Działka, Nowa Wola, Lesznowola, Piaseczyński, 8400 m² Powierzchnia: 8400 m² Cena za m²: 688.69 zł Typ działki: handlowo-usługowa Ogłoszenie 5 785 000 zł Sprzedający: firma Nowa Wola
Dom, Nowa Wola, Lesznowola, Piaseczyński, 225 m² Cena za m²: 7955.56 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2018 Powierzchnia działki: 633 m² Ogłoszenie 1 790 000 zł Sprzedający: firma Nowa Wola
Działka, Nowa Wola, Lesznowola, Piaseczyński, 9900 m² Powierzchnia: 9900 m² Cena za m²: 450 zł Typ działki: handlowo-usługowa Ogłoszenie 4 455 000 zł Sprzedający: firma Nowa Wola
Dom, Nowa Wola, Lesznowola, Piaseczyński, 220 m² Cena za m²: 8863.64 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 1000 m² Ogłoszenie 1 950 000 zł Sprzedający: firma Nowa Wola
Działka, Nowa Wola, Lesznowola, Piaseczyński, 1330 m² Powierzchnia: 1330 m² Cena za m²: 522.56 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 695 000 zł Sprzedający: firma Nowa Wola
Dom, Nowa Wola, Lesznowola, Piaseczyński, 350 m² Cena za m²: 3771.43 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1990 Powierzchnia działki: 962 m² Ogłoszenie 1 320 000 zł Sprzedający: firma Nowa Wola
Mieszkanie, Nowa Wola, Lesznowola, Piaseczyński, 69 m² Powierzchnia: 68.5 m² Cena za m²: 14890.51 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2014 Ogłoszenie 1 020 000 zł Sprzedający: firma Nowa Wola
Działka, Nowa Wola, Lesznowola, Piaseczyński, 5595 m² Powierzchnia: 5595 m² Cena za m²: 714.92 zł Droga dojazdowa: utwardzona Typ działki: inna Ogłoszenie 4 000 000 zł Sprzedający: firma Nowa Wola
Dom, Nowa Wola, Grabów nad Pilicą, Kozienicki, 86 m² Rok budowy: 2022 Powierzchnia działki: 95 m² Ogrodzenie: metalowe/kute Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 6 500 zł Sprzedający: firma Nowa Wola
Dom, Nowa Wola, Grabów nad Pilicą, Kozienicki, 86 m² Cena za m²: 13917.88 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2022 Powierzchnia działki: 95 m² Ogłoszenie 1 200 000 zł Sprzedający: firma Nowa Wola
Dom, Nowa Wola, Lesznowola, Piaseczyński, 110 m² Cena za m²: 11536.36 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2016 Powierzchnia działki: 146 m² Ogłoszenie 1 269 000 zł Sprzedający: firma Nowa Wola
Mieszkanie, Nowa Wola, Lesznowola, Piaseczyński, 113 m² Powierzchnia: 113 m² Cena za m²: 8256.64 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2027 Ogłoszenie 933 000 zł Sprzedający: firma Nowa Wola
Mieszkanie, Nowa Wola, Lesznowola, Piaseczyński, 113 m² Powierzchnia: 113.32 m² Cena za m²: 9256.97 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2027 Ogłoszenie 1 049 000 zł Sprzedający: firma Nowa Wola
Mieszkanie, Nowa Wola, Lesznowola, Piaseczyński, 86 m² Powierzchnia: 85.73 m² Cena za m²: 10089.82 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2027 Ogłoszenie 865 000 zł Sprzedający: firma Nowa Wola
Mieszkanie, Nowa Wola, Lesznowola, Piaseczyński, 63 m² Powierzchnia: 62.8 m² Cena za m²: 10175.16 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2027 Ogłoszenie 639 000 zł Sprzedający: firma Nowa Wola
Działka, Nowa Wola, Lesznowola, Piaseczyński, 10021 m² Powierzchnia: 10021 m² Cena za m²: 450 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: brak Ogłoszenie 4 509 450 zł Sprzedający: firma Nowa Wola
Mieszkanie, Nowa Wola, Lesznowola, Piaseczyński, 69 m² Powierzchnia: 69.3 m² Cena za m²: 12799.42 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2018 Ogłoszenie 887 000 zł Sprzedający: firma Nowa Wola
Działka, Nowa Wola, Lesznowola, Piaseczyński, 2468 m² Powierzchnia: 2468 m² Cena za m²: 644.25 zł Ogrodzenie: brak Media: prąd Ogłoszenie 1 590 000 zł Sprzedający: firma Nowa Wola
Mieszkanie, Nowa Wola, Lesznowola, Piaseczyński, 87 m² Powierzchnia: 86.88 m² Cena za m²: 9887.2 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 859 000 zł Sprzedający: firma Nowa Wola
Dom, Nowa Wola, Lesznowola, Piaseczyński, 120 m² Cena za m²: 9113.71 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2022 Powierzchnia działki: 170 m² Ogłoszenie 1 090 000 zł Sprzedający: firma Nowa Wola
Magazyny i hale, Nowa Wola, Lesznowola, Piaseczyński, 60 m² Powierzchnia: 60 m² Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ komercyjny: hala Ogłoszenie 3 800 zł Sprzedający: firma Nowa Wola
Mieszkanie, Nowa Wola, Lesznowola, Piaseczyński, 102 m² Powierzchnia: 102.16 m² Cena za m²: 8310.49 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 849 000 zł Sprzedający: firma Nowa Wola
Dom, Nowa Wola, Lesznowola, Piaseczyński, 114 m² Cena za m²: 7328.15 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 65 m² Ogłoszenie 839 000 zł Sprzedający: firma Nowa Wola
Mieszkanie, Nowa Wola, Lesznowola, Piaseczyński, 141 m² Powierzchnia: 141 m² Cena za m²: 10567.38 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2015 Ogłoszenie 1 490 000 zł Sprzedający: firma Nowa Wola
Działka, Nowa Wola, Lesznowola, Piaseczyński, 9900 m² Powierzchnia: 9900 m² Cena za m²: 450 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Media: prąd Ogłoszenie 4 455 000 zł Sprzedający: firma Nowa Wola
Mieszkanie, Nowa Wola, Lesznowola, Piaseczyński, 57 m² Powierzchnia: 57.1 m² Cena za m²: 10569.18 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 603 500 zł Sprzedający: firma Nowa Wola
Magazyny i hale, Nowa Wola, Lesznowola, Piaseczyński, 2400 m² Powierzchnia: 2400 m² Rok budowy: 2024 Liczba pięter budynku: 2 Miejsce parkingowe: parking naziemny Ogłoszenie 72 000 zł Sprzedający: firma Nowa Wola
Działka, Nowa Wola, Lesznowola, Piaseczyński, 5628 m² Powierzchnia: 5628 m² Cena za m²: 710.55 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Media: prąd Ogłoszenie 3 999 000 zł Sprzedający: firma Nowa Wola
Dom, Nowa Wola, Lesznowola, Piaseczyński, 116 m² Cena za m²: 7649.94 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 65 m² Ogłoszenie 889 000 zł Sprzedający: firma Nowa Wola
Mieszkanie, Nowa Wola, Lesznowola, Piaseczyński, 105 m² Powierzchnia: 105 m² Cena za m²: 8952.38 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 2 Ogłoszenie 940 000 zł Sprzedający: firma Nowa Wola
Dom, Nowa Wola, Lesznowola, Piaseczyński, 109 m² Cena za m²: 6605.5 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 126 m² Ogłoszenie 720 000 zł Sprzedający: firma Nowa Wola
Dom, Nowa Wola, Lesznowola, Piaseczyński, 109 m² Cena za m²: 6788.99 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 126 m² Ogłoszenie 740 000 zł Sprzedający: firma Nowa Wola
Mieszkanie, Nowa Wola, Lesznowola, Piaseczyński, 73 m² Powierzchnia: 72.9 m² Cena za m²: 10655.01 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 776 750 zł Sprzedający: firma Nowa Wola
Mieszkanie, Nowa Wola, Lesznowola, Piaseczyński, 60 m² Powierzchnia: 59.5 m² Cena za m²: 10495.8 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2024 Ogłoszenie 624 500 zł Sprzedający: firma Nowa Wola
Mieszkanie, Nowa Wola, Lesznowola, Piaseczyński, 165 m² Powierzchnia: 165 m² Cena za m²: 9272.73 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2009 Ogłoszenie 1 530 000 zł Sprzedający: firma Nowa Wola
Dom, Nowa Wola, Lesznowola, Piaseczyński, 165 m² Cena za m²: 9272.73 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2009 Powierzchnia działki: 328 m² Ogłoszenie 1 530 000 zł Sprzedający: firma Nowa Wola
Dom, Nowa Wola, Lesznowola, Piaseczyński, 122 m² Cena za m²: 10630.11 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2018 Powierzchnia działki: 172 m² Ogłoszenie 1 299 000 zł Sprzedający: firma Nowa Wola
Mieszkanie, Nowa Wola, Lesznowola, Piaseczyński, 122 m² Powierzchnia: 122.2 m² Cena za m²: 10630.11 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2018 Ogłoszenie 1 299 000 zł Sprzedający: firma Nowa Wola
Mieszkanie, Nowa Wola, Lesznowola, Piaseczyński, 73 m² Powierzchnia: 72.9 m² Cena za m²: 10655.01 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2024 Ogłoszenie 776 750 zł Sprzedający: firma Nowa Wola
Mieszkanie, Nowa Wola, Lesznowola, Piaseczyński, 64 m² Powierzchnia: 63.7 m² Cena za m²: 11317.11 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2024 Ogłoszenie 720 900 zł Sprzedający: firma Nowa Wola
Mieszkanie, Nowa Wola, Lesznowola, Piaseczyński, 57 m² Powierzchnia: 57.1 m² Cena za m²: 10569.18 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2024 Ogłoszenie 603 500 zł Sprzedający: firma Nowa Wola