Dom, Skarżysko Kamienna, Skarżyski, 62 m² Cena za m²: 4032.26 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1970 Powierzchnia działki: 495 m² Ogłoszenie 250 000 zł Sprzedający: firma Skarżysko-Kamienna
Działka, Skarżysko Kamienna, Skarżyski, 9709 m² Powierzchnia: 9709 m² Cena za m²: 250 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ działki: handlowo-usługowa Ogłoszenie 2 427 250 zł Sprzedający: firma Skarżysko-Kamienna
Mieszkanie, Skarżysko Kamienna, Skarżyski, 45 m² Powierzchnia: 45.4 m² Cena za m²: 4310.85 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 3 Ogłoszenie 195 713 zł Sprzedający: firma Skarżysko-Kamienna
Działka, Skarżysko Kamienna, Skarżyski, 8000 m² Powierzchnia: 8000 m² Cena za m²: 111.25 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ działki: handlowo-usługowa Ogłoszenie 890 000 zł Sprzedający: firma Skarżysko-Kamienna
Mieszkanie, Skarżysko Kamienna, Skarżyski, 50 m² Powierzchnia: 50 m² Rok budowy: 1980 Informacje dodatkowe: umeblowane Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 1 200 zł Sprzedający: firma Skarżysko-Kamienna
Mieszkanie, Skarżysko Kamienna, Skarżyski, 76 m² Powierzchnia: 76 m² Cena za m²: 5131.58 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1926 Ogłoszenie 390 000 zł Sprzedający: firma Skarżysko-Kamienna
Mieszkanie, Skarżysko Kamienna, Skarżyski, 44 m² Powierzchnia: 44 m² Rok budowy: 1990 Liczba pięter budynku: 2 Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 1 100 zł Sprzedający: firma Skarżysko-Kamienna
Dom, Skarżysko Kamienna, Skarżyski, 200 m² Cena za m²: 6950 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2017 Powierzchnia działki: 6440 m² Ogłoszenie 1 390 000 zł Sprzedający: firma Skarżysko-Kamienna
Mieszkanie, Skarżysko Kamienna, Skarżyski, 38 m² Powierzchnia: 37.77 m² Rok budowy: 2015 Liczba pięter budynku: 3 Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 1 900 zł Sprzedający: firma Skarżysko-Kamienna
Dom, Skarżysko Kamienna, Skarżyski, 249 m² Cena za m²: 2967.87 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1935 Powierzchnia działki: 2552 m² Ogłoszenie 739 000 zł Sprzedający: firma Skarżysko-Kamienna
Mieszkanie, Skarżysko Kamienna, Skarżyski, 84 m² Powierzchnia: 84.09 m² Cena za m²: 9501.72 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2017 Ogłoszenie 799 000 zł Sprzedający: firma Skarżysko-Kamienna
Działka, Skarżysko Kamienna, Skarżyski, 3971 m² Powierzchnia: 3971 m² Cena za m²: 0.5 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 2 000 zł Sprzedający: firma Skarżysko-Kamienna
Mieszkanie, Skarżysko Kamienna, Skarżyski, 69 m² Powierzchnia: 69.08 m² Cena za m²: 6079.91 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Ogłoszenie 420 000 zł Sprzedający: firma Skarżysko-Kamienna
Mieszkanie, Skarżysko Kamienna, Skarżyski, 28 m² Powierzchnia: 28 m² Cena za m²: 5892.86 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1971 Ogłoszenie 165 000 zł Sprzedający: firma Skarżysko-Kamienna
Lokal usługowy, Skarżysko Kamienna, Skarżyski, 32 m² Powierzchnia: 32.25 m² Cena za m²: 3875.97 zł Liczba pomieszczeń: 2 Rynek: wtórny Ogłoszenie 125 000 zł Sprzedający: firma Skarżysko-Kamienna
Dom, Skarżysko Kamienna, Skarżyski, 195 m² Cena za m²: 2354.57 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1961 Powierzchnia działki: 1472 m² Ogłoszenie 459 000 zł Sprzedający: firma Skarżysko-Kamienna
Dom, Skarżysko Kamienna, Skarżyski, 240 m² Cena za m²: 3708.33 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 8000 m² Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 890 000 zł Sprzedający: firma Skarżysko-Kamienna
Mieszkanie, Skarżysko Kamienna, Skarżyski, 42 m² Powierzchnia: 42 m² Cena za m²: 5773.81 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1960 Ogłoszenie 242 500 zł Sprzedający: firma Skarżysko-Kamienna
Mieszkanie, Skarżysko Kamienna, Skarżyski, 57 m² Powierzchnia: 57 m² Cena za m²: 5947.37 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 339 000 zł Sprzedający: firma Skarżysko-Kamienna
Dom, Skarżysko Kamienna, Skarżyski, 240 m² Cena za m²: 3458.33 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1990 Powierzchnia działki: 1300 m² Ogłoszenie 830 000 zł Sprzedający: firma Skarżysko-Kamienna
Dom, Skarżysko Kamienna, Skarżyski, 130 m² Cena za m²: 7684.62 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 2000 m² Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 999 000 zł Sprzedający: firma Skarżysko-Kamienna
Działka, Skarżysko Kamienna, Skarżyski, 512 m² Powierzchnia: 512 m² Cena za m²: 126.76 zł Ogrodzenie: brak Typ działki: budowlana Ogłoszenie 64 900 zł Sprzedający: firma Skarżysko-Kamienna
Działka, Skarżysko Kamienna, Skarżyski, 1152 m² Powierzchnia: 1152 m² Cena za m²: 130.21 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 150 000 zł Sprzedający: firma Skarżysko-Kamienna
Dom, Skarżysko Kamienna, Skarżyski, 92 m² Cena za m²: 3097.83 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1950 Powierzchnia działki: 626 m² Ogłoszenie 285 000 zł Sprzedający: firma Skarżysko-Kamienna
Mieszkanie, Skarżysko Kamienna, Skarżyski, 40 m² Powierzchnia: 40.2 m² Cena za m²: 5945.27 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Ogłoszenie 239 000 zł Sprzedający: firma Skarżysko-Kamienna
Dom, Skarżysko Kamienna, Skarżyski, 100 m² Cena za m²: 3850 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 963 m² Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 385 000 zł Sprzedający: firma Skarżysko-Kamienna
Dom, Skarżysko Kamienna, Skarżyski, 151 m² Cena za m²: 4240.1 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1985 Powierzchnia działki: 430 m² Ogłoszenie 640 000 zł Sprzedający: firma Skarżysko-Kamienna
Mieszkanie, Skarżysko Kamienna, Skarżyski, 38 m² Powierzchnia: 38 m² Cena za m²: 5789.47 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1959 Ogłoszenie 220 000 zł Sprzedający: firma Skarżysko-Kamienna
Mieszkanie, Skarżysko Kamienna, Skarżyski, 69 m² Powierzchnia: 69.08 m² Cena za m²: 4849.45 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1981 Ogłoszenie 335 000 zł Sprzedający: firma Skarżysko-Kamienna
Dom, Skarżysko Kamienna, Skarżyski, 82 m² Cena za m²: 2426.24 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 150 m² Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 199 000 zł Sprzedający: firma Skarżysko-Kamienna
Działka, Skarżysko Kamienna, Skarżyski, 1158 m² Powierzchnia: 1158 m² Cena za m²: 164.08 zł Ogrodzenie: drewniane Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 190 000 zł Sprzedający: firma Skarżysko-Kamienna
Działka, Skarżysko Kamienna, Skarżyski, 1500 m² Powierzchnia: 1500 m² Cena za m²: 106.67 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 160 000 zł Sprzedający: firma Skarżysko-Kamienna
Działka, Skarżysko Kamienna, Skarżyski, 2934 m² Powierzchnia: 2934 m² Cena za m²: 81.8 zł Ogrodzenie: inne Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 240 000 zł Sprzedający: firma Skarżysko-Kamienna
Działka, Skarżysko Kamienna, Skarżyski, 1100 m² Powierzchnia: 1100 m² Cena za m²: 130 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 143 000 zł Sprzedający: firma Skarżysko-Kamienna
Mieszkanie, Skarżysko Kamienna, Skarżyski, 170 m² Powierzchnia: 170 m² Cena za m²: 3523.53 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2000 Ogłoszenie 599 000 zł Sprzedający: firma Skarżysko-Kamienna
Mieszkanie, Skarżysko Kamienna, Skarżyski, 63 m² Powierzchnia: 62.74 m² Cena za m²: 10490.01 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2024 Ogłoszenie 658 143 zł Sprzedający: firma Skarżysko-Kamienna
Dom, Skarżysko Kamienna, Skarżyski, 185 m² Cena za m²: 3670.27 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Powierzchnia działki: 8736 m² Ogłoszenie 679 000 zł Sprzedający: firma Skarżysko-Kamienna
Mieszkanie, Skarżysko Kamienna, Skarżyski, 71 m² Powierzchnia: 70.7 m² Cena za m²: 4229.14 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1990 Ogłoszenie 299 000 zł Sprzedający: firma Skarżysko-Kamienna
Mieszkanie, Skarżysko Kamienna, Skarżyski, 208 m² Powierzchnia: 207.76 m² Cena za m²: 5698.88 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2019 Ogłoszenie 1 184 000 zł Sprzedający: firma Skarżysko-Kamienna
Komercyjne, Skarżysko Kamienna, Skarżyski, 208 m² Powierzchnia: 207.76 m² Liczba pomieszczeń: 13 Rynek: wtórny Rok budowy: 2019 Ogłoszenie 7 700 zł Sprzedający: firma Skarżysko-Kamienna
Działka, Skarżysko Kamienna, Skarżyski, 7600 m² Powierzchnia: 7600 m² Cena za m²: 171.05 zł Ogrodzenie: inne Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 1 300 000 zł Sprzedający: firma Skarżysko-Kamienna
Dom, Skarżysko Kamienna, Skarżyski, 280 m² Cena za m²: 2464.29 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1939 Powierzchnia działki: 585 m² Ogłoszenie 690 000 zł Sprzedający: firma Skarżysko-Kamienna
Komercyjne, Skarżysko Kamienna, Skarżyski, 108 m² Powierzchnia: 108 m² Cena za m²: 694.44 zł Liczba pomieszczeń: 4 Rynek: wtórny Ogłoszenie 75 000 zł Sprzedający: firma Skarżysko-Kamienna
Magazyny i hale, Skarżysko Kamienna, Skarżyski, 895 m² Powierzchnia: 894.62 m² Cena za m²: 2459.14 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1986 Ogłoszenie 2 200 000 zł Sprzedający: firma Skarżysko-Kamienna
Działka, Skarżysko Kamienna, Skarżyski, 9700 m² Powierzchnia: 9700 m² Cena za m²: 47.42 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 460 000 zł Sprzedający: firma Skarżysko-Kamienna
Mieszkanie, Skarżysko Kamienna, Skarżyski, 43 m² Powierzchnia: 43.34 m² Cena za m²: 7591.14 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 329 000 zł Sprzedający: firma Skarżysko-Kamienna
Działka, Skarżysko Kamienna, Skarżyski, 6700 m² Powierzchnia: 6700 m² Cena za m²: 35 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 234 500 zł Sprzedający: firma Skarżysko-Kamienna
Dom, Skarżysko Kamienna, Skarżyski, 359 m² Cena za m²: 4592.77 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1975 Powierzchnia działki: 2811 m² Ogłoszenie 1 650 000 zł Sprzedający: firma Skarżysko-Kamienna