: 109 m² Liczba pomieszczeń: 4 Rynek: wtórny Rok budowy: 1999 Ogłoszenie 4 687 zł Sprzedający: firma Gdynia
Mieszkanie, Gdynia, Redłowo, 44 m² Powierzchnia: 43.65 m² Cena za m²: 10515.46 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1962 Ogłoszenie 459 000 zł Sprzedający: firma Gdynia
Dom, Gdynia, Oksywie, 160 m² Cena za m²: 9806.25 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2015 Powierzchnia działki: 345 m² Ogłoszenie 1 569 000 zł Sprzedający: firma Gdynia
Mieszkanie, Gdynia, Działki Leśne, 47 m² Powierzchnia: 46.55 m² Cena za m²: 18300 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 851 865 zł Sprzedający: firma Gdynia
Mieszkanie, Gdynia, Grabówek, 64 m² Powierzchnia: 64.11 m² Cena za m²: 8095.46 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1926 Ogłoszenie 519 000 zł Sprzedający: firma Gdynia
Mieszkanie, Gdynia, Chylonia, 54 m² Powierzchnia: 53.7 m² Cena za m²: 10614.53 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Ogłoszenie 570 000 zł Sprzedający: firma Gdynia
Mieszkanie, Gdynia, Chwarzno Wiczlino, 50 m² Powierzchnia: 50 m² Rok budowy: 2024 Liczba pięter budynku: 3 Ogrzewanie: miejskie Ogłoszenie 2 950 zł Sprzedający: firma Gdynia
Mieszkanie, Gdynia, Chwarzno Wiczlino, Wiczlino, 51 m² Powierzchnia: 51.07 m² Cena za m²: 10417.07 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 532 000 zł Sprzedający: firma Gdynia
Mieszkanie, Gdynia, Chwarzno Wiczlino, 62 m² Powierzchnia: 61.5 m² Cena za m²: 10351.22 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 636 600 zł Sprzedający: firma Gdynia
Mieszkanie, Gdynia, Wzgórze Świętego Maksymiliana, 28 m² Powierzchnia: 28 m² Cena za m²: 15000 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1960 Ogłoszenie 420 000 zł Sprzedający: firma Gdynia
Mieszkanie, Gdynia, Mały Kack, 52 m² Powierzchnia: 52.12 m² Cena za m²: 16097.47 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 839 000 zł Sprzedający: firma Gdynia
Mieszkanie, Gdynia, Obłuże, 53 m² Powierzchnia: 53 m² Cena za m²: 11867.92 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Ogłoszenie 629 000 zł Sprzedający: firma Gdynia
Mieszkanie, Gdynia, Obłuże, 53 m² Powierzchnia: 53 m² Cena za m²: 11301.89 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Ogłoszenie 599 000 zł Sprzedający: firma Gdynia
Mieszkanie, Gdynia, Oksywie, 53 m² Powierzchnia: 53 m² Cena za m²: 11679.25 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Ogłoszenie 619 000 zł Sprzedający: firma Gdynia
Mieszkanie, Gdynia, Leszczynki, 37 m² Powierzchnia: 37 m² Cena za m²: 15675.68 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1965 Ogłoszenie 580 000 zł Sprzedający: firma Gdynia
Mieszkanie, Gdynia, Śródmieście, 49 m² Powierzchnia: 49.18 m² Cena za m²: 13826.76 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1955 Ogłoszenie 680 000 zł Sprzedający: firma Gdynia
Mieszkanie, Gdynia, Wielki Kack, 66 m² Powierzchnia: 66.23 m² Cena za m²: 9195.23 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 609 000 zł Sprzedający: firma Gdynia
Mieszkanie, Gdynia, Śródmieście, 33 m² Powierzchnia: 32.65 m² Cena za m²: 18300.15 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2027 Ogłoszenie 597 500 zł Sprzedający: firma Gdynia
Mieszkanie, Gdynia, Pogórze, 39 m² Powierzchnia: 38.79 m² Cena za m²: 14024.23 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2027 Ogłoszenie 544 000 zł Sprzedający: firma Gdynia
Mieszkanie, Gdynia, Śródmieście, 140 m² Powierzchnia: 140 m² Cena za m²: 14685.71 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1974 Ogłoszenie 2 056 000 zł Sprzedający: firma Gdynia
Dom, Gdynia, Leszczynki, 418 m² Cena za m²: 8371.2 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1923 Powierzchnia działki: 346 m² Ogłoszenie 3 500 000 zł Sprzedający: firma Gdynia
Mieszkanie, Gdynia, Śródmieście, 112 m² Powierzchnia: 112 m² Cena za m²: 24107.14 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2007 Ogłoszenie 2 700 000 zł Sprzedający: firma Gdynia
Mieszkanie, Gdynia, Redłowo, 93 m² Powierzchnia: 92.75 m² Cena za m²: 16693.38 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 1 548 311 zł Sprzedający: firma Gdynia
Mieszkanie, Gdynia, Redłowo, 25 m² Powierzchnia: 25.1 m² Cena za m²: 15737.05 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1963 Ogłoszenie 395 000 zł Sprzedający: firma Gdynia
Mieszkanie, Gdynia, Wielki Kack, 35 m² Powierzchnia: 35.17 m² Cena za m²: 10662.5 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 375 000 zł Sprzedający: firma Gdynia
Mieszkanie, Gdynia, Śródmieście, 28 m² Powierzchnia: 27.65 m² Cena za m²: 18900 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 522 585 zł Sprzedający: firma Gdynia
Mieszkanie, Gdynia, Śródmieście, 41 m² Powierzchnia: 41.02 m² Cena za m²: 17950 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 736 309 zł Sprzedający: firma Gdynia
Mieszkanie, Gdynia, Śródmieście, 62 m² Powierzchnia: 62.14 m² Cena za m²: 17000 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 1 056 380 zł Sprzedający: firma Gdynia
Mieszkanie, Gdynia, Redłowo, 75 m² Powierzchnia: 74.66 m² Cena za m²: 17071.08 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 1 274 527 zł Sprzedający: firma Gdynia
Mieszkanie, Gdynia, Redłowo, 46 m² Powierzchnia: 45.94 m² Cena za m²: 25000 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 1 148 500 zł Sprzedający: firma Gdynia
Mieszkanie, Gdynia, Śródmieście, 56 m² Powierzchnia: 56.14 m² Cena za m²: 19400 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 1 089 116 zł Sprzedający: firma Gdynia
Mieszkanie, Gdynia, Śródmieście, 48 m² Powierzchnia: 47.91 m² Cena za m²: 17174.87 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 822 848 zł Sprzedający: firma Gdynia
Mieszkanie, Gdynia, Śródmieście, 49 m² Powierzchnia: 48.55 m² Cena za m²: 17774.34 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 862 944 zł Sprzedający: firma Gdynia
Mieszkanie, Gdynia, Redłowo, 97 m² Powierzchnia: 96.96 m² Cena za m²: 22586.63 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 2 190 000 zł Sprzedający: firma Gdynia
Mieszkanie, Gdynia, Redłowo, 97 m² Powierzchnia: 96.96 m² Cena za m²: 20111.39 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 1 950 000 zł Sprzedający: firma Gdynia
Mieszkanie, Gdynia, Redłowo, 97 m² Powierzchnia: 97.02 m² Cena za m²: 19171.3 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 1 860 000 zł Sprzedający: firma Gdynia
Mieszkanie, Gdynia, Redłowo, 98 m² Powierzchnia: 97.81 m² Cena za m²: 19323.18 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 1 890 000 zł Sprzedający: firma Gdynia