Dom, Inowrocław, Inowrocławski, 20 m² Cena za m²: 1495 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1985 Powierzchnia działki: 300 m² Ogłoszenie 29 900 zł Sprzedający: firma Inowrocław
Dom, Inowrocław, Inowrocławski, 270 m² Cena za m²: 3592.59 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2014 Powierzchnia działki: 2245 m² Ogłoszenie 970 000 zł Sprzedający: firma Inowrocław
Dom, Inowrocław, Inowrocławski, 280 m² Cena za m²: 3528.57 zł Rok budowy: 2002 Powierzchnia działki: 354 m² Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 988 000 zł Sprzedający: firma Inowrocław
Dom, Rąbin, Inowrocław, Inowrocławski, 139 m² Cena za m²: 7000 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1998 Powierzchnia działki: 396 m² Ogłoszenie 973 000 zł Sprzedający: firma Inowrocław
Dom, Szymborze, Inowrocław, Inowrocławski, 297 m² Cena za m²: 3536.43 zł Rok budowy: 2000 Powierzchnia działki: 2400 m² Ogrzewanie: miejskie Ogłoszenie 1 050 000 zł Sprzedający: firma Inowrocław
Mieszkanie, Inowrocław, Inowrocławski, 98 m² Powierzchnia: 98.38 m² Cena za m²: 1828.62 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1899 Ogłoszenie 179 900 zł Sprzedający: firma Inowrocław
Mieszkanie, Inowrocław, Inowrocławski, 53 m² Powierzchnia: 53.13 m² Cena za m²: 2390.36 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1899 Ogłoszenie 127 000 zł Sprzedający: firma Inowrocław
Mieszkanie, Inowrocław, Inowrocławski, 61 m² Powierzchnia: 60.7 m² Cena za m²: 2304.78 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1899 Ogłoszenie 139 900 zł Sprzedający: firma Inowrocław
Mieszkanie, Inowrocław, Inowrocławski, 48 m² Powierzchnia: 48.1 m² Cena za m²: 5675.68 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 273 000 zł Sprzedający: firma Inowrocław
Mieszkanie, Inowrocław, Inowrocławski, 63 m² Powierzchnia: 63.24 m² Cena za m²: 7432.01 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2024 Ogłoszenie 470 000 zł Sprzedający: firma Inowrocław
Mieszkanie, Inowrocław, Inowrocławski, 33 m² Powierzchnia: 33 m² Liczba pięter budynku: 4 Liczba pokoi: 2 Piętro: 4 Ogłoszenie 1 200 zł Sprzedający: firma Inowrocław
Mieszkanie, Solanki, Inowrocław, Inowrocławski, 54 m² Powierzchnia: 54 m² Liczba pięter budynku: 4 Liczba pokoi: 2 Piętro: 1 Ogłoszenie 2 100 zł Sprzedający: firma Inowrocław
Działka, Inowrocław, Inowrocławski, 40462 m² Powierzchnia: 40462 m² Cena za m²: 100 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 4 046 200 zł Sprzedający: firma Inowrocław
Lokal handlowy, Inowrocław, Inowrocławski, 60 m² Powierzchnia: 60 m² Liczba pomieszczeń: 1 Rynek: wtórny Rok budowy: 1975 Ogłoszenie 1 500 zł Sprzedający: firma Inowrocław
Działka, Inowrocław, Inowrocławski, 3770 m² Powierzchnia: 3770 m² Cena za m²: 0.53 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 2 000 zł Sprzedający: firma Inowrocław
Dom, Inowrocław, Inowrocławski, 522 m² Cena za m²: 899.93 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 338 m² Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 470 000 zł Sprzedający: firma Inowrocław
Dom, Inowrocław, Inowrocławski, 170 m² Cena za m²: 2700 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1978 Powierzchnia działki: 695 m² Ogłoszenie 459 000 zł Sprzedający: firma Inowrocław
Działka, Inowrocław, Inowrocławski, 500 m² Powierzchnia: 500 m² Cena za m²: 74 zł Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 37 000 zł Sprzedający: firma Inowrocław
Mieszkanie, Inowrocław, Inowrocławski, 32 m² Powierzchnia: 32 m² Cena za m²: 6468.75 zł Rynek: wtórny Informacje dodatkowe: umeblowane Ogłoszenie 207 000 zł Sprzedający: firma Inowrocław
Dom, Inowrocław, Inowrocławski, 381 m² Cena za m²: 3803.08 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1986 Powierzchnia działki: 667 m² Ogłoszenie 1 450 000 zł Sprzedający: firma Inowrocław
Działka, Inowrocław, Inowrocławski, 15464 m² Powierzchnia: 15464 m² Cena za m²: 100 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 1 546 400 zł Sprzedający: firma Inowrocław
Magazyny i hale, Rąbin, Inowrocław, Inowrocławski, 993 m² Powierzchnia: 993 m² Cena za m²: 3927.49 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 6536 m² Ogłoszenie 3 900 000 zł Sprzedający: firma Inowrocław
Lokal handlowy, Inowrocław, Inowrocławski, 500 m² Powierzchnia: 500 m² Liczba pomieszczeń: 1 Rynek: wtórny Rok budowy: 1975 Ogłoszenie 10 000 zł Sprzedający: firma Inowrocław
Mieszkanie, Inowrocław, Inowrocławski, 50 m² Powierzchnia: 49.5 m² Cena za m²: 5636.36 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1898 Ogłoszenie 279 000 zł Sprzedający: firma Inowrocław
Mieszkanie, Inowrocław, Inowrocławski, 50 m² Powierzchnia: 50.1 m² Cena za m²: 5748.5 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1898 Ogłoszenie 288 000 zł Sprzedający: firma Inowrocław
Mieszkanie, Inowrocław, Inowrocławski, 116 m² Powierzchnia: 116.1 m² Cena za m²: 5684.75 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1898 Ogłoszenie 660 000 zł Sprzedający: firma Inowrocław
Dom, Inowrocław, Inowrocławski, 611 m² Cena za m²: 3600.65 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1898 Powierzchnia działki: 800 m² Ogłoszenie 2 200 000 zł Sprzedający: firma Inowrocław
Działka, Inowrocław, Inowrocławski, 2798 m² Powierzchnia: 2798 m² Cena za m²: 120.8 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 338 000 zł Sprzedający: firma Inowrocław
Dom, Rąbin, Inowrocław, Inowrocławski, 140 m² Cena za m²: 5564.29 zł Rok budowy: 1992 Powierzchnia działki: 216 m² Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 779 000 zł Sprzedający: firma Inowrocław
Dom, Stare Miasto, Inowrocław, Inowrocławski, 519 m² Cena za m²: 501.26 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 276 m² Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 260 000 zł Sprzedający: firma Inowrocław
Dom, Inowrocław, Inowrocławski, 247 m² Cena za m²: 4809.72 zł Rok budowy: 2007 Powierzchnia działki: 739 m² Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 1 188 000 zł Sprzedający: firma Inowrocław
Działka, Inowrocław, Inowrocławski, 2721 m² Powierzchnia: 2721 m² Cena za m²: 250 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 680 250 zł Sprzedający: firma Inowrocław
Komercyjne, Inowrocław, Inowrocławski, 75 m² Powierzchnia: 75 m² Liczba pomieszczeń: 1 Rynek: wtórny Rok budowy: 2002 Ogłoszenie 4 500 zł Sprzedający: firma Inowrocław
Dom, Inowrocław, Inowrocławski, 250 m² Cena za m²: 3944 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1995 Powierzchnia działki: 665 m² Ogłoszenie 986 000 zł Sprzedający: firma Inowrocław
Mieszkanie, Inowrocław, Inowrocławski, 24 m² Powierzchnia: 24.4 m² Cena za m²: 6147.54 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 2 Ogłoszenie 150 000 zł Sprzedający: firma Inowrocław
Komercyjne, Inowrocław, Inowrocławski, 200 m² Powierzchnia: 200 m² Liczba pomieszczeń: 1 Rynek: wtórny Rok budowy: 1975 Ogłoszenie 4 500 zł Sprzedający: firma Inowrocław
Działka, Inowrocław, Inowrocławski, 10000 m² Powierzchnia: 10000 m² Cena za m²: 318.8 zł Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 3 188 000 zł Sprzedający: firma Inowrocław
Dom, Inowrocław, Inowrocławski, 255 m² Cena za m²: 3457.76 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2003 Powierzchnia działki: 135 m² Ogłoszenie 880 000 zł Sprzedający: firma Inowrocław
Mieszkanie, Stare Miasto, Inowrocław, Inowrocławski, 76 m² Powierzchnia: 75.64 m² Cena za m²: 2578 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 2 Ogłoszenie 195 000 zł Sprzedający: firma Inowrocław
Działka, Inowrocław, Inowrocławski, 30831 m² Powierzchnia: 30831 m² Cena za m²: 583.83 zł Typ działki: budowlana-wielorodzinna Ogłoszenie 18 000 000 zł Sprzedający: firma Inowrocław