Dom, Pruszcz Gdański, Gdański, 274 m² Cena za m²: 4529.51 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1998 Powierzchnia działki: 537 m² Ogłoszenie 1 240 000 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Magazyny i hale, Pruszcz Gdański, Gdański, 12538 m² Powierzchnia: 12538 m² Rok budowy: 2022 Media: internet Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 192 350 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Mieszkanie, Pruszcz Gdański, Gdański, 56 m² Powierzchnia: 56.36 m² Rok budowy: 1980 Informacje dodatkowe: domofon lub wideofon Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 2 600 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Lokal usługowy, Pruszcz Gdański, Gdański, 18 m² Powierzchnia: 18 m² Liczba pomieszczeń: 1 Rynek: wtórny Rok budowy: 2006 Ogłoszenie 1 500 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Mieszkanie, Pruszcz Gdański, Gdański, 32 m² Powierzchnia: 32 m² Rok budowy: 2008 Liczba pięter budynku: 3 Liczba pokoi: 1 Ogłoszenie 1 600 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Dom, Pruszcz Gdański, Gdański, 116 m² Cena za m²: 8964.66 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1993 Powierzchnia działki: 700 m² Ogłoszenie 1 039 900 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Mieszkanie, Pruszcz Gdański, Gdański, 49 m² Powierzchnia: 48.65 m² Cena za m²: 12312.44 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 3 Ogłoszenie 599 000 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Mieszkanie, Pruszcz Gdański, Gdański, 27 m² Powierzchnia: 26.85 m² Cena za m²: 11173.18 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2008 Ogłoszenie 300 000 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Mieszkanie, Pruszcz Gdański, Gdański, 33 m² Powierzchnia: 33.04 m² Cena za m²: 11773.61 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2024 Ogłoszenie 389 000 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Mieszkanie, Pruszcz Gdański, Gdański, 45 m² Powierzchnia: 45 m² Cena za m²: 10888.89 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2007 Ogłoszenie 490 000 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Mieszkanie, Pruszcz Gdański, Gdański, 95 m² Powierzchnia: 94.7 m² Cena za m²: 8225.98 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2005 Ogłoszenie 779 000 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Mieszkanie, Pruszcz Gdański, Gdański, 37 m² Powierzchnia: 36.8 m² Cena za m²: 10570.65 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1970 Ogłoszenie 389 000 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Dom, Pruszcz Gdański, Gdański, 100 m² Cena za m²: 9990 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1970 Powierzchnia działki: 800 m² Ogłoszenie 999 000 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Mieszkanie, Pruszcz Gdański, Gdański, 44 m² Powierzchnia: 44 m² Rok budowy: 2020 Liczba pięter budynku: 2 Media: woda Ogłoszenie 2 750 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Dom, Pruszcz Gdański, Gdański, 130 m² Cena za m²: 12692.31 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2022 Powierzchnia działki: 300 m² Ogłoszenie 1 650 000 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Mieszkanie, Pruszcz Gdański, Gdański, 37 m² Powierzchnia: 37 m² Cena za m²: 12702.7 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1970 Ogłoszenie 470 000 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Magazyny i hale, Pruszcz Gdański, Gdański, 300 m² Powierzchnia: 300 m² Liczba pomieszczeń: 3 Rok budowy: 1980 Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 9 000 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Biuro, Pruszcz Gdański, Gdański, 430 m² Powierzchnia: 430 m² Liczba pomieszczeń: 10 Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Ogłoszenie 16 000 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Biuro, Pruszcz Gdański, Gdański, 107 m² Powierzchnia: 107 m² Liczba pomieszczeń: 4 Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Ogłoszenie 4 815 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Magazyny i hale, Pruszcz Gdański, Gdański, 375 m² Powierzchnia: 375 m² Liczba pomieszczeń: 3 Rok budowy: 1980 Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 11 250 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Biuro, Pruszcz Gdański, Gdański, 140 m² Powierzchnia: 140 m² Liczba pomieszczeń: 4 Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Ogłoszenie 6 000 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Magazyny i hale, Pruszcz Gdański, Gdański, 1272 m² Powierzchnia: 1272 m² Liczba pomieszczeń: 6 Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 3000 m² Ogłoszenie 42 268 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Magazyny i hale, Pruszcz Gdański, Gdański, 164 m² Powierzchnia: 164 m² Liczba pomieszczeń: 7 Rok budowy: 1980 Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 6 560 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Magazyny i hale, Pruszcz Gdański, Gdański, 153 m² Powierzchnia: 153 m² Liczba pomieszczeń: 1 Rok budowy: 1980 Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 6 120 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Magazyny i hale, Pruszcz Gdański, Gdański, 400 m² Powierzchnia: 400 m² Liczba pomieszczeń: 4 Rok budowy: 1980 Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 15 000 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Magazyny i hale, Pruszcz Gdański, Gdański, 145 m² Powierzchnia: 145 m² Liczba pomieszczeń: 5 Rok budowy: 1980 Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 6 000 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Mieszkanie, Pruszcz Gdański, Gdański, 42 m² Powierzchnia: 41.5 m² Cena za m²: 11325.3 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1970 Ogłoszenie 470 000 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Mieszkanie, Pruszcz Gdański, Gdański, 65 m² Powierzchnia: 65 m² Rok budowy: 2024 Liczba pięter budynku: 3 Ogrzewanie: miejskie Ogłoszenie 3 999 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Dom, Pruszcz Gdański, Gdański, 160 m² Cena za m²: 5618.75 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 360 m² Ogłoszenie 899 000 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Mieszkanie, Pruszcz Gdański, Gdański, 55 m² Powierzchnia: 55 m² Cena za m²: 10545.45 zł Rok budowy: 2000 Liczba pięter budynku: 2 Ogłoszenie 580 000 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Mieszkanie, Pruszcz Gdański, Gdański, 40 m² Powierzchnia: 40.24 m² Rok budowy: 2022 Liczba pięter budynku: 4 Ogrzewanie: miejskie Ogłoszenie 2 200 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Mieszkanie, Pruszcz Gdański, Gdański, 51 m² Powierzchnia: 51.42 m² Cena za m²: 9334.89 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2001 Ogłoszenie 480 000 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Magazyny i hale, Pruszcz Gdański, Gdański, 1050 m² Powierzchnia: 1050 m² Typ komercyjny: hala Ogłoszenie 39 000 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Magazyny i hale, Pruszcz Gdański, Gdański, 411 m² Powierzchnia: 411 m² Media: prąd Typ komercyjny: hala Ogłoszenie 6 000 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Dom, Pruszcz Gdański, Gdański, 199 m² Cena za m²: 6175.88 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1985 Powierzchnia działki: 581 m² Ogłoszenie 1 229 000 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Dom, Pruszcz Gdański, Gdański, 126 m² Cena za m²: 8214.28 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2022 Powierzchnia działki: 314 m² Ogłoszenie 1 034 999 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Działka, Pruszcz Gdański, Gdański, 1165 m² Powierzchnia: 1165 m² Cena za m²: 1030.04 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 1 200 000 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Mieszkanie, Pruszcz Gdański, Gdański, 35 m² Powierzchnia: 34.5 m² Cena za m²: 15913.04 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2010 Ogłoszenie 549 000 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Działka, Pruszcz Gdański, Gdański, 5287 m² Powierzchnia: 5287 m² Cena za m²: 983.54 zł Ogrodzenie: metalowe/kute Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 5 200 000 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Mieszkanie, Pruszcz Gdański, Gdański, 31 m² Powierzchnia: 31 m² Cena za m²: 12225.81 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2009 Ogłoszenie 379 000 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Działka, Pruszcz Gdański, Gdański, 1000 m² Powierzchnia: 1000 m² Typ działki: przemysłowa Ogłoszenie 6 000 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Działka, Pruszcz Gdański, Gdański, 1165 m² Powierzchnia: 1165 m² Cena za m²: 1000 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 1 165 000 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Mieszkanie, Pruszcz Gdański, Gdański, 81 m² Powierzchnia: 81.12 m² Cena za m²: 10050 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 815 256 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Mieszkanie, Pruszcz Gdański, Gdański, 53 m² Powierzchnia: 53 m² Cena za m²: 8490.57 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 450 000 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Dom, Pruszcz Gdański, Gdański, 120 m² Cena za m²: 8325 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2021 Powierzchnia działki: 120 m² Ogłoszenie 999 000 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Mieszkanie, Pruszcz Gdański, Gdański, 42 m² Powierzchnia: 42 m² Cena za m²: 10119.05 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Ogłoszenie 425 000 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Mieszkanie, Pruszcz Gdański, Gdański, 59 m² Powierzchnia: 58.5 m² Cena za m²: 5452.99 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1957 Ogłoszenie 319 000 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Komercyjne, Pruszcz Gdański, Gdański, 81 m² Powierzchnia: 80.54 m² Cena za m²: 5090.64 zł Liczba pomieszczeń: 3 Rynek: wtórny Ogłoszenie 410 000 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Mieszkanie, Pruszcz Gdański, Gdański, 64 m² Powierzchnia: 64 m² Cena za m²: 10390.63 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2011 Ogłoszenie 665 000 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Działka, Pruszcz Gdański, Gdański, 1000 m² Powierzchnia: 1000 m² Cena za m²: 600 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 600 000 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Działka, Pruszcz Gdański, Gdański, 3772 m² Powierzchnia: 3772 m² Cena za m²: 516.97 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 1 950 000 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Dom, Pruszcz Gdański, Gdański, 165 m² Cena za m²: 4236.36 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1930 Powierzchnia działki: 900 m² Ogłoszenie 699 000 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Mieszkanie, Pruszcz Gdański, Gdański, 39 m² Powierzchnia: 39 m² Cena za m²: 11512.82 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 449 000 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Magazyny i hale, Pruszcz Gdański, Gdański, 5000 m² Powierzchnia: 5000 m² Cena za m²: 1180 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2000 Ogłoszenie 5 900 000 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Dom, Pruszcz Gdański, Gdański, 700 m² Cena za m²: 1284.29 zł Rok budowy: 1976 Powierzchnia działki: 700 m² Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 899 000 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Mieszkanie, Pruszcz Gdański, Gdański, 92 m² Powierzchnia: 91.69 m² Cena za m²: 10905.22 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2004 Ogłoszenie 999 900 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Mieszkanie, Pruszcz Gdański, Gdański, 48 m² Powierzchnia: 48.1 m² Rok budowy: 2025 Informacje dodatkowe: winda Liczba pięter budynku: 2 Ogłoszenie 2 900 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Mieszkanie, Pruszcz Gdański, Gdański, 29 m² Powierzchnia: 28.72 m² Cena za m²: 14589.14 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2012 Ogłoszenie 419 000 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański